Nejlepší osivo Fognini utrpí v Kitzbuhelu šokující porážku Hueslera

Fabio Fognini

Fabio Fognini se stal posledním nasazeným hráčem, který ve čtvrtek na Generali Open spadl

Nejlepší nasazený Fabio Fognini utrpěl ve druhém kole Generali Open ve druhém kole šokující porážku Marca-Andrea Hueslera.

jak získat úlevu od tenisového lokte

Fognini, který soutěžil poprvé od květnového artroskopického zákroku na obou kotnících, sestoupil za necelou hodinu na 6-1 6-2 na světový 303 Huesler.

Čtvrtfinalista French Open 2011 byl zlomen ve druhém zápase a Huesler, který měl jen dvě předchozí vítězství v kariéře na turnaji ATP Tour, se zlomil znovu v šestém.

Poté, co v prvních fázích třetí sady zachránil tři brejkboly, Huesler udržel podání a zajistil si slavnou výhru v Kitzbühelu s minimálním rozruchem.

Feliciano Lopez čeká v posledních osmi bojích o vítězství 7-5 6-7 (4-7) 7-6 (7-3) nad sedmým semenem Guidem Pellou za tři hodiny.

Španěl si ve finálové hře vysloužil jedinou přestávku prvního setu, ale ve druhém setu ho Pella zavěsil zpět a prohrál tiebreak 7: 4.

Konečný set také šel na vzdálenost poté, co šel způsobem podání, a to byl Lopez, který držel nervy tím, že získal svůj třetí mečbol, aby vyhrál 7-3.

Jinde ve čtvrtek musel Diego Schwartzman kopat hluboko, aby viděl Sebastiana Ofnera 6-2 2-6 7-5.

Schwartzman vyhrál tři zápasy v řadě o vítězství a je posledním nasazeným hráčem, ve druhém kole padli také Dusan Lajovic, Nikoloz Basilashvili a Hubert Hurkacz.

Populární Problémy

„The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart“ je nový dokument HBO, který má premiéru v sobotu. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Warriors a Lakers se střetnou v markýzovém zápase Štědrého dne. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je návod, jak sledovat Falcons vs Panthers online bez kabelu

Zde je návod, jak sledovat online přenos Blazers vs Warriors Game 1 online bez kabelu.

Jak přežít test Pacer. Zvukový test se může zdát zastrašující. Přežít test pípnutí není problém, pokud jste připraveni. Během testu se nezapomeňte otočit, dýchat a odpočívat. Kromě toho zlepšete svou celkovou úroveň fyzické ...