Jak se dostat do Londýna z Heathrow

Letiště London Heathrow (LHR) se nachází asi 32 km mimo centrální Londýn, což může pro cestovatele znamenat problém dostat se z letiště do města. Vždy se můžete rozhodnout jet autobusem nebo taxíkem, oba jsou pohodlné a pohodlné. Pokud chcete přeskočit proslulé londýnské dopravní zácpy, rozhodněte se pro jízdu metrem nebo vlakem. Užijte si cestu, bez ohledu na to, jakou možnost si vyberete!Metoda 1 ze 4: Podzemí

 1. Obrázek s názvem Dostaňte se do Londýna z Heathrow Krok 1

  1 Použijte Underground jako nejlevnější variantu. Londýnské metro je levná a pohodlná možnost, která vás zavede do centra Londýna, aniž by vás ovlivnil provoz. Vyzvednete si linku Piccadilly přímo z letiště a do centra Londýna dorazíte během 45–60 minut.
  • Pokud však máte hodně zavazadel, můžete zvážit použití jiné možnosti. Ve špičce ráno a večer je trubka velmi přeplněná. Heathrow je první zastávka, takže si sednete, ale vystoupit na vaší zastávce může být výzva.
 2. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 2

  2 Uchopte trubku na terminálu 4 nebo 5 nebo mezi terminály 2 a 3. Heathrow má 3 stanice metra: jednu mezi terminály 2 a 3, jednu na terminálu 4 a jednu na terminálu 5. Stanice na terminálu 2 a 3 je kousek od terminálů chodcem metra, zatímco terminály 4 a 5 stanice jsou umístěny přímo v suterénech budov terminálu.
 3. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 3

  3 Kupte si lístek na nádraží nebo získejte kartu Oyster. Jedno jízdné do Londýna je 6 GBP, cestování ze Zóny 6 do Zóny 1. Vstupenky si můžete koupit přímo na nádraží v automatech na nádraží na nádraží. Pokud budete během svého pobytu často používat metro, zvažte možnost doplnění Ústřice karta na stanici nebo v předstihu.

  Předběžné vlakové jízdní řády od října 2018  Neděle:
  Terminály 2 a 3: První vlak odjíždí ve 3:17 ráno. Poslední vlak odjíždí v 23:28.
  Terminál 4: První vlak odjíždí v neděli v 5:47. Poslední vlak odjíždí v 23:15.
  Terminál 5: První vlak odjíždí ve 3:14. Poslední vlak odjíždí v 23:25.  Pondělí čtvrtek:
  Terminály 2 a 3: První vlak odjíždí v 5:12. Poslední vlak odjíždí v 23:45.
  Terminál 4: První vlak odjíždí v 5:02. Poslední vlak odjíždí v 23:35.
  Terminál 5: První vlak odjíždí v 5:23. Poslední vlak odjíždí v 23:42.

  Pátek sobota:
  Terminály 2 a 3: 24hodinová služba.
  Terminál 4: žádná služba.
  Terminál 5: 24hodinová služba. 4. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 4

  4 Nasedněte na vlak do centra Londýna. Vlaky přijíždějí každých 10 minut na každou ze stanic, ale doba obsluhy se může lišit v závislosti na dni a čase. Chcete -li ověřit časy a jízdné, můžete zavolat na +44 (0) 343 22 1234 nebo se podívat na webové stránky Transport for London na adrese https://tfl.gov.uk/ .
 5. Obrázek s názvem Get to London from Heathrow Step 5

  5 Provádějte převody podle potřeby. Linka Piccadilly vás může zavést přímo do mnoha hlavních londýnských hotelových čtvrtí, ale stále budete možná muset přestupovat podle toho, kde jste ubytováni. Pomocí mapy předem určete svůj směr a poslouchejte zastávky, které přijdou, abyste se ujistili, že se dostanete na tu svoji.reklama

Metoda 2 ze 4: Jít vlakem

 1. Obrázek s názvem Get 6 To Heathrow to London from Heathrow

  1 Využijte Heathrow Express a najděte nejrychlejší možnost do Londýna. Vlak Heathrow Express je dražší než metro, ale do Londýna se dostanete za pouhých 15–20 minut, podle toho, na jaké stanici nastoupíte. Dostanete se přímo na londýnské nádraží Paddington.
  • Heathrow Express je skvělá volba, pokud máte hodně zavazadel nebo chcete rychlejší a pohodlnější přenos.
 2. Obrázek s názvem Get Your London from Heathrow Step 7

  2 Chyťte vlak na terminálech 2 a 3 nebo terminálu 5. Heathrow Express zastavuje pouze na stanici mezi terminály 2 a 3 a stanici na terminálu 5. Pokud jste na jiném terminálu, jeďte raketoplánem Heathrow Express na stanici na terminálu 2 a 3.

  Jak často jezdí Heathrow Express?  Vlak přijíždí v 15minutových intervalech, a běží od 5:10 do 23:25 hodin každý den v týdnu.

 3. Obrázek s názvem Dostaňte se z Heathrow do Londýna, krok 8

  3 Kupte si lístky online, v aplikaci nebo na nádraží, abyste ušetřili peníze. Nákup jízdenek před nástupem do vlaku je nákladově nejefektivnější možností. Jakmile jste na palubě, ušetří vám to také stres. Jízdenky si můžete koupit na nádraží, v automatu na lístky, v aplikaci nebo online na online adrese https://www.heathrow.com/transport-and-directions/trains/heathrow-express .

  Ceny vstupenek (k říjnu 2018):  25 liber během špiček (6:30-9:30 nebo 16:00-19:00, pondělí-pátek)  22 £ v době mimo špičku

  5,50 GBP za víkendové vstupenky zakoupeno předem

  Zdarma pro děti do 15 let v doprovodu platícího dospělého.

 4. Obrázek s názvem Get to London from Heathrow Step 9

  4 Pořiďte si lístek pro pohodlí na palubě. Pokud nemáte čas na získání vstupenky předem, je k dispozici nákup na palubě za mírně vyšší cenu. Můžete platit pouze v hotovosti; debetní a kreditní karty nejsou přijímány.
  • Vstupenky stojí ve špičce 30 GBP a mimo špičku 27 GBP.
 5. Obrázek s názvem Get to London from Heathrow Step 10

  5 Vystupte na stanici Paddington a podle potřeby přestupujte, abyste se dostali do cíle. Z terminálů 2 a 3 jede Heathrow Express přímo na nádraží Paddington v centru Londýna. Tam můžete přestoupit na linku metra nebo si vzít taxi do konečného cíle.
  • Tramvajové linky, které zastavují v Paddingtonu, jsou Bakerloo, Hammersmith & City a Circle.
  • Pokud nastoupíte na terminál 5, zastavíte na nádraží na terminálu 2 a 3, než pojedete do Paddingtonu.
 6. Obrázek s názvem Get to London from Heathrow Step 11

  6 Vyzkoušejte TfL Rail, když se otevře na podzim 2019. Nová železniční trať otevřená na podzim 2019 spojí terminály 2, 3 a 4 se stanicemi v západním Londýně. Jízda bude trvat asi 30 minut a vlaky budou odjíždět ve 30minutových intervalech. Budete si moci koupit jednorázové jízdné nebo použít k nákupu jízdenek karty Travelcard a Oyster. reklama

Metoda 3 ze 4: Vezmeme si auto

 1. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 12

  1 Pokud cestujete mimo špičku, přeneste se do Londýna autem. Použití auta do Londýna může být výhodné, zvláště pokud máte hodně zavazadel. Tato možnost však může být pomalá a frustrující, pokud vás chytí londýnská dopravní špička. Pokud je to možné, nebo pokud cestujete mimo špičku, zkuste použít alternativní prostředky.
  • Vysoká doba provozu v Londýně trvá od 7:30 do 10 hodin ráno a od 17:00 do 19:00 večer. V neděli večer může být také rušno.
 2. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 13

  2 Vezměte si taxi, pokud cestujete sami, nebo soukromé auto nebo autobus pro větší skupiny. Pokud se rozhodnete jet autem, můžete si vzít jednu ze slavných londýnských černých taxíků, do kterých můžete nastoupit mimo jakýkoli terminál. Chcete -li ušetřit peníze, rezervujte si místo toho soukromý autoservis, kterému se říká minibus. Řidič se s vámi setká na letišti, místo mimo něj jako v taxíku, a doprovodí vás přímo do rezervovaného auta.
  • Pokud cestujete ve skupině více než 2 lidí, je levnější pronajmout si auto. Pokud má vaše skupina 10 a více lidí, zkuste místo toho najmout soukromý autobus.
  • Soukromá auta jsou často levnější, protože si je musíte rezervovat předem, zatímco taxi vám poskytne větší flexibilitu.
 3. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 14

  3 Půjčit auto pokud to budete potřebovat později na cestě. Heathrow nabízí několik možností pronájmu auta, pokud je to pro vás nejlepší volba. Zavolejte si předem a zarezervujte si auto. Poté se vydejte do půjčovny na recepci. Každá služba má stůl v příletové části každého terminálu.
  • Možnosti pronájmu zahrnují Hertz, Avis, Enterprise a Europcar.
 4. Obrázek s názvem Get Get to London from Heathrow Step 15

  4 Postupujte podle značek z letiště na dálnici M4. Pokud jedete sami, vydejte se z letiště pomocí dopravních značek. Nasednete na M4, která vás přivede přímo do centra Londýna. Použijte GPS nebo si vyzvedněte mapu Londýna, abyste se ujistili, že se neztratíte! reklama

Metoda 4 ze 4: Jak se dostat do Londýna autobusem

 1. Obrázek s názvem Get to London from Heathrow Step 16

  1 Využijte trenéra National Express a získejte levnou a pohodlnou možnost. National Express svou nízkou cenou konkuruje tubusu a je pohodlnější a vstřícnější, pokud máte hodně zavazadel. Je to autobus plné velikosti s klimatizací a koupelnami na palubě a nebudete se muset starat o to, že budete přeplněni jako v metru.
  • Pokud však cestujete ve špičce, National Express se bude muset vypořádat s provozem. Poskytuje také služby dalším městům před dosažením Heathrow, což znamená, že je pravděpodobnější, že budou mimo plán.
 2. Obrázek s názvem Get to London from Heathrow Step 172 Zarezervujte si místo online předem a zajistěte si místo. Nákup jízdenky online z webu National Express snižuje váš stres na nástupišti a zajišťuje, že si sednete do autobusu. Online jízdenky se pohybují v závislosti na čase odjezdu, ale nepřekračujte 10 GBP.
  • Návštěva https://www.nationalexpress.com/en rezervovat si lístek. Zadejte Heathrow a váš terminál pro informace o odletu a London Victoria Station pro váš příjezd.
  • Zarezervujte si čas odletu, který je alespoň 90 minut po plánovaném čase vašeho letu.
 3. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 18

  3 Pokud si rezervaci zakoupíte v den, kupte si jízdenku z hlavního autobusového nádraží Heathrow. Pokud kupujete jízdenky na poslední chvíli, vydejte se na hlavní autobusové nádraží mezi terminály 2 a 3. Budete si tam moci koupit jízdenky National Express, i když cena může být vyšší, než je online.
  • Z terminálů 4 a 5 na hlavní autobusové nádraží můžete zdarma cestovat vlakem Heathrow Express.
 4. Obrázek s názvem Get to London from Heathrow Step 194 Nastupte do autobusu na centrálním autobusovém nádraží, kde vás vyzvednou nejčastěji. Ačkoli National Express obsluhuje terminály 4 a 5, jeho linky častěji jezdí na hlavní autobusové nádraží mezi terminály 2 a 3. Autobusy budou zastavovat zhruba každých 15 minut, což z něj činí nejpohodlnější a časově nejvýhodnější možnost. National Express také jezdí 24 hodin denně ve všední dny a o víkendech od 4:00 do 11:00.
  • Můžete také počkat na autobus o něco déle na terminálu 4 nebo 5, nebo jet vlakem Heathrow Express na hlavní autobusové nádraží zdarma.
 5. Obrázek s názvem Get Get London from Heathrow Step 20

  5 Vystupte z autobusu na londýnském nádraží Victoria. National Express vás zavede přímo na nádraží Victoria bez zastávek. Odtud můžete dojít do hotelu, jet taxíkem nebo použít metro.
  • Čas vašeho příjezdu do Londýna bude záviset na provozu, takže očekávejte pomalou cestu, pokud jedete ve špičce ráno nebo večer.
  • Na nádraží Victoria můžete přestoupit na okresní nebo kruhovou linku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nejpohodlnějšími hotelovými čtvrtěmi na Heathrow jsou Earl’s Court v Kensingtonu a Gloucester Road v Paddingtonu. Pokuste se v těchto oblastech zůstat, abyste dojížděli z Heathrow nejsnadněji.

reklama

Populární Problémy

Video: Federer se spojil se Šarapovovou, Nadal s Azarenkou

Monica Seles si vezme miliardáře Thomase Golisana.

Pronájem jachty je maximální luxusní dovolená. Tato plavidla však nejsou levná. Pronájem jachty může stát desítky nebo stovky tisíc dolarů týdně. Za tuto cenu získáte osobní dovolenou s vlastní posádkou ...

Cade Cunningham dělá svůj očekávaný debut v NBA, když Pistons čelí Thunder v Las Vegas v neděli. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online.

Zde je návod, jak sledovat Wolfsburg vs Leverkusen, pokud žijete ve Spojených státech.