Jak sledovat celoživotní film The Clark Sisters online zdarma

ŽivotPrávě včas na Velikonoční neděli 2020 uvádí společnost Lifetime premiéru nového filmu o legendární gospelové skupině Clarkových sester. Dokumentární drama má název The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel a má premiéru v sobotu 11. dubna ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Sestry Clarkové filmujte živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Sestry Clarkové živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na vašem telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Jak sledovat film The Clark Sisters naživo

Prostřednictvím hry Philo můžete film sledovat živě, kdykoli se bude vysílat po celý život.

Zde jsou nadcházející časy, kdy to bude: Po 13. dubna ve 23 hodin ET, Út 14. dubna ve 3:00 ET.

Jak se dívat na film The Clark Sisters on-Demand

Sestry Clarkové film je k dispozici v knihovně Philo TV na vyžádání. Jakmile jste v aplikaci Philo, stačí vyhledat The Clark Sisters a okamžitě začít sledovat.Můžete se také podívat na film prostřednictvím celoživotního webu nebo doživotní aplikace. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Philo.

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Sestry Clarkové živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Jak sledovat film The Clark Sisters naživo

Prostřednictvím služby Fubo můžete film sledovat živě, kdykoli se bude vysílat po celý život.

Zde jsou nadcházející časy, kdy to bude: Po 13. dubna ve 23 hodin ET, Út 14. dubna ve 3:00 ET.

Jak se dívat na film The Clark Sisters on-Demand

Sestry Clarkové film je k dispozici v knihovně Fubo na vyžádání. Jakmile jste v aplikaci FuboTV, stačí vyhledat The Clark Sisters a okamžitě začít sledovat.

sledujte poslední dny rytíře online zdarma

Můžete se také podívat na film prostřednictvím celoživotního webu nebo doživotní aplikace. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Sledujte celý život na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Lifetime. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 6 online zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Sestry Clarkové živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Jak sledovat film The Clark Sisters naživo

Prostřednictvím Slingu můžete film sledovat živě, kdykoli se bude vysílat po celý život.

Zde jsou nadcházející časy, kdy to bude: Po 13. dubna ve 23 hodin ET, Út 14. dubna ve 3:00 ET.

Jak se dívat na film The Clark Sisters on-Demand

Sestry Clarkové film není k dispozici v knihovně Sling TV na vyžádání, ale Sling je dodáván s 10 hodinami cloudového DVR, takže pokud jej nemůžete sledovat naživo, můžete film zaznamenat kdykoli se vysílá (nadcházející časy promítání najdete výše ).

V aplikaci Sling TV najděte kanál Lifetime v průvodci nebo napište do pole Lifetime do vyhledávacího pole. Přejděte na další vysílání Sestry Clarkové , vyberte jej a poté vyberte záznam.


Náhled „The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel“Hrát si

Oficiální upoutávka | Sestry Clarkové: První dámy evangelia | 11. dubna 2020 Oficiální upoutávka na The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel premiéru v sobotu 11. dubna ve 20:00 ET/PT Přihlaste se k odběru dalších celoživotních pořadů: po.st/SubscribeToLifetime Podívejte se na exkluzivní doživotní obsah: Web - po.st/Lifetime_Site Facebook - po .st/LifetimeFacebook Twitter-po.st/LifetimeTwitter Lifetime® je přední zábavní destinace zaměřená na ženy, jejímž cílem je poskytnout divákům rozmanitý výběr ... 2020-01-15T17: 28: 42Z

Tento nový celoživotní film je produkován některými z nejžhavějších hudebních jmen: Queen Latifah, Mary J. Blige a Missy Elliott. Je to autorizovaný hudební příběh legendárních sester Clarkových, který vypráví příběh nejprodávanější skupiny ženského evangelia v historii a jejich průkopnické matky Mattie Moss Clark (Aunjanue Ellis).

Dotyčnými zpěvačkami jsou Elbernita Twinkie Clark (Christina Bell), Jacky Clark Chisholm (Angela Birchett), Dorinda Clark Cole (Shelea Frazier), Karen Clark Sheard (Kierra Sheard) a Denise Clark Bradford (Raven Goodwin), pět sester, které překonaly skromné ​​začátky v Detroitu, trvalé zneužívání, ztráta, odmítání, zrada a sourozenecká rivalita k dosažení mezinárodní slávy jako ikony hudebního průmyslu evangelia, uvádí tisková zpráva Lifetime.

Možná jste si všimli, že herečka hrající Karen Clark Sheard má stejné příjmení-to proto, že Kierra je Karenova skutečná dcera. Na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků 2020 řekla divákům, že hrát pro tento film její matku byla obrovská čest.

Stalo se to více osobní věcí, naučit se její příběh a to, co udělala jako průkopník gospelových umělců, gospelové hudby, a vidět, jak existují i ​​popoví umělci, kteří obdivují to, co dělá, mě to ohromilo. Když jsem se pokoušel zpívat jako ona, doslova jsem měl lehkou hlavu a snažil jsem se trefit její noty. Je to tedy opravdu zvláštní a vidět sílu, kterou v sobě nesou dodnes, a dokonce i na této cestě to bylo opravdu vzrušující, řekla Kierra.Hrát si

Mary J. Blige o sestrách Clarkových | Sestry Clarkové: První dámy evangelia | Život Mary J. Blige popisuje, jak sestry Clarkové ovlivnily její život v této exkluzivitě. #LifetimeMovies Sledujte doživotní filmy kdykoli pomocí aplikace Lifetime Movie Club: mylt.tv/LifetimeMovieClub Zjistěte více o tomto a dalších celoživotních filmech na našem webu: mylt.tv/LifetimeMovies Podívejte se na exkluzivní doživotní obsah: Web - mylt.tv/myLifetime Facebook - mylt.tv/facebook Twitter… 2020-04-08T15: 59: 56Z

Ostatní herečky opakovaly její city a říkaly, že vyrůstaly ve zpěvu gospelové hudby v kostele - a to bylo v procesu castingu důležité. Režisérka Christine Swanson chtěla získat zpěváky, kteří by mohli dům zbourat, aby skutečně získali podstatu sester Clarkových.

EP Queen Latifah přidalo: Pokud nemůžete zpívat tyto písně, pak jsme no-go. Myslím, že Kierra opravdu mluví o tom, jak je to těžké. Myslím, že byste si mohli myslet, že se jedná o nějaký typický casting, ale byl bych za každého z vás, kdybyste se dostali do katalogu sester Clarkových a seznámili se s jejich hudbou ... Byl bych rád, kdybyste si poslechli jejich hudbu a pokusili se ji rozbít dolů jejich harmonie a způsob, jakým jsou tyto tratě postaveny, a způsob, jakým běhají, a zjistěte, zda je můžete sledovat, a uvidíte, jak jsou nároční a jak se odrazí do různých kadencí. Musíš mít kapsu. Musíte to opravdu zvládnout a není to snadný úkol. A lidé milují sestry Clarkové natolik, že to musíte zvládnout, protože se na nás budete dívat, jako bychom to lépe pochopili.

The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel premiéra v sobotu 11. dubna ve 20 hodin ET/PT na celý život. Vysílá se později v noci o půlnoci ET/PT, na Velikonoční neděli v 11:30 a ve 22 hodin, v pondělí 13. dubna ve 2 hodiny ráno a v sobotu 18. dubna v poledne ET/PT.


Populární Problémy

Jak naplánovat dovolenou pro více rodin. Sejít se jako rodina na dovolenou je těžké a dostat více rodin dohromady na dovolenou je ještě těžší. Většina lidí žije stále rušnějším životem a rostou náklady téměř ...

Serena Williamsová a Tsvetana Pironková se ve středu setkají ve čtvrtfinále US Open 2020. Setkání je pátým mezi oběma hráči, přičemž Williams aktuálně vede hlavou proti sobě 4: 0.

Jak odstranit rez z kovu. Když kov zrezivělý, vyhodit jej a koupit náhradní není vždy možné. Rez můžete odstranit pomocí domácích přísad, jako je hliníková fólie a slabá kyselina, jako je bílý ocet, nebo ...

Prohra diskvalifikací je pravděpodobně nejhorší způsob prohry.

Zde je návod, jak můžete sledovat celoživotní vánoční filmy 2019 online bez kabelu.

Troy se v sobotu utká s Akronem ve fotbalovém zápase Sun Belt vs. MAC. Tato hra není v národní televizi, takže se na ni můžete podívat online.