Přímý přenos Stanford vs Cal: Jak sledovat velkou hru 2020 onlineGetty Rozehrávač Chase Garbers z Kalifornie Golden Bears.

Fotbalové mužstvo California Golden Bears bude v pátek hostit Stanford Cardinal pro 123. velkou hru.

Hra začíná v 16 hodin. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud ale nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos Cal vs Stanford online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cal vs Stanford můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávat.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

nejúčinnější ortéza na tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Cal vs Stanford můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cal vs Stanford můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Cal vs Stanford můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled velké hry 2020

Každý tým vstupuje do 123. velké hry, když naposledy utržil těsnou porážku a spadl na 0: 2.

Minulý týden Golden Medvědi klesli na Oregon State Beavers 31-27 na silnici, přestože vedli o branku a zbývalo pět minut.

Před zápasem Cal oznámil svůj druhý pozitivní test na COVID-19 v sezóně. Kvůli možné expozici muselo být vyloučeno několik startujících, včetně tří v útočné linii: Jake Curhan, Valentino Daltoso a Will Craig. Čtvrtý předkrm na řadě, Michael Saffell, vynechal druhý poločas se zraněním nohy.

Opravdu se na to nedívám, jako by to byla noční můra, řekl po porážce hlavní trenér Cal Justin Wilcox podle The Daily Californian . Prohrát hru je opravdu frustrující; měli jsme příležitost vyhrát zápas, a na to se podíváme.

Cal quarterback Chase Garbers připojen na 28 ze 42 povolení na 315 yardů, 3 přistání a dvojici zachycení. Zlatí medvědi zvládli jen 124 spěchajících yardů na 38 přenosech, zatímco Bobři se dostali na 205 yardů na 30 spěchů.

Jen jsme měli nedostatek naléhavosti jako přestupek, řekl Garbers, pro The Daily Californian. Ve třetí čtvrtině jsme zablokovali, nedali jsme žádné body.

Medvědi, kteří kvůli možné expozici COVID-19 zmeškali náklon z minulého týdne, nebudou mít nárok na Velkou hru.

Stanford má náskok v soupeření se Zlatými medvědy, jde o 64–47–11. V loňském roce Cal triumfoval v bitvě o Stanfordskou sekeru, čímž v sérii odtrhl sérii devíti her.

Nyní máme Sekeru; toho nenecháme, řekl Garbers tento týden, za The Daily Californian

Stanford nehrál 13 dní; 21. listopadu bylo setkání s Washington State Huskies zrušeno o den dříve Pac-12.

Konference uvedl v prohlášení : Toto rozhodnutí bylo učiněno v souladu se zásadami zrušení fotbalových zápasů Pac-12 z důvodu, že stát Washington nemá pro tuto hru k dispozici minimální počet stipendistů v důsledku řady pozitivních případů COVID-19 mezi fotbalovým studentem a sportovcem a následnou izolací další fotbaloví studenti-sportovci podle protokolů pro sledování kontaktů.

hřiště na stolní tenis

Šest dní před zrušením padl kardinál doma Colorado Baffaloes 35-32.

Quarterback Stanfordu Davis Mills dosáhl 31 z 56 na 327 yardů a přistání. Výsledkem bylo 2:34, po kterém následoval jeho tuhý konec Tucker Fisk pro 2bodovou konverzi, aby se dostal do branky. Stanfordův následný onside kick však selhal, kromě námrazy.

Musíme přivést naši sekeru, řekl tento týden kardinál linebacker Jordan Fox Stanfordský deník . Po tom, co na nás loni vrhli hřiště a vyhráli na našem domácím stadionu, je to stále špatný pocit v ústech. Tenhle je mnohem osobnější a děláme vše pro to, abychom tuto hru vyhráli.


Populární Problémy

Jak přimět přátele, aby si mysleli, že jste bohatí. Chcete vypadat bohatě, i když nemáte velký rozpočet? Zde je několik způsobů, jak ušetřit peníze, a přesto se vašim přátelům jeví jako bohatí. Vypadejte čistě a naleštěně. Udržujte si celkově dobré zdraví.

Rafael Nadal má ve své legendární kariéře jedno vážné zranění za druhým, ale vždy se mu podaří odrazit se. Francouzský osteopatický lékař Ben Illouz nedávno hovořil o zraněních a bolestech, se kterými se Nadal ve své kariéře potýkal.

„Fresh Off the Boat“ se vrací na 6. sezónu v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak držet ukulele. Ukulele je malý a nádherný nástroj, který se snadno učí. Než však budete moci hrát, musíte se naučit správně držet nástroj. Ukulele byste měli vždy podporovat kolébkou těla, ...

Jak se připojit k venkovskému klubu. Country kluby jsou soukromé kluby založené na členství, které nabízejí řadu rekreačních aktivit. Tyto kluby bývají drahé a exkluzivní, takže připojení k jednomu je pro většinu lidí obtížné. Můžete vylepšit své ...

Útoky nožem mohou být velmi nepředvídatelné a potenciálně smrtelné. Když jsou nože ovládány lupiči nebo potenciálními útočníky, mohou způsobit větší poškození než zbraň a je mnohem snazší je zadržet. Při řešení útoku nožem budete chtít ...