Jak být otevřený

Už vás nebaví dívat se na svět stejným starým způsobem? Řekli vám lidé, že nikdy nevidíte více než jednu stránku příběhu? Pokud ano, pak je čas rozšířit si obzory a zlepšit svůj život, abyste mohli být otevřenější. Lidé s otevřenou myslí žijí vzrušující, vyrovnané a zvídavé životy a vy můžete být jedním z nich po trochu tvrdé práci.

disney plus nefunguje v roce

Část 1 ze 3: Úprava vašeho pohledu

 1. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 1

  1 Obejmout neznámé. Pokud chcete být otevřenější, pak první věc, kterou musíte udělat, je přijmout něco, co je vám úplně cizí. Jistě, může to znít trochu obšírně, ale neznámý může skutečně znamenat něco tak jednoduchého, jako vzít si jinou cestu do práce, nakonec přijmout schůzku s kávou se sousedem nebo vidět film režiséra, o kterém jste nikdy neslyšeli. Pokud chcete být otevřenější, měli byste se pokusit přijmout jednu novou neznámou věc každý týden-nebo dokonce každý den.
  • Nikdy jste se nepodívali na tu novou restauraci ve městě, protože nevíte, jak to tam vypadá? Nyní je čas to zkontrolovat.
  • Vyhnuli jste se přihlášení na hodinu angličtiny, která vás zajímá, protože nevíte nic o romantické poezii? Jít na to.
  • Vyhýbali jste se lekcím Barre ve svém studiu jógy, protože se bojíte, že nebudete vědět, co děláte. Podívejte se na ně a uvidíte, že to nebylo tak děsivé, jak jste si mysleli.


 2. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 2

  2 Nic nezaklepávejte, než to vyzkoušíte. Lidé s blízkou myslí jsou známí tím, že si vytvářejí negativní názory na věci, které nikdy ani nezkusili. Mohou nenávidět druhé místo na pizzu ve městě, aniž by vstoupili do dveří, nebo si myslí, že veganské hnutí je úplně hloupé, aniž by to sami vyzkoušeli. Takže až se příště přistihnete, že se k něčemu hlásíte negativně, zeptejte se sami sebe, jaké důkazy máte na podporu svých myšlenek.
  • Pokud zjistíte, že neexistují absolutně žádné důkazy, které by dokazovaly váš případ, měli byste si tuto věc vyzkoušet sami, než řeknete cokoli jiného.
  • Pokud váš jediný důkaz pochází ze zkreslených zdrojů, jako je váš oblíbený blogger nebo váš nejlepší přítel, který souhlasí se vším, co říkáte, pak se to nepočítá.
 3. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 3

  3 Místo „ne“ řekněte „ano“. “Pokud chcete být otevřenější, musíte začít říkat„ ano “věcem, kterým jste dříve říkali„ ne “. Může to být stálá pozvánka vašeho přítele na výlet, pozvánka vašeho spolupracovníka na bowlingovou ligu vaší společnosti nebo dokonce váš barista s dotazem, zda byste chtěli vyzkoušet nový latte speciál. Přestaňte věcem říkat ne a začněte říkat, že byste je chtěli vyzkoušet. Budete překvapeni, jak rychle to změní váš úhel pohledu.
  • Až příště něčemu řeknete ne, zeptejte se sami sebe, co se skrývá za tímto impulsem: je to strach z neznáma? Neochota vystoupit ze své komfortní zóny? Touha viset v posteli v pyžamu místo setkání s novými lidmi? Postavte se tomuto pocitu čelem a najděte způsob, jak s ním bojovat.
 4. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 4

  4 Naučte se zkoumat každou situaci z více úhlů. To se samozřejmě snáze řekne, než udělá. Řekněme, že jste politicky liberální a podporujete vážný zákaz používání zbraní. Jistě si můžete myslet, že váš způsob je nejlepší, a nemusíte to měnit, ale měli byste si přečíst nějaké argumenty z druhé strany, abyste zjistili, co říkají ostatní. Můžete zjistit, že mají nějaké vlastní dobré nápady; a pokud ne, budete se podle svého názoru cítit oprávněněji, protože budete informovanější.
  • Přečtěte si, jak ostatní země řídí své vlády. Amerika by se mohla něco naučit od Švédska a naopak. Když uvidíte, jak ostatní lidé dělají věci, získáte lepší představu o jakékoli situaci, ať už jde o boj se zločinem, řešení adopcí nebo snadnější a levnější přístup ke zdravotní péči.
  • Řekněme, že jste velmi oddaný křesťan. Můžeš zkusit přečíst si o jiných náboženstvích nebo porozumět důvodům, proč někdo možná vůbec nevěří v Boha? Vytvořte si seznam těchto důvodů a zjistěte, zda vám to usnadňuje porozumění vašim odlišným perspektivám. To neznamená, že musíte změnit názor, ale pomůže vám to mít otevřenější pohled.
 5. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 5

  5 U každé negativní myslete na tři pozitivní věci. Ačkoli být úzkoprsý nemusí nutně znamenat negativní, mnoho blízkých lidí má tendenci pohlížet na většinu věcí na světě jako na negativní nebo ohrožující a mají tendenci držet se věcí, které znají. Takže až příště chytnete negativní myšlenku, která vám přejde mozkem - nebo dokonce příště, když vám unikne ze rtů -, postavte se proti ní pozitivní myšlenkou.
  • Bude se cítit dobře. Řekněme, že se přistihnete, jak říkáte: „Dnes mrzne. Tohle počasí je trapné. ' Napadá vás v chladném dni něco dobrého? Zkuste: „Ale není nic jako pít dýňové koření latte ve své oblíbené kavárně, když je venku zima.“ Nebo: „Možná bude později sněžit. Miluju sníh.' Pozitivní přístup vám pomůže přijmout věci, které jste si mysleli, že je nenávidíte.
  • Totéž platí pro kňučení a stěžování si. Pokud se přistihnete, jak fňukáte a stěžujete si na něco, okamžitě své stížnosti postavte chválou nebo vzrušením kolem té věci.
  • Dobro najdete téměř v každé situaci. Možná nenávidíte své 2hodinové dojíždění ze Sacramenta do Berkeley, ale můžete milovat samotu, kdy můžete poslouchat svou oblíbenou audioknihu.
 6. Obrázek s názvem Buďte opatrní, krok 6

  6 Pořiďte si úplně nového koníčka. Je to další skvělý způsob, jak upravit svou perspektivu a stát se otevřenější. Vyzkoušejte karate, turistiku, olejomalbu, powerjógu, fotografii nebo jakoukoli jinou aktivitu, kterou jste nikdy předtím nezkusili, moc o ní nevíte a ani si zvlášť nemyslete, že byste byli dobří. Přihlaste se do třídy ve vašem městě nebo na místní vysoké škole. Poznáte nové lidi, které to také zajímá, a naučíte se dívat na svět novým způsobem.
  • Kdo ví, váš nový koníček se může stát dokonce vášní. A pokud opravdu zjistíte, že máte vášeň pro něco nového, váš výhled se zlepší. Láska k fotografii například změní váš pohled na svět.
 7. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 7

  7 Zamíchejte rutinu. Blízcí lidé mají tendenci dělat totéž každý den, protože jsou přesvědčeni, že by nebyli šťastní, kdyby udělali něco jiného, ​​měli jinou snídani nebo jinou cestou do práce. Udělejte tedy jen to. Nejíst stejný bagel a smetanový sýr a dát si ovesné vločky a ovocný salát. Nechoďte po práci do posilovny; zkuste místo toho běhat ráno. A nechoďte ani domů po práci nebo po škole; místo toho se potkejte se svými spolupracovníky nebo přáteli.
  • Budete překvapeni, jak rychle se začnete dívat na svět novým způsobem, když se dostanete ze své staré rutiny.
  • Rutiny jsou dobrým způsobem, jak do vašeho života vnést pořádek a stabilitu, a není na nich nic špatného. Pokud ale chcete být otevřenější, promíchání jednou za čas vám ukáže, že existuje více než jeden způsob, jak žít svůj život.
  • Řekněme, že jste plánovali zůstat celý víkend a sledovat maratón „Zákon a pořádek“, po kterém jste toužili. Vaše kamarádka vás na poslední chvíli zve do svého plážového domu - pokud chcete začít měnit svůj život k lepšímu a být otevřenější novým zkušenostem, pak raději řekněte ano.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 Kvíz

Jak se můžete dívat na věci z jiného úhlu?

Hledejte pozitiva

Ano! Lidé s blízkým smýšlením mají sklon k negativitě, která vám může zabránit v odbočení z vaší komfortní zóny. Chcete -li hledat to pozitivní, zkuste působit proti každé negativní myšlence třemi pozitivními. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Přejděte do své sborové skupiny a položte otázky

Nepřesně! Jít do své pravidelné skupiny přátel nebo do kostela může být příjemné, ale nemusí to nutně rozšířit vaše obzory. Místo toho se vyzvěte, abyste si promluvili s novými lidmi nebo si přečetli o světových náboženstvích. Hádej znovu!

Zeptejte se přítele, co si myslí o vašem oblíbeném filmu

Ani náhodou! Pokládat lidem spoustu otázek je dobrý způsob, jak se učit od ostatních. Ale rozdělte se a vyberte si film, který byste si normálně nevybrali, jako klasický nebo nezávislý film. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

skate tenisky

Chcete další kvízy?

Část 2 ze 3: Rozšiřte své obzory

 1. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 8

  1 Vzdělávejte se. Pokud chcete být otevřenější, musíte si rozšířit obzory jakýmkoli způsobem. Vzdělávat se je široký nápad a můžete toho dosáhnout tím, že budete chodit do školy, večer nebo online, nebo si jen přečtete více knih a budete sledovat online návody, jak dělat více věcí. Čím jste vzdělanější, tím méně se stanete obětí podjatosti.
  • Strávte tři hodiny na wikiHow příští neděli a naučte se dělat deset nových věcí. Pak je vyzkoušejte.
  • Vzdělávanější způsobí, že budete informovanější a budete mít menší pravděpodobnost, že si vytvoříte blízké názory.
  • Vzdělání vám také pomůže udržet si pozici na svém místě, pokud se rádi hádáte, a také vám pomůže být otevřenější vůči úhlu pohledu na osobu, se kterou se hádáte.
 2. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 9

  2 Přečtěte si více. Je těžké být otevřený bez čtení. Měli byste hodně číst: literatura faktu, literární beletrie, časopisy, noviny, blogy nebo téměř jakýkoli druh čtenářských materiálů obohatí váš život a umožní vám pochopit, že existuje nekonečné množství způsobů, jak žít a užívat si život. Přečtěte si knihu o zemi, ve které jste nikdy nebyli, nebo knihu o politickém hnutí, o kterém toho příliš nevíte. Čím více toho víte, tím více síly budete muset činit vzdělaná rozhodnutí a být otevřenější.
  • Založte si účet u Goodreads a zkuste zpočátku řešit alespoň tři knihy za měsíc. Podívejte se, co čtou ostatní, a nechte se inspirovat.
  • Trávte hodiny v knihkupectví prohlížením polic, dokud nenajdete knihu, která k vám mluví. Pak si dejte cíl, že to dokončíte do víkendu.
  • Přidejte se do knižního klubu. Tím se ještě více otevřete široké škále literatury a vystavíte se řadě nových názorů.
 3. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 10

  3 Cestujte tolik, kolik můžete. Ačkoli mnoho lidí má omezený rozpočet, měli byste si zvyknout cestovat, když najdete peníze. Pokud vám zbývá jen málo peněz, stačí cestovat do zábavné destinace pár hodin od rodného města a zkusit se naučit něco nového. Pokud máte více peněz na práci, podívejte se na mayské ruiny v Mexiku, podívejte se na množství muzeí v Paříži nebo strávte víkend v Montrealu.
  • Pokud si nemůžete dovolit cestovat, sledujte Travel Network. Ačkoli to nebude tak vzrušující jako skutečná věc, poskytne vám to větší pohled na to, jak lidé žijí v jiných zemích.
  • Dobrovolník v cizí zemi. Je to skvělý způsob, jak věnovat čas objevování nového místa.
 4. Obrázek s názvem Be Open Minded Step 11

  4 Naučte se cizí jazyk. Učení se cizímu jazyku je skvělý způsob, jak si rozšířit obzory přímo z pohodlí domova. Objednejte si Rosetta Stone, získejte další příručku pro výuku jazyků nebo dokonce investujte do soukromého lektora nebo si vezměte lekci v daném jazyce. Pochopíte, jak cokoli lingvistický systém funguje, a nakonec lépe porozumíte svému vlastnímu. Získáte také informace o cizí kultuře a porozumíte světu.
  • Pokud se tomuto jazyku opravdu věnujete, můžete si najít další rodilé mluvčí, se kterými si promluvíte. To vám pomůže dozvědět se o světě ještě více.
  • Můžete sledovat zahraniční filmy v tomto jazyce, abyste získali lepší představu o tom, jak lidé mluví. Získáte také cenné poznatky o kultuře, o které se učíte.
 5. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 12

  5 Vyjděte ze své komfortní zóny. Možná se bojíte výšek. Postavte se na střechu budovy (pokud je to povoleno). Neradi chodíte do hlučných restaurací? Udělejte si rande na večeři a uvidíte, jestli přežijete. Bojíte se poznávání nových lidí? Přejděte do mixéru pro nezadané nebo se ve městě setkejte a pozdravte, nebo se nechte svým přítelem vytáhnout na večírek. Zvykněte si, že to budete dělat tak často, jak můžete, a pomalu ucítíte, jak se vám otevírá mysl.
  • Zapište si pět věcí, které vám jsou opravdu nepříjemné. Najděte způsob, jak toho udělat tolik, kolik můžete. Bude to vyžadovat čas a odvahu, ale budete se cítit lépe.
 6. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 13

  6 Vzdělávejte se, když sledujete televizi. Ať už sledujete jen dvě hodiny televize týdně nebo dvě hodiny denně, můžete si zvyknout sledovat něco, co vám otevírá mysl, místo toho, abyste to dále zavírali. Odložte ty reprízy kriminálních show, které jste viděli milionkrát, a změňte kanál Maury Povich. Je čas sledovat kanál History Channel, zjistit, zda se hraje klasický film, nebo sledovat dokument o prostředí.
  • Nesledujte nic, co cítíte, že vás jen činí hloupějšími. Raději zíráš do zdi.
  • Podívejte se na klasické filmy společnosti Turner. Získáte nové uznání klasických filmů a můžete změnit svůj názor na cokoli, co bylo vyrobeno před rokem 2010.
 7. Obrázek s názvem Be Open Minded Step 14

  7 Jezte jídlo z kuchyně, o které jste nikdy neslyšeli. Možná budete rádi jíst tři oblíbená jídla, ale pokud chcete být otevřenější, měli byste se podívat na nové barmské nebo etiopské místo, o kterém všichni mluvili. Nikdy jste neměli jídlo ze Salvadoru? Na zkoušení není nikdy pozdě.
  • Jistě, Mexičan, Ital a Číňan jsou staré oblíbené, ale pokud chcete být otevřenější novým zkušenostem, budete muset vyzkoušet nové věci, i když nevíte, jak budou chutnat.
  • Pokud zkoušíte úplně novou kuchyni, zkuste jít s přítelem, který je odborníkem a přesně ví, co si objednat. To zvýší vaše šance na dobrou zábavu.
 8. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 15

  8 Večeři s rodinou svého přítele. Až vás příště váš přítel pozve na večeři se svou rodinou, neomlouvejte se, že zůstanete. Jistě, setkání s rodiči nebo sourozenci přítele může být trochu zastrašující a porozumění dynamice jiné rodiny není. t vždy snadné. Ale když se potkáš se svým přítelem a jeho rodinou, uvidíš, že existuje několik způsobů, jak žít, a že způsob, jakým jsi byl vychováván, není jediným způsobem, jak žít.
  • Rodiče vašeho přítele mohou být zábavnější, přísnější, zábavnější, vzrušující, tišší nebo přátelštější než vaši. Žádné dvě rodiny nejsou stejné a uvidíte, že každá rodina má své dobré i špatné stránky.
 9. Obrázek s názvem Be Open Minded Step 16

  9 Pokud má rodina vašeho přítele odlišné politické nebo náboženské názory, berte to jako příležitost k intelektuální výměně, pokud zůstane přátelská. Pokud rodiče vašeho přítele pocházejí z jiné kultury, pak se o tom dozvíte, abyste si rozšířili obzory!
 10. Obrázek s názvem Be Open Minded Step 17

  10 Místo populární hudby poslouchejte rádio. Když vyrážíte na ranní dojíždění, které ničí duši, vypněte Katy Perry a nasaďte KCRW. Jistě, popová hudba vám může dát pár pumpovacích bodů, díky kterým se ráno budete cítit ještě více kofeinováni, ale nic vás neprobudí a nebudete se cítit lépe než nějaké jídlo k zamyšlení. Když si příště sednete do auta, dejte si za cíl poslouchat rádio a uvidíte, kolik se toho naučíte.
 11. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 18

  jedenáct Pokud zoufale potřebujete opravu hudby, zkuste něco nového! Žánry, jako je klasika a jazz, vám mohou usnadnit den, zatímco pozitivní latinská nebo reggae hudba vás rychle probudí a připraví se na den dopředu.
  • Naslouchání rozhovorům jiných odborníků na různá politická a sociální témata vám poskytne lepší představu o tom, co se ve světě děje. Je to jako číst zprávy bez zvednutí papíru.
 12. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 19

  12 Můžete si také stáhnout podcasty na různá témata v obchodech iTunes nebo Android. reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 Kvíz

Který z následujících bodů vám NEPOMŮŽE rozšířit obzory?

kde mohu sledovat 911
Hodiny sledování televize

Ne tak docela! Jistě, sledování repríz vašich oblíbených pořadů vám nepomůže být otevřenější. Svůj televizní zvyk ale můžete dobře využít sledováním dokumentů nebo klasických filmů. Určitě se naučíte něco nového! Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Staňte se přispěvatelem svého oblíbeného politického blogu

To je správně! Začít s prací na psaní je skvělý způsob, jak se naučit informace. Pokud ale píšete pro svůj oblíbený blog, je pravděpodobné, že nebudete vystaveni novým perspektivám. Místo toho si navykněte číst názory, se kterými nesouhlasíte. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Setkejte se se starým přítelem na večeři

Ani náhodou! Ačkoli se může zdát, že večeře s přítelem nemusí nutně rozšířit vaše obzory, můžete to udělat tak, že vyzkoušíte kuchyni, kterou byste normálně nikdy nejedli. Nebo pozvěte rodinu svého přítele a dozvíte se o nich něco více. Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 3: Být otevřenější s ostatními

 1. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 20

  1 Nesuď člověka, dokud neznáš jeho příběh. Mnoho lidí, kteří bojují s otevřenou myslí, je také známo, že soudí lidi dříve, než je skutečně znají. Pokud máte tendenci soudit lidi, když se s nimi poprvé setkáte, nebo dokonce když o nich poprvé slyšíte nebo je vidíte přes místnost, musíte pracovat na tom, abyste ke každému novému člověku přistupovali případ od případu, aniž byste ho soudili na základě na jeho pozadí, vzhledu nebo přízvuku.
  • To může být ošidné, pokud jste zvyklí rychle si na někoho vytvářet názory na základě jeho vzhledu nebo prvních pěti minut konverzace. Podívejte se na sebe do zrcadla. Myslíte si, že po pěti minutách pohledu na vás budou lidé schopni o vás vědět všechno? Asi ne.
  • Až příště potkáte nového člověka, zkuste opravdu pochopit, odkud pochází, než si vytvoříte jakýkoli názor.
  • Možná jste typ člověka, který je náchylný k žárlivosti a který okamžitě nenávidí všechny přátele, které si váš přítel přináší, protože jste majetnický. Místo toho o tom přemýšlejte takto: pokud se vašemu příteli tato osoba líbí, pak na něm musí být něco dobrého. Zkuste to vyhledat.
 2. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 21

  2 Pokládejte lidem spoustu otázek. Pokud jste úzkoprsí, pak můžete mít tendenci si myslet, že se nemáte co učit od jiných lidí nebo o nich. Až se tedy příště setkáte s novým člověkem nebo si promluvíte se starým přítelem, položte mu více otázek, než byste normálně měli, aniž byste zněli, jako byste byli ve vyšetřovací místnosti. Zeptejte se toho, co v tom týdnu dělal, nebo jestli v poslední době četl něco dobrého. Budete překvapeni, kolik se toho naučíte.
  • Pokud se člověk právě vrátil z výletu na exotické místo, zeptejte se na všechny podrobnosti.
  • Pokud toho člověka dobře znáte, zeptejte se ho, jaké bylo jeho dětství. Možná uslyšíte opravdu zajímavé detaily a dozvíte se něco nového.
 3. Obrázek s názvem Buďte opatrní, krok 22

  3 Buďte přáteli s lidmi z různých oblastí života. Pokud chcete být otevřenější, nemůžete být jen přáteli se svými pěti nejlepšími přáteli ze střední nebo vysoké školy, kteří mají v zásadě stejné zájmy, a očekávat, že budete mít široký pohled na život. Najděte si přátele z práce, z hodiny keramiky, ze svého oblíbeného sousedského baru nebo z různých tříd ve škole.
  • Ačkoli byste neměli vybírat přátele podle jejich rozmanitosti, zkuste si vyjít s lidmi, kteří mají různé zaměstnání, zájmy a zázemí.
  • Přátelství s lidmi z různých prostředí vám poskytne pohled na různé úhly pohledu na svět.
  • Pokud máte opravdu eklektické přátele, někteří z nich se možná ani nakonec nebudou mít rádi a to je v pořádku.
 4. Obrázek s názvem Be Open Minded Krok 23

  4 Nechte přítele, aby vás seznámil se svým oblíbeným koníčkem. Pokud je vaše kamarádka opravdu zapálená pro grafiku nebo jógu, nechte ji, ať vás vezme na hodinu, nebo vám ukáže, jak se to dělá. Budete moci získat odborné znalosti od svého přítele a budete mít nové ocenění něčeho, o čem jste nikdy předtím neuvažovali. Zkuste se vyzvat a vyberte si něco, čemu jste se dříve posmívali; budete překvapeni, jak moc to může změnit váš život.
  • Když se váš přítel začne vášnivě zajímat o něco, o čem nic nevíte, může vám to také pomoci mít otevřenější přístup k tomu, jak se ostatní lidé rozhodnou trávit čas.
 5. Obrázek s názvem Buďte opatrní, krok 24

  5 Přijměte další pozvánky. Je to snadný způsob, jak být otevřenější. I když nemusíte říkat ano na každé pozvání, můžete si zvyknout říci o 50% více ano a chodit na večírky nebo na místa, kde jste si nikdy nemysleli, že skončíte. Může to být potluck v domě vašeho souseda, každoroční grilování vaší tety, které vždy přeskočíte, nebo dokonce poezie, kterou váš přítel zkouší přimět vás jít už měsíce. Vystavení se nejrůznějším událostem vás zvýší otevřenost.
  • Zkuste přijímat pozvánky na různé typy událostí. Jen to, že řeknete ano pozvánkám na večírek, nemusí nutně rozšířit vaše obzory, pokud na všechno ostatní řeknete ne.
 6. Obrázek s názvem Buďte opatrní, krok 25

  6 Zapojte se do přátelských debat. Pokud jste úzkoprsí, pak se můžete rádi hádat o tématu, protože jste přesvědčeni, že máte úplnou pravdu. Až se příště ocitnete uprostřed malé debaty, zaujměte přátelštější a zvídavější přístup. Neříkejte člověku všechny důvody, proč se mýlí, ale požádejte ho, aby přesně řekl, proč byste měli věřit jeho perspektivě. Nezměníte svůj názor, ale určitě se vám bude líbit něco nového.
  • Nechcete si vybudovat pověst člověka, který se s každým hádá, dokud nevyklidí místnost. Místo toho buďte bezstarostní, ne agresivní, i když jste do tématu opravdu zapálení.
 7. Obrázek s názvem Be Open Minded Step 26

  7 Spřátelte se s člověkem, o kterém si myslíte, že byste ho nikdy nechtěli. Možná jste si nikdy nemysleli, že budete přáteli se zapřisáhlým republikánem, dívkou, která je posedlá svou modelingovou kariérou, nebo s chlápkem, který kouří a zakrývá si tělo tetováním. I když může být těžké tyto lidi vyhledat, pokud najdete lidi, o kterých si myslíte, že byste nebyli kompatibilní s vaším sociálním kruhem nebo kolem vás, buďte přátelští a pozvěte je na šálek kávy. Stanete se otevřenějšími a možná dokonce v tomto procesu vytvoříte nového přítele.
  • Pokud se neshodnete, je to v pořádku, ale alespoň si nemůžete vyčítat, že jste se o to pokusili.
  • Pamatujte, že lidé mohou také stereotypizovat nebo negativně myslet na „vás“. „Můžete pomoci ostatním být otevřenějšími a sdílet také svůj úhel pohledu.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

broušené tenisové míčky pro chodce

Pravda nebo lež: Neměli byste si vybírat přátele na základě jejich rozmanitosti.

Skutečný

To je správně! Je skvělé být přáteli s lidmi z různých prostředí, ale neměli byste si vybírat přátelství s lidmi jednoduše proto, že jsou jiní než vy. Udělejte si čas na lidi, které máte opravdu rádi, ale nebojte se poznat nové lidi. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Nepravdivé

Ani náhodou! Zatímco setkání s lidmi z různých prostředí pomůže rozšířit vaše obzory, nechcete si vybírat přátele čistě kvůli jejich rozmanitosti. Nikdo nechce být známým přítelem! Místo toho se snažte najít opravdové spojení s lidmi, se kterými vás společnost baví. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu být otevřený velící osobě? Vždy zachovejte klid. Položte jim otázky typu: „Proč si to myslíte?“ nebo „Můžete to vysvětlit jednodušeji?“. Nezapomeňte být pozitivní. Negativita může člověka přimět k ještě větší hádce.
 • Otázka Jak mohu mít otevřenou mysl, když se bojím zkoušet nové věci? Musíte být ochotni se vytlačit ze své komfortní zóny. Podívejte se, jestli najdete otevřeného přítele, který by byl ochotný s vámi zkoušet nové věci. Je to mnohem jednodušší, pokud máte někoho, kdo s vámi dělá novou věc.
 • Otázka Často mě to spouští. Jak to mohu zastavit? Jen se zhluboka nadechněte a přemýšlejte o tom, co chcete říct, pak promluvte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkuste si věci promyslet, než je uděláte nebo řeknete.
 • Vždy se otevírejte učení. Uvnitř zemřete, když se přestanete učit. Svět se mění. Nezemírejte se starými časy, žijte s novými.
 • Všichni máme věci, které se můžeme naučit od ostatních, takže když budete mít skutečně otevřenou mysl, implementujete tyto objevy do svého vlastního života.
 • Zkuste o svých představách učit ostatní, místo abyste se kvůli nim hádali.
 • Charismatičtí lidé vždy přitahují vaši pozornost. Je dobré být v jejich blízkosti, ale také se pokusit přiblížit introvertní lidi nebo stydlivé lidi. Mohou mít zajímavé věci, o kterých mohou mluvit a sdílet.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • To, že jsi otevřený, neznamená, že bys to měl přijmout všechno ! Vždy nejprve poslouchejte úhel pohledu někoho jiného, ​​ale přemýšlejte o tom racionálně, než tomu automaticky uvěříte.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Noah Rubin řekl, že to byl splněný sen hrát Rogera Federera, ale že nechtěl sestoupit bez boje. Rubin také hovořil o tom, jak je důležité držet se svých zbraní, zatímco Federer dělá svou „věc Rogera Federera“.

Jak na Ollie. Každý skateboardista vám řekne, že ollie je nejzákladnější skateboardový trik. Ve skutečnosti je to pravděpodobně první trik, který se na svém skateboardu naučíte. Jsou skvělé pro překonávání překážek, pohyb po ...

Pokaždé, když jdete na golf, pot a špína ve vašich rukou se mohou dostat do sevření. I když máte rukavice, pot může proklouznout skrz látku a znečistit a namočit vaši rukojeť. Z těchto důvodů je obecně dobré ...

Seahawks se v neděli utkají s Giants ve 13. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Rockets vs Grizzlies online, ať už jste v Houstonu, Memphisu nebo mimo trh.

Rafael Nadal označil střelu za „nebezpečnou“ a Nick Kyrgios řekl, že mířil forhendem na Španěla.