Jak na francouzský polibek

Viděli jste to ve filmech a pravděpodobně i na veřejnosti - francouzský polibek, nadčasové a vášnivé gesto romantické náklonnosti, kdy se partneři líbají a používají jazyk. Ať už žijete v Paříži, Francii nebo Paříži v Texasu, můžete se naučit líbat jako Francouzi bez trapného faux pas! Pokud chcete vědět, jak francouzsky líbat, začněte podle kroku 1.

původ lásky v tenise

Část 1 ze 3: Making a Move

 1. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 1

  1 Udržujte své rty měkké . Měkká, hladká a mírně vlhká ústa jsou ideální pro líbání. Než se nastěhujete, měli byste se ujistit, že vaše rty nejsou popraskané nebo suché, aby vás partner nerozptyloval ani neodradil stavem vašich rtů. Pokud si chcete zjemnit rty, než půjdete na polibek, měli byste vyzkoušet tyto rychlé opravy:
  • Použijte chapstick. Přejeďte si některé přes rty a přitiskněte je k sobě. (Pokud jste dívka a máte ochucené chapstick, tím lépe!) Jedinou výhradou je, že byste si měli dát polibek nebo lesk na rty hodinu nebo déle, než se políbíte, aby váš líbající partner cítil vaše měkké rty, ne silné vrstva lesku nad nimi.
  • Pít vodu. Suché rty jsou známkou dehydratace, proto vyhoďte vysokou sklenici vody (nebo dvě). Během 20 až 30 minut byste si měli všimnout, že se vaše rty začínají vyhlazovat.
  • Olízni si rty. Pokud jste opravdu v nouzi a nemáte čas nazbyt, rychle si přejeďte jazykem po rtech a přitiskněte je k sobě. To by je mělo mírně navlhčit, aniž by z toho byly slintavé nebo hladké. Můžete si dokonce nenápadně olíznout rty a přitom navázat oční kontakt se svým líbajícím se partnerem.


 2. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 2

  2 Osvěžit dech. Nikdy nechcete mít špatný dech, když se chystáte někoho políbit, ať už je to polibek francouzský polibek nebo ne. Protože vaše ústa budou otevřená ve francouzském polibku, svěží dech je zvláště Důležité. Cvičte dobrou zubní hygienu. Pokud víte, že se chystáte někoho políbit, věnujte si chvilku čištění zubů nebo si alespoň vypláchněte ústa vodou.
  • Pokud si myslíte, že je šance, že byste mohli někoho políbit, když jste venku, vždy mějte s sebou dechové mincovny nebo žvýkačku s příchutí máty. Pokud chcete být subtilní, můžete v koupelně rychle nasát dechovou mátu nebo žvýkačku na minutu, takže to nestihnete také evidentní, že jsi připravený políbit.
  • Vyvarujte se potravin, které zanechávají nepříjemnou pachuť nebo zbytky, zejména česnek, káva, cibule, mléko a kukuřice. Pokud jste na večeři před velkým polibkem, snažte se jíst strategicky.
 3. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 3

  3 Najděte správný okamžik. Dobrý polibek - zejména první polibek nebo první francouzský polibek - je vrcholem budování napětí a rostoucí intimity. Vyberte si správný okamžik, abyste se ujistili, že vy i váš partner jste oba v myšlení, abyste se při polibku opravdu ztratili. Měli byste mít soukromí a oba byste se měli cítit romanticky místo stresu nebo roztržitosti, pro jednu věc. Kdy je ta správná chvíle? Záleží na vaší individuální situaci, ale je třeba mít na paměti několik příznaků:
  • Máte naprosté soukromí. Ať už jste sami na svém balkoně nebo sedíte na odlehlé lavičce v parku, nemáte strach, že vás někdo vyruší.
  • Druhá osoba stále pouští narážky, jako je zamykání očí a dívání se na vaše rty, nebo stojí či sedí postupně blíže k vám. Bez ohledu na pohlaví vašeho partnera by vám řeč jeho těla měla napovědět, zda je nyní správný čas na váš krok.
  • Končíte rande, které proběhlo opravdu dobře. V autě nebo na verandě jsou obě dobrá polosoukromá místa na polibek na dobrou noc.
  • Vypadá to správně. Pokud se cítíte ohromně nuceni někoho políbit, nebojte se prostě jít do toho. (Připravte se na nepříjemnou nebo dokonce znepokojivou situaci, pokud zjistíte, že váš zamýšlený pocit nebyl stejný.)
  • Dotázat se. Pokud si nejste jisti, zda to ten druhý cítí, otevřete téma. Je lepší získat povolení neohrabaně a jít s důvěrou, než riskovat, že přijdete o šanci políbit toho zvláštního někoho (omylem políbit někoho, kdo nemá zájem).
 4. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 4

  4 Navažte oční kontakt. Dívejte se hluboce druhému do očí. Pokud chcete, aby byly vaše záměry extra jasné, pomalu přesuňte pohled na jejich rty a pak zpět do očí. Můžete dokonce navázat intenzivní oční kontakt, na několik sekund ho přerušit a poté se ohlédnout zpět na osobu. Toto je způsob, jak ukázat osobě, kterou chcete políbit, že jste při pohledu na ni příjemně ohromeni.
  • Dívky se mohou dokonce dívat na chlapa, dívat se dolů a pak vzhůru skrz řasy, aby byly extra koketní.
 5. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 5

  5 Úsměv. Pokud jste opravdu nadšení z vyhlídky na polibek toho druhého, ukažte to! Úsměv udržuje situaci lehkou a zábavnou a zároveň jim pomáhá cítit se bezpečně a uvolněně. Ujistěte se však, že váš úsměv je jemný a opravdový, a ne vynucený, příliš široký nebo příliš intenzivní úsměv. Jen pomalu a malátně uvolněte své rty do úsměvu. Ukažte svému budoucímu líbajícímu se partnerovi, jak jste šťastní, že jste v jeho společnosti. Pokračujte v navazování očního kontaktu, nebo jej na několik sekund přerušte, než jej vrátíte.
  • Můžete se rozhodnout pro úsměv s úsměvem, místo abyste se usmívali, zatímco ukazujete zuby, což může vypadat více přátelsky než lákavě nebo romanticky.
 6. 6 Prolomte dotykovou bariéru. Jakmile jste sami s osobou, která se vám líbí, usmíváte se a navazujete oční kontakt, můžete se rozhodnout, zda chcete jít na polibek bez dotyku, nebo zda chcete nejprve prolomit dotykovou bariéru. To může znamenat sezení s dotýkáním se nohou, držení za ruce, položení ruky na koleno osoby, pohlazení osoby po paži nebo jen projevení náklonnosti. Pokud jste osobu již políbili na rty, pak prolomení dotykové bariéry může být pro vás přirozenější a měli byste se snažit dotknout se osoby dříve, než se dotknete rtů, abyste se oba cítili více v pohodě.
  • Můžete také prolomit dotykovou bariéru tak jako nastěhuješ se, abys toho člověka políbil. Pokud stojíte, můžete se dotknout paží, krku nebo ramen dané osoby, když se přesunete k polibku. Pokud sedíte, můžete člověku položit ruku na záda.
 7. 7 Nastěhování. Když se zdá, že nastal správný okamžik, přejděte k přístupu. Obecně byste se měli pohybovat dostatečně pomalu, aby měl ten druhý čas říci ne, ale ne tak pomalu, aby ten okamžik ztratil jiskru. Když začnete mít pocit, že je váš líbající se partner připraven na další krok, neměli byste se hádat. Přesuňte své tělo směrem k jejich tělu, dokud nebudete mít hlavy jen pár centimetrů od sebe. Tehdy budete muset začít naklánět hlavu, abyste dosáhli nejlepší polohy pro líbání.
  • Vzít to pomalu. Pomalý přístup buduje napětí a očekávání. Pohybujte se v tempu, které dává druhé osobě šanci souhlasit (nebo ne). Když vás uvidí přicházet, mohou se s vámi přestěhovat, takže pomalá jízda vám zabrání v náhodném nárazu do hlav.
 8. 8 Mírně zakloňte hlavu na jednu stranu. Čelní setkání bude mít za následek narážení na nos. Místo toho jen mírně zakloňte hlavu doleva nebo doprava. Pokud si všimnete, že druhá osoba jde jedním směrem, zvolte opačnou stranu. Nevyvíjejte na sebe příliš velký tlak, abyste to dokázali dokonale. Pokud se s partnerem nakonec navzájem políbíte čelem a trochu narazíte na nos, pak přirozeně upravíte hlavu do pohodlnější polohy, kde vám nos nebude překážet.
  • Na rozdíl od toho, co si můžete z filmů myslet, nemusí se to dít ve zpomaleném filmu. Nakloníte hlavu, když se přiblížíte k člověku, ne šnečím tempem, takže se nemusíte bát, že byste měli čas na to, abyste to dotáhli do perfektního stavu.
 9. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 9

  9 Zavři oči. Těsně před kontaktem zavřete oči. Líbání s otevřenýma očima je obecně spojeno s nepoctivostí a neupřímností a když zavřete oči, pomůže vám to soustředit se a užívat si, co se děje na vašich rtech. Také, ačkoli můžete být v pokušení otevřít oči, abyste viděli, jak váš líbající se partner vypadá v zápalu vášně, ve skutečnosti by vás to mohlo nečekaně rozbrečet nebo už byste neměli náladu líbat se. Zavření očí vám také může pomoci soustředit se na ústa a žít v daném okamžiku, místo abyste se snažili pozorovat vše, co se děje z blízka.
  • Když se po polibku odtrhnete, můžete později pomalu otevřít oči.
 10. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 10

  10 Udržujte ústa v polibku. Nepředvádějte strnulého svrabu, jako byste to udělali, kdybyste šli líbat babičku-nejenže to sděluje neromantické pocity, ale vašemu partnerovi fyzicky ztěžuje zahájení francouzského polibku. Na druhou stranu držet ústa úplně volná a stále také říká, že vás to nezajímá. Zde je návod, jak dosáhnout šťastného média:
  • Pucker jen trochu. Zatlačte rty mírně dopředu, abyste kolem nich pocítili sebemenší náznak svalového napětí.
  • Mírně otevřete ústa. Místo toho, abyste se nejprve agresivně pustili do polibku s otevřenými ústy, mějte rty jen tak málo rozevřené, aby mezi nimi mohl proklouznout jazyk.

Část 2 ze 3: Francouzské líbání jako profesionál

 1. 1 Lehce přejíždějte rty přes ty druhé. Nejprve použijte lehký pírko, aby se vaše rty jen stěží pásly nad těmi vašimi partnery. To buduje více očekávání a vzrušení, než když se ponoříte přímo do plného francouzského polibku. To také signalizuje vašemu partnerovi, že možná chcete víc, aniž byste o tom příliš věděli.
  • Pohyby držte pomalé. Spousta rychlých, lehkých polibků nemá stejnou úroveň sexuality jako sotva omezené napětí. Chovejte se, jako byste měli po celou dobu na světě - polibek se brzy zrychlí.
 2. 2 Otestujte vody. Jakmile si vybudujete solidní základ pro francouzský polibek s líbáním bez jazyka, můžete tomu druhému dát jemné náznaky, že jste připraveni to pořádně rozjet. Obecně platí, že pokud se s touto osobou líbáte poprvé, měli byste být před zahájením francouzského polibku trochu opatrní, protože se to může zdát příliš brzy. Ale kromě toho je zde několik věcí, které je třeba mít na paměti při testování vod, které signalizují, že jste připraveni políbit jazykem:
  • Otevřete ústa více. Nabídka neomezeného přístupu zve druhou osobu k prvnímu pokusnému kontaktu s jazykem.
  • Zamkněte rty tak, aby spodní ret druhé osoby byl mezi vašimi dvěma rty. Potom lehce přejeďte špičkou jazyka přes spodní ret. Proveďte jeden plynulý a rychlý pohyb, aby kontakt trval méně než sekundu. Pokud mají zájem, oplatí se.
  • Vědět, kdy se stáhnout. Pokud jste vyzkoušeli obě výše uvedené techniky a váš partner nereagoval, jednoduše to nechte na příště a soustřeďte se na pravidelné líbání. Vyhněte se tomu, abyste si z toho dělali těžkou hlavu, nebo je vinili.
 3. 3 Prozkoumejte jazykem. Pokud toho druhého zaujme, pokračujte a začněte se francouzsky líbat. Nezapomeňte udržet jazyk v pohybu a doteky lehké. Nejprve jen pomalu zasuňte jazyk do partnerových úst. Můžete začít tím, že ho umístíte nad nebo pod jazyk svého partnera, nebo ho dokonce trochu posunete kolem jazyka, pokud se cítíte odvážně. Jen se ujistěte, že jazyk vašeho partnera oplácí vaše činy, takže nebudete jen líbat ochablý jazyk, nebo se romantika docela rychle rozplyne. Při zkoumání francouzského polibku je třeba mít na paměti několik věcí:
  • Zůstaňte hraví. Lehce označte jazyk druhé osoby a ustupte zpět a pozvěte je, aby udělali další krok.
  • Jazyky jsou nabité nervovými zakončeními a samotný akt dotyku jazyka vašeho partnera vlastním bude velmi příjemný.
  • Nezacházejte příliš hluboko-zaseknout jazyk druhému v krku je velkou překážkou. Zpočátku zůstaňte mělký a lehký. Podívejte se, jak daleko chce váš partner zajít, a postupujte podle toho.
 4. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 14

  4 Dýchat . Pokud se líbáte delší dobu, snadno zapomenete dýchat. Věřte nebo ne, lapání po dechu a modrání není příliš romantické. Můžete si myslet, že opravdu vášnivý polibek zahrnuje mnoho minut nepřetržitých polibků, ale pokud opravdu chcete zvýšit romantický faktor, musíte zůstat ve střehu a při vědomí. Jakmile upadnete do rytmu, měli byste být schopni najít vhodný vzorec pro dýchání, aniž byste přerušili tok svých polibků. Zde je to, co potřebujete vědět:
  • Při líbání se pomalu nadechněte nosem.
  • Nebojte se udělat si přestávku. Pokud to uděláte správně, stále to může být intimní a sexy okamžik. Mírně zatáhněte dozadu, aby se vaše čela stále dotýkala, navažte oční kontakt a usmějte se.
  • Jak vám i vašemu partnerovi polibek vyhovuje, můžete zkusit trochu dýchat ústy: sdílet dechy také můžete být romantický (ale ne každému se to líbí).

Část 3 ze 3: Zvládnutí pokročilých technik

 1. 1 Smíchat to. Polibky jsou jako sněhové vločky: žádné dva nejsou úplně stejné. Jakmile se cítíte pohodlně, když někoho políbíte, je lákavé pokusit se pokaždé udělat totéž, ale měli byste odolat, chcete -li mít věci zajímavé. Měli byste být schopni upadnout do příjemného a pohodlného rytmu a čas od času přidávat dostatek rozmanitosti, aby byly věci zajímavé. Zde se můžete lišit:
  • Rychlost: Změna rychlosti vašich polibků je dobrý způsob, jak vyzkoušet něco jiného, ​​aniž byste svého partnera potenciálně zastrašovali. Jakmile zvládnete pomalý polibek, zkuste jít na několik sekund trochu rychleji - mělo by vás to oba nechat trochu vydechnout!
  • Hloubka: Jakmile se s někým cítíte dobře, zkuste líbat trochu hlouběji. Klíčem k tomu je udržet rychlost pod kontrolou. Nebo pokud chcete, aby věci byly trochu koketnější a hravější, vraťte se k mělkým polibkům.
  • Tlak: Stejně jako hluboký polibek by měl být tvrdý polibek vyhrazen pro situaci, ve které již víte, že vám i vašemu partnerovi je dobře. Buďte trochu silnější se svým jazykem, ale nezapomeňte ho udržet v pohybu.
  • Zuby: Možná budete chtít zkusit třením zad nebo přední části zubů druhé osoby jazykem. To může vytvořit lechtivý pocit, který by mohl zlepšit váš polibek. Můžete také zkusit lehce chytit zuby druhého dolnímu rtu. Uvědomte si však, že ne každý má rád své polibky s boky zubů - buďte připraveni dát své chompery pryč.
 2. 2 Použijte ruce. I když byste měli zachovávat zdvořilé ruce, zvláště při prvním polibku, nechcete, aby se jen třásly po vašich stranách. Používání rukou a dotýkání se těla vašeho partnera (a přitom jeho respektování) může posílit romantický pocit z polibku a může způsobit, že se vy a váš líbající partner budete cítit více propojeni. Jakmile navážete kontakt s tělem svého partnera, můžete čas od času jemně pohybovat rukama, aniž byste z toho byli zběsilí. Zde je to, co potřebujete vědět o používání rukou při francouzském polibku:
  • Obecně platí, že začněte rukama na bocích partnera a poté je pomalu pohybujte kolem zad nebo nahoru na obličej a vlasy.
  • Dalším zapnutím prvního polibku je jemné pohlazení ramene druhé osoby. Ukazuje to, že jste s nimi spokojeni.
  • Kolébejte tvář svého partnera rukama na tvářích a na krku.
  • Nebo přejděte do starého pohotovostního režimu: jednoduše obejměte své paže kolem svého partnera v objetí.
 3. Obrázek s názvem Francouzský polibek Krok 17

  3 Přečtěte si řeč těla svého partnera . Každý líbá trochu jinak a každý si v polibku užívá různé věci - neexistuje žádný „správný“ způsob líbání. Dobré líbání vyžaduje dávat a brát, čtěte tedy řeč těla svého partnera a věnujte pozornost stopám, které vám napovídají, že děláte něco, co se jim líbí. Nejdůležitější je zajistit, aby váš líbající se partner byl s tempem vašich líbání a láskyplných gest spokojený.
  • Ne každý má rád líbání stejným způsobem, takže zatímco váš bývalý partner si možná užil jednu metodu líbání, vaši novou milovat možná ne. Musíte se naučit číst signály a přizpůsobit se stylu, který je pohodlný pro každého z vás.
  • Pokud se váš partner kdykoli odtáhne nebo vám připadá nepříjemný, pochopte, že to musíte zpomalit.
  • Nechte svého partnera, aby vás políbil a pohyboval se s ním, dokud vám bude příjemné to, co dělají.
  • Poslouchat pro vodítka, která vypovídají o tom, jak si váš partner užívá konkrétní manévr. Pokud uslyšíte povzdech nebo sténání nebo vás začnou líbat se zvýšenou intenzitou, jste na správné cestě.
 4. 4 Praxe. Dobré francouzské líbání, stejně jako dobré líbání jakéhokoli druhu, vyžaduje praxi. Zlepšíš se, když to budeš dělat víc. Navíc, čím více praxe s jednou osobou budete mít, tím pohodlněji se budete cítit při líbání a rozvíjení stylu, který vyhovuje vám oběma. To, že jste možná neměli hvězdný první polibek, neznamená, že jste vy a váš líbající se partner romanticky odsouzeni; mějte trpělivost a líbejte se pomalu a jemně, dokud neupadnete do rytmu, který vám vyhovuje.
  • Neberte se také příliš vážně. Pokud jste zkusili něco, co se prostě nezdařilo, je v pořádku se smát, lehce se omluvit a zkusit to znovu. Pokud se budete po neuspokojivém polibku chovat zničeně, budete svému partnerovi dělat jen divné věci a není toho třeba.
  • Většina prvních polibků, jako většina prvních pokusů o milování, není nic, o čem byste si mohli psát domů. Část zábavy je lepší - společně.
 5. Obrázek s názvem Francouzský polibek, krok 19

  5 Komunikovat. Pokud se vám opravdu líbí, jak vás partner líbá, dejte mu to vědět. Pokud se vám něco nelíbí, dejte to také najevo svému partnerovi, ale přistupujte k tomu jemně a pochvalte mu zároveň něco, co udělali, co se vám líbilo. Pokud je váš partner k vám upřímný a otevřený, snažte se nereagovat přehnaně nebo se nezranit, jinak to může způsobit, že se váš partner bude zdráhat s vámi v budoucnu komunikovat.
  • I když se polibek pokazí, stále to může být intimní záležitost, pokud můžete oba smích o tom společně! Důležité je, že jste oba upřímní v tom, jak se cítíte, a v tom, co chcete zlepšit.
  • Měli byste také komunikovat tím, že svému partnerovi řeknete, jak atraktivní vypadá a jak moc se vám líbí. Dejte jasně najevo, jak jste šťastní, že jste s osobou, se kterou jste, a francouzské líbání přijde o to přirozeněji.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak dlouho by měl francouzský polibek trvat? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redaktora wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci To je zcela na vás a vašem líbajícím se partnerovi! Pokud vás to oba opravdu zajímá, možná budete chtít pokračovat tak dlouho, jak to jen bude možné. Zastavte se, pokud se začnete cítit nepříjemně nebo se váš partner začne odtahovat.
 • Otázka Mohu cvičit francouzské líbání bez partnera? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Je těžké získat cit pro francouzské líbání, aniž byste vyzkoušeli skutečné řešení, ale existují věci, které můžete cvičit. Můžete například zkusit jemně kousat nebo lízat si vlastní ret, abyste získali představu o tom, jaký by to byl pocit pro vašeho partnera. Můžete také zkusit stočit palec a prsty do tvaru „O“, abyste simulovali rty a procvičili si jemné líbání vlastní ruky a zkoumání prostoru uvnitř vaší ruky jazykem.
 • Otázka Proč při francouzském polibku používáte jazyk? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci wikiHow Zaměstnanci Redakce Odpověď Váš jazyk a ústa jsou plná nervových zakončení, což znamená, že jsou velmi citliví. Mnoho lidí má pocit, že se jejich jazyk dotýká jazyka jejich partnera. Vědci se také domnívají, že výměna slin pomáhá vnést do partnerových úst pohlavní hormony, což zážitek ještě více vzrušuje.
 • Otázka Co se stane, když partner při polibku těžce dýchá? Jednou za čas se na chvilku odtáhněte, abyste se dostali k vzduchu.
 • Otázka Jak mohu během polibku couvat? Jemně zatlačte na ramena druhé osoby. Usmívejte se, když se odtáhnete, abyste ukázali, že se nic neděje.
 • Otázka Co když mi začne svlékat košili a rozepne mi podprsenku? Záleží na tom, jak dlouho jste spolu. Pokud jste spolu delší dobu, řekněme několik měsíců, a pokud máte pocit, že jste na to připraveni/v pořádku, je to v pořádku. Pokud ale nejste spolu delší dobu, nebo se s tím necítíte dobře, měli byste je jemně odstrčit a říct jim, že se na to ještě necítíte. Dbejte na to, aby tón vašeho hlasu byl jemný, ale pevný.
 • Otázka Existuje konkrétní věk pro líbání? Ne tak docela, ale mladší než 12-13 je společenskými normami obvykle považován za příliš raný. To znamená, že každý roste a vyvíjí se jinak.
 • Otázka Co když mě někdo chce políbit, i když nechci? Řekněte jim jemným, ale pevným hlasem, že je nechcete líbat. Nenechte se nimi ovlivnit. Pokud potřebujete odejít, opusťte místnost.
 • Otázka Co mám dělat, když mi někdo ukradl polibek? Pevně ​​osobu odstrčte a řekněte jí 'ne'. I kdyby to byl přítel nebo někdo, koho znáte, je důležité stanovit si hranice. Další informace a rady naleznete na Jak reagovat na ukradený polibek .
 • Otázka Co když se jim nelíbí, jak líbám? Nedělejte si s tím příliš starosti. Začněte s malým jazykem na rtu a sledujte, jak reagují.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Buďte aktivním partnerem. Pokud vás někdo líbá a chcete, aby to udělal, nesedejte si, ale pusťte se. Opětujte jejich činy a střídavě se ujistěte vedení pohybů vašich jazyků a rtů. Pokud vám je jakákoli část polibku nepříjemná, nebojte se odtáhnout nebo jemně zavřít rty. To dá partnerovi nápovědu.
 • Neexistují žádná pravidla, jak dlouho byste měli držet polibek. Pokud se kdykoli cítíte nepříjemně, polibek přerušte; jinak si to prostě užívejte, dokud se jeden nebo oba pomalu nerozpojí, obvykle spolu. Některým připadá extrémně romantické, když partnerovi při rozloučení lehce sajete horní nebo spodní ret. Poté, co se každý z vás nadechne, se můžete vrátit k líbání.
 • Během francouzského polibku se může hromadit nadměrné množství slin, což může narušit romantický okamžik. Polkněte pravidelně bez přerušit polibek. Pokud s tím máte potíže, nebojte se na chvíli odtáhnout. Usmívající se když se odtáhnete, můžete svého partnera ujistit, že si dáváte jen malou přestávku, a neodmítat jeho náklonnost. Toto je znak a dobrý v líbání .

Varování

 • Pokud se někdy budete cítit nepohodlně nebo se nebudete chtít pohnout vpřed s jakýmkoli pohybem, který se váš partner pokouší, odtáhněte se a dejte partnerovi najevo, že chcete přestat. Buďte pevní. To je v pořádku Řekni ne .
 • Stále můžete francouzsky líbat, pokud to má jeden nebo oba rovnátka , ale měli byste být opatrní, abyste zabránili vzájemnému dotyku rovnátek. Rovněž se nedotýkejte rovnátka jazykem (mohli byste se omylem pořezat). Překontrolovat Jak se líbat s rovnátky .
 • Uvědomte si, že francouzské líbání může přenášet infekční choroby, jako je herpes a infekční mononukleóza (také známé jako mono).

Populární Problémy

Plochý železný steak je věrným favoritem mnoha milovníků masa. Je to štíhlé, levné a vaření je hračka. A když je opečený do chutného konce, je prakticky nerozeznatelný od dražších střihů, jako je ribeye a newyorský proužek. Po...

Zde je návod, jak sledovat LSU vs Texas A&M online bez kabelu

Zde je vše, co potřebujete ke sledování každého zápasu FC Koln naživo v USA v letech 2020-21.

Jak na podlahové lisy. Pokud chcete budovat sílu paží a hrudníku, je podlahové lisy skvělým cvičením, které můžete přidat do své rutiny. Funguje to jako bench press, ale tím, že ležíte přímo na podlaze, poskytnete svým zádům lepší oporu a vezmete ...

Chcete stáhnout a streamovat fuboTV na Fire Stick? Zde je snadno srozumitelný průvodce krok za krokem, jak to udělat.

Na základě populárního románu Fredricka Backmana má premiéra filmu Beartown v USA v pondělí. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte HBO.