Nejlepší osivo Fognini utrpí v Kitzbuhelu šokující porážku Hueslera

Fabio Fognini

Fabio Fognini se stal posledním nasazeným hráčem, který ve čtvrtek na Generali Open spadl

Nejlepší nasazený Fabio Fognini utrpěl ve druhém kole Generali Open ve druhém kole šokující porážku Marca-Andrea Hueslera.

jak získat úlevu od tenisového lokte

Fognini, který soutěžil poprvé od květnového artroskopického zákroku na obou kotnících, sestoupil za necelou hodinu na 6-1 6-2 na světový 303 Huesler.

Čtvrtfinalista French Open 2011 byl zlomen ve druhém zápase a Huesler, který měl jen dvě předchozí vítězství v kariéře na turnaji ATP Tour, se zlomil znovu v šestém.

Poté, co v prvních fázích třetí sady zachránil tři brejkboly, Huesler udržel podání a zajistil si slavnou výhru v Kitzbühelu s minimálním rozruchem.

Feliciano Lopez čeká v posledních osmi bojích o vítězství 7-5 6-7 (4-7) 7-6 (7-3) nad sedmým semenem Guidem Pellou za tři hodiny.

Španěl si ve finálové hře vysloužil jedinou přestávku prvního setu, ale ve druhém setu ho Pella zavěsil zpět a prohrál tiebreak 7: 4.

Konečný set také šel na vzdálenost poté, co šel způsobem podání, a to byl Lopez, který držel nervy tím, že získal svůj třetí mečbol, aby vyhrál 7-3.

Jinde ve čtvrtek musel Diego Schwartzman kopat hluboko, aby viděl Sebastiana Ofnera 6-2 2-6 7-5.

Schwartzman vyhrál tři zápasy v řadě o vítězství a je posledním nasazeným hráčem, ve druhém kole padli také Dusan Lajovic, Nikoloz Basilashvili a Hubert Hurkacz.

Populární Problémy

Kei Nishikori byl přinejmenším průkopníkem asijského tenisu. Jednatřicetiletý hráč dosud vytvořil slavnou kariéru a dosáhl několika prvenství v asijských mužských hráčích.

Jak hrát tenis. Vždy jste se chtěli naučit hrát tenis, ale nevíte, kde začít? Rádi sledujete Rafaela Nadala nebo Marii Šarapovovou, jak ovládají kurty, a doufáte, že budete jako oni? Hraní tenisu může pomoci ...

Jak zapracovat na lat. Latissimus dorsi nebo lat, jsou největší ze tří svalů v zádech. Prováděním konkrétních cvičení, která se zaměřují na váš lat, můžete spálit kalorie a zvýšit celkovou sílu. Mocné latky také ...

Jak přestat mít nevhodnou zamilovanost. Možná jste slyšeli výraz: „Srdce chce to, co srdce chce.“ Ale co se stane, když vaše srdce chce někoho nevhodného - například malou sestru vaší manželky nebo vaši vysokou školu ...

Argentina a Chile se v sobotu setkají v zápase Copa America o třetí místo. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Hubnutí nemusí zahrnovat bláznivé módní diety nebo vyčerpávající cvičení, díky nimž se budete cítit úplně vyčerpaní. Studie ve skutečnosti ukazují, že výstřelkové diety dlouhodobě nefungují a většina lidí nakonec přibere ...