Jak políbit dívku

Před vámi polibek holka, budeš se muset ujistit, že o tebe má zájem. Udělejte to flirtováním a složením komplimentů; věnujte pozornost tomu, jak reaguje, abyste získali náznak toho, jak se cítí. Vyzkoušejte vody tím, že uvidíte, jak reaguje na lehké kartáčování rukou nebo paží na ramenou. Jakmile víte, že se o vás zajímá, získejte její souhlas, než se přikloníte k hlazení. Chcete -li políbit dívku, držte ji blízko a před kontaktem s jejími rty zakloňte hlavu. Rty mějte měkké a vyhněte se jejich píchání nebo strkání jazyka do jejích úst.

Část 1 ze 4: Flirtování a získání souhlasu

 1. Obrázek s názvem Kiss a Girl Krok 3

  1 Ukažte, že se vám dívka líbí, tím, že jí ji dáte komplimenty . Chcete -li zjistit, zda má dívka zájem líbat vás, dejte jí komplimenty a pošlete zprávu, že se vám líbí. Ležérně řekněte něco hezkého o jejích vlasech, outfitu nebo stylu. Zahrňte komplimenty o její osobnosti nebo intelektu, abyste nepůsobili materialisticky.
  • Řekněte: „Moc se mi líbí, jak se tento outfit hodí k tvým očím,“ nebo „Máš ten nejroztomilejší účes.“
  • Zahrňte komplimenty o její osobnosti. Například „Miluji tvůj smích“ a „Jsi tak chytrý“ jsou skvělé jednoduché komplimenty, které můžete použít.
  • Pokuste se pochválit věci, které se jí konkrétně týkají. Řekněme, že například bydlí v pěkném domě, vás nikam nedostane.
  • Pokuste se pochválit dívku, když s ní trávíte čas sami. Pokud jste se skupinou lidí, mohou si z vás dělat legraci, že se snažíte flirtovat.


 2. Obrázek s názvem Kiss a Girl Krok 4

  2 Navažte oční kontakt a usmějte se na ni. Když do ní zavřete oči, neodvracejte pohled, jako byste se za ni styděli nebo se jí báli. Místo toho na ni nespouštějte oči a jemně se usmějte, aniž byste ukázali zuby. Oční kontakt a úsměv jsou dva z nejjednodušších způsobů, jak posílat jemné zprávy, že vás někdo zajímá.
  • Pokud se ukáže, že tě nemá ráda zpět, vždy to můžeš přehrát jako oční kontakt a usmívat se, kdybys byl prostě milý.
  • Oční kontakt je známkou důvěry.
  • Nedívejte se déle než 4-5 sekund. Agresivní zírání může vypadat strašidelně, pokud to děláte příliš dlouho.
 3. Obrázek s názvem Polibek dívky Krok 6

  3 Přečtěte si její řeč těla, abyste zjistili, jak reaguje na flirt. Pokud se usměje, udržuje oční kontakt nebo zčervená a odvrací se při úsměvu, pravděpodobně vás zajímá. Pokud svraští obočí, odvrací se bez úsměvu nebo jednoduše nereaguje, pravděpodobně se nechce líbat. Věnujte pozornost jejímu řeči těla - zvláště ve chvílích, které vedou k potenciálnímu vyhlazení.

  Spropitné: Pokud nosí kabelku nebo batoh, věnujte pozornost tomu, jak je drží nebo nese. Pokud se toho při rozhovoru s vámi pevně drží, mohlo by to být známkou toho, že je trochu vyděšená nebo nervózní a ve vašem okolí se ještě necítí dobře. Zvažte, že ji necháte na pokoji a pokusíte se později navázat konverzaci.

 4. Obrázek s názvem Kiss a Girl Krok 7

  4 Vyzkoušejte vody tak, že ji budete držet za ruku nebo ji obejmete paží. Když jste s ní sami, zkuste si ležérně opřít ruku o její, abyste viděli, jak reaguje. Pokud se jí prsty otevřou, zkuste ji držet za ruku. Pokud se vám držení ruky zdá příliš, opřete se o ni během chůze. Pokud se nevyhýbá, zkus ji kolem ní hodit paží.
  • Pokud se mazlí pod vaší paží nebo vás drží za ruku, pokračujte trochu v chůzi, abyste nepůsobili příliš dychtivě.
  • Dalším běžným způsobem, jak otestovat náladu, je zkusit si vlasy pročesat dozadu. Přestože tento krok ve filmech vypadá dobře, může být trochu riskantní. Může si myslet, že jí saháte po tváři a odvrátíte se.
  • Držení ruky je konkrétnějším znakem toho, že je připravena na polibek, než pohyb ramen, ale snažit se ji obejmout paží vyžaduje menší riziko. Vyberte si tah podle toho, jak sebevědomě se cítíte.
  ODBORNÁ TIP

  Connell Barrett

  Seznamovací trenér Connell Barrett je odborník na vztahy a zakladatel a výkonný kouč seznamovací transformace, jeho vlastní obchodní poradenská společnost založená v roce 2017 se sídlem mimo New York City. Connell radí klientům na základě jeho A.C.E. Seznamovací systém: autenticita, jasnost a expresivita. Je také seznamovacím trenérem seznamovací aplikace The League. Jeho práce byla uvedena v časopisech Cosmopolitan, The Oprah Magazine a Today. Connell Barrett
  Chodit s někým trenér

  Náš odborník souhlasí: Okna příležitosti si můžete všimnout v mnoha různých okamžicích. Můžete si například všimnout, že s vámi druhá osoba navazuje hluboký oční kontakt nebo že se k vám naklání a jejich řeč těla odpovídá vaší. Když ten okamžik nastane, je pravděpodobně vhodný čas na polibek.

 5. Obrázek s názvem Polibek dívky Krok 10

  5 Získejte souhlas tím, že se zeptáte, jestli ji můžete políbit. Nekradněte polibek. Místo toho se zeptejte, jestli ji můžete políbit. Můžete být neuvěřitelně přímí a jednoduše říci: „Mohu tě políbit?“ Můžete se také rozhodnout pro romantičtější tón a říci něco jako: „Nelíbilo by se mi nic víc, než tě hned políbit,“ nebo „Jsi tak krásná. Mohl bych tě hned políbit. '
  • Pokud vás nejprve políbí, nezastavujte ji a požádejte ji o souhlas. Už to máš.
  • Několik minut vhoďte dechovou mátu nebo kousek žvýkačky, než ji požádáte, aby vás políbila, abyste se ujistili, že váš dech není ošklivý.
  • Jakmile získáte souhlas, neztrácejte čas. Otočte se k ní čelem a připravte se!

Část 2 ze 4: Zahájení polibku

 1. Obrázek s názvem Polibek Krok 17

  1 Držte ji za ruku nebo ji obtočte rukama. Pokud jste ji drželi za ruku nebo už jste ji měli kolem ní, nechte ji tam, když se k ní otočíte. Pokud jste ji nedrželi, rychle zkontrolujte, kde jsou její ruce. pokud je má před sebou, natáhněte se a držte ji za ruce. Pokud jsou po jejím boku, omotejte jí ruce kolem pasu, abyste ji objali.
  • Pokud vám není příjemné držet ji za ruku nebo ji objímat rukama, zvažte položení rukou na její ramena. To je dobrá střední cesta mezi plným objetím a nehybným stáním.
  • Pokud to není hravé a rychlé hladení, nedávejte ruce do stran. Bude to vypadat, jako bys nebyl citově investován do polibku.
 2. Obrázek s názvem Kiss a Girl Step 12

  2 Uvolněte rty a „necpěte se. 'Není nic roztomilého na tom, když vytlačíš své rty a svíráš je k sobě.' Udržujte své rty pružné, když zahajujete polibek tím, že budete mít uvolněné obličejové svaly. Nikdo nechce líbat ztuhlé, tvrdé rty.
  • Držte ústa zavřená. Líbáš rty, ne zuby!

  Spropitné: Je v pořádku svázat rty k rychlému polibku na tvář, ale nedělejte to, když líbáte dívku na rty.

 3. Obrázek s názvem Kiss a Girl Step 13

  3 Nakloňte se blíž a trochu otočte hlavu. Když se nakloníte k polibku, věnujte pozornost tomu, jak dívka naklání hlavu. Zakloňte hlavu opačným směrem, abyste jí při líbání zabránili vklouznout do nosu. Hlavu držte šikmo, aby se její nos dotýkal přímo její tváře.
  • Vyhněte se trhavým pohybům a snažte se být při tom plynulí. Měl by to být jemný, jednoduchý pohyb.
  • Nakloňte se celým tělem. Nevystrkujte hlavu, jako byste se jí báli!
  • Neotáčejte hlavu tak daleko, aby vaše rty udělaly kříž.

Část 3 ze 4: Zamykání rtů

 1. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 9

  1 Zavřete oči, právě když se chystáte navázat kontakt s jejími rty. Jakmile budete od jejích rtů vzdáleni 5–10,2 cm (2–4 palce), začněte pomalu zavírat oči. Zavírání očí při líbání je známkou toho, že vám vyhovuje vzdát se okamžiku. Po dobu líbání je držte zavřené.
  • Mít oči otevřené při líbání je špatný nápad. Může to vypadat strašidelně a je to považováno za chybu začátečníka.
  • Když se předkloníte, trochu se usmějte, aby věděla, že jste rádi, že ji můžete políbit.
 2. Obrázek s názvem Polibek Krok 9

  2 Držte rty na jejích po dobu 1-4 sekund. Zatlačte rty do jejích rtů, aniž byste ji tlačili nebo strkali nos do tváře. Lehce zatlačte a obejměte ji přitažením blíž. Polibte ji na 1–4 sekundy, než se budete pohybovat zpět se svými rty stále na jejích, abyste jí poskytli chvilku na popadnutí dechu nebo úpravu polohy. Při líbání mějte rty měkké. Uvolněte obličejové svaly a při kontaktu s jejími rty nevytlačujte rty.
  • Chcete -li ji přitáhnout blíž, zkuste jí pohybovat rukama kolem zad a opřít se o ni.
  • Nestrkej jí jazyk do krku. Držte jazyk za zuby.
 3. Obrázek s názvem Kiss a Girl Step 17

  3 Na okamžik uvolněte rty a přečtěte si její řeč těla, než ji znovu políbíte. Jakmile se trochu nakloníte, zkontrolujte její řeč těla. Pokud se začíná odtahovat, je to znamení, že s líbáním je prozatím hotovo. Pokud se nakloní dál, je to znamení, že je jí to příjemné a můžete ji dál líbat.

  Spropitné: Pokud s líbáním prozatím skončila, netlačte na ni, aby pokračovala v líbání. Místo toho to zahrajte tak, že se na ni usmějete a budete dál mluvit o čemkoli, o čem jste diskutovali před polibkem. Díky tomu bude polibek působit přirozeně a budete působit sebevědomě.

 4. Obrázek s názvem Kiss a Boy Step 13

  4 Po několika polibcích střídejte stranu, na které je vaše hlava. Po 20–30 sekundách líbání změňte úhel, ze kterého ji líbáte. Pokud se váš nos opírá o její pravou tvář, na chvíli se opřete a vyměňte jej doprava. To přidá trochu variace a dá jejímu krku pauzu od příliš dlouhého naklánění v jednom směru.
  • Pokud nechcete, nemusíte měnit strany, ale zhruba po minutě vás začne bolet krk, zvláště pokud je kratší než vy a vy se musíte naklonit, abyste ji políbili.

Část 4 ze 4: Použití různých stylů

 1. Obrázek s názvem Kiss a Girl Krok 5

  1 Rychle ji napíchněte na tvář jako prostý znak náklonnosti. Pokud se vám zamykání rtů zdá jako příliš velký závazek, zkuste dívku políbit rychlým píchnutím. Odvraťte hlavu od jejích rtů a spojte rty dohromady, aby se vaše zuby neukazovaly. Nakloňte se do tváře a rychle jí polibte, abyste projevili náklonnost.
  • Vždy nejprve získejte souhlas, a to i pro jednoduché píchnutí na tvář.
 2. Obrázek s názvem Polibek na veřejnosti Krok 2

  2 Zvedněte ji ze země, když ji políbíte, aby byla romantičtější. Když ji líbáte, pokud jste si jisti, že ji dokážete zvednout ze země, obejměte ji rukama kolem pasu a zvedněte ji, přičemž své rty držte proti ní. Toto je klasické romantické gesto a ukáže jí, že ji opravdu přitahujete a užíváte si polibek.
  • Pokud se jakkoli brání, nesnažte se ji stále zvedat. Některým dívkám se nelíbí zvedání z podlahy.
 3. Obrázek s názvem Kiss a Girl Step 16

  3 Snaž se francouzský polibek poté, co se navzájem cítíte dobře. Jakmile si zvyknete na vzájemné líbání, můžete začít poznávat. Při líbání jí párkrát přejeďte špičkou jazyka po dolním rtu. Pokud trochu víc otevře pusu, pak ji to může zajímat. Pomalu představte jazyk a jakmile se jazyky dotknou, pomalu jím pohybujte kolem jejích úst.
  • Nepřehánějte to s francouzským líbáním, pokud máte v ústech nahromaděné hodně slin.
  • Dělat přestávky! Může být těžké dýchat, pokud máte ústa zavřená ve francouzském polibku déle než 10–20 sekund.

  Spropitné: Nestrkejte jí jazyk do krku bez varování. To je hrozný nápad a vyděsí ji to.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak poznám, kdy mě chce přítelkyně políbit? Možná by čekala polibek, pokud by se při loučení zdržovala, pohybovala se blízko tvé tváře nebo by ti položila ruku na ramena. Zamkněte oči a pomalu se pohybujte dovnitř, aby měla čas se odtáhnout, pokud chce. Na tom není nic špatného, ​​když se zeptáte.
 • Otázka Je normální, že teenager chce polibek? Mnoho dospívajících pociťuje silnou touhu políbit své drtí a mnoha dalším tento nápad zatím nevyhovuje. Ani jedné skupině není nic špatného.
 • Otázka Co když mě nechce políbit? Nikdy se nepokoušejte políbit, obejmout nebo se dotknout někoho, kdo to nechce. Respektujte osobní prostor ostatních. Pokud vás jednou odmítla, obvykle nemá cenu se znovu ptát.
 • Otázka Kolik vám musí být, abyste někoho políbili? Různým lidem se líbání líbí v různém věku. Pokud si myslíte, že jste možná příliš mladí, vezměte věci pomalu a zeptejte se dívky, zda chce být políbena, než to zkusíte.
 • Otázka Je mi 13 a chci políbit 11letého. Je to v pořádku? Děti za ty dva roky procházejí mnoha změnami. Pro dospívající je obvykle nejlepší vybrat si jiné teenagery ne déle než rok, možná dva od sebe.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Populární Problémy

Dvojice nejlepších 5 tipů se střetne, když se rakety v sobotu utkají s Cavs v Summer League. Zde je několik způsobů, jak sledovat hru naživo online.

Dvojnásobný olympijský medailista Roger Federer je v současné době v Chorvatsku, protože se stále vzpamatovává z problému s kolenem, který ho přinutil odstoupit z olympijských her v Tokiu.

Druhý hráč Roland Garros 2021 Stefanos Tsitsipas odhalil, že utrpěl srdcervoucí ztrátu jen pár okamžiků před finále proti Novakovi Djokovicovi.

Jak zvedat těžší závaží. Silový trénink je skvělý způsob, jak budovat svaly a dostat se do formy, ale k dosažení nejlepších výsledků obvykle vyžaduje postupný postup k těžším váhám. Cíle těla a kondice jsou u každého jiné, takže ...

Cardinals a Ravens jdou proti sobě v zápase 2. týdne NFL. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.