Jak se líbat s rovnátky

Naučit se jak polibek může být dost skličující, ale mít rovnátka, když to děláte, může přidat do vaší líbací hry úplně novou křivku. Ale nebojte se-pokud to vezmete pomalu a budete dodržovat pár technik přátelských k rovnátkům, budou vaše polibky tak dobré, že si ani nevzpomenete, že vy nebo váš partner rovnátka máte. Pokud chcete vědět, jak se líbat s rovnátka , postupujte podle těchto kroků.

tenisová masáž chodidel

Část 1 ze 3: Brát to pomalu

 1. Obrázek s názvem Polibek se rovnátky Krok 1

  1 Počkejte alespoň dva týdny, než se pustíte do vážného líbání. Když vy nebo osoba, kterou chcete políbit, nejprve dostanete rovnátka, neměli byste spěchat, abyste začali rozeznávat druhou, když vyjdete ze zubařské ordinace. Vaše rovnátka budou zprvu bolet a budete potřebovat nějaký čas, abyste si zvykli na kov v ústech a naučili se, jak si rovnátka spravovat, když jíte, čistíte si zuby a dokončujete všechny další úkoly, které jsou obtížnější podle tvých rovnátek.
  • Mezitím můžete svého zvláštního někoho políbit na rty, ale neberte to dál.


 2. Obrázek s názvem Kiss With Braces Krok 2

  2 Začněte polibky na blízko. Narychlo zavádět zuby do kovu není dobrý způsob, jak začít. Ačkoli po některých možná toužíte francouzský polibek „Nejprve bys měl věci brát pomalu a líbat pouze pomocí rtů - k francouzskému líbání se můžeš propracovat, až se budeš cítit pohodlněji. Mezitím se můžete dokonce postarat o to, abyste si rty zjemnili lesk hodinu nebo dvě, než začnou pecky na rtech, abyste se cítili pohodlněji.
 3. Obrázek s názvem Polibek se rovnátky Krok 3

  3 Berte věci pomalu. To platí zejména v případě, že je toto vaše poprvé . Začněte velmi jemně, abyste měli pocit z terénu. Jak získáte více praxe, dozvíte se, kde a kdy vyvíjet tlak (nejprve měkký) a kde se mu vyhnout. Když políbíte svého partnera, prozkoumejte jeho zavřené rty a zjistěte, jak pohodlně se cítíte, než uděláte další krok. A pokud se ještě ani necítíte dostatečně pohodlně na polibek, udělejte krok zpět. reklama

Část 2 ze 3: Zapnutí tepla

 1. Obrázek s názvem Polibek se rovnátky Krok 4

  1 Jemně přitiskněte rty na partnerovy. Pokud to uděláte příliš tvrdě a rychle, můžete druhému člověku ublížit, což vám zuby a dásně přitlačí na rty - mohli byste nakonec ublížit i sobě. Jakmile vám tyto polibky budou vyhovovat, začněte líbat svého partnera vášnivěji a přitom stále používejte pouze rty. Stále můžete vytvářet spoustu vášně, aniž byste se pustili do plného polibku.
  • Pokud jste jediný v duu s rovnátky, možná byste na to měli svého partnera varovat.
 2. Obrázek s názvem Polibek se rovnátky Krok 5

  2 Držte jazyk mimo rovnátka. Ať už nosíte rovnátka, nebo váš partner, měli byste dostatečně široce rozevřít rty a otevřít ústa natolik, aby se váš jazyk pohyboval mezi zuby vašeho partnera a nezasekl se na rovnátka. Pokud narazíte na rovnátka, můžete skončit podřezáním rtů nebo dásní a váš partner si může poranit jazyk, pokud se vám opře o rovnátka.
 3. Obrázek s názvem Polibek se rovnátky Krok 6

  3 Nebojte se do toho jít. Jistě, zpočátku byste měli jít pomalu, ale to může budovat očekávání a dělat líbání ještě vzrušujícím. Takže jakmile je váš jazyk pohodlně mezi zuby vašeho partnera a oba vaše jazyky jsou umístěny mimo vaše rovnátka, pak byste měli být spokojení s prozkoumáváním úst vašeho partnera. Pohybujte jazykem v kruzích, nebo jím jen jemně pohybujte nahoru a dolů a užívejte si ten pocit.
  • Nebojte se ani toho, že by se vám rovnátka slepila. To je absolutní mýtus ! Rovnátka jsou ne magnetický.
  reklama

Část 3 ze 3: Udržování tepla

 1. Obrázek s názvem Polibek se rovnátky Krok 7

  1 Vyhněte se těžkopádnému jídlu těsně před políbením. I když nechceš být také paranoidní z toho, že před políbením máte v ústech dokonalou situaci, nebo vám unikne romantika spontánního líbání, měli byste mít na paměti, než uděláte krok. Ačkoli byste se neměli těsně před líbáním postit, měli byste si být vědomi toho, která jídla jsou rovnátka vhodná a kterým by se mělo za každou cenu vyhnout. Jakákoli jídla, která se tají v ústech a která se snadno žvýkají a polykají, jsou zpravidla v pořádku; je třeba se vyhýbat jakýmkoli pokrmům, které jsou křupavé, aby žvýkaly věčně nebo se jen držely jako mango.
  • Pokud jste ve filmech a víte, že se budete líbat, místo popcornu si dejte rozpustnou čokoládu, která se vám může snadno zachytit do zubů-a tedy do rovnátek.
 2. Obrázek s názvem Kiss With Braces Step 8

  2 Dělat ne vysmívat se člověku s rovnátky. Pokud jste na této stránce, protože váš líbající se partner nedávno dostal dar rovnátek, měli byste být na jeho situaci extrémně citliví. Nedělejte si žádné vtipy typu „rovnátka“ nebo „kovová ústa“, pokud nechcete embargo na líbání dohromady. Váš partner je pravděpodobně velmi citlivý a cítí se dostatečně sebevědomý; je na tobě, aby se cítil lépe, ne hůř.
  • Pokud máte rovnátka oba, pak skvělé! Můžete se tomu společně smát.
 3. Obrázek s názvem Polibek s rovnátky, krok 9

  3 Zvažte provedení dalších kroků, aby byly věci sexy. Pokud se na chvíli líbáte s rovnátky, ale prostě to nefunguje, nebo je v kovu příliš mnoho hrubých hran, aby se vytvořil prostor pro romantiku, možná budete muset přijmout další opatření. Můžete zvážit pokrytí drsných míst zubním voskem nebo silikonem, nebo je dokonce vyhladit u zubaře, pokud jsou opravdu drsné, ale zkuste to pouze tehdy, když vám to bude příjemné. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Soustřeďte se na polibek. Uvědomte si své rovnátka, ale ne tolik, aby vám ten okamžik úplně chyběl a kromě toho vás druhá osoba líbala, protože vás má ráda a je jí jedno, zda máte rovnátka nebo ne!
 • Jen mějte svěží dech! Netlačte příliš na rty svého partnera, pokud jste ten, kdo má rovnátka - to může být pro toho druhého nepříjemné. Pokud jste Francouzi s někým líbáte rovnátka, nezapomeňte držet jazyk daleko od zadní části úst. Právě tam bývají nejostřejší části rovnátek. Většinou jen relaxujte a nedělejte si s tím starosti. Čím více o tom budete přemýšlet, tím méně budete do polibku zapojeni a tím méně romantický to bude.
 • Relaxujte a bavte se. Líbání je o romantice. Pokud se po celou dobu bojíte o rovnátka, polibek může trpět.
 • Jen se uvolněte a pomalu. Osoba, se kterou se líbáš, očividně ví, že máš rovnátka a ví, že musí být opatrná, jinak by tě nelíbal. Hodně štěstí ve všem.
 • Líbání je především o tom, že se budete bavit a užívat si toho, že vás někdo opravdu miluje, takže nikomu a nikomu nepřekážejte v cestě za vaším romantickým celoživotním zážitkem.
 • S rovnátky přitahujete více jídla. Mějte proto dobrou hygienu a často kartáčujte.
 • Pokud jste u kina a chystáte se pohnout, zkuste nejíst popcorn. Jádra popcornu je opravdu těžké dostat se ze zubů, natož rovnátka. Pokud se snažíte potlačit hlad, žvýkejte kousek ochucené žvýkačky. Prospěje to nejen vám, ale také polibku. *Před polibkem vyplivněte žvýkačku, protože není nic horšího, než mít uprostřed polibku lepicí rovnátka.
 • Nedovolte, aby vás vaše rovnátka zahanbila, proto se hrdě a sebevědomě usmívejte. Je pravděpodobné, že vaše láska už také nosí rovnátka.
 • V zásadě si v prvních několika chvílích uvědomte své nebo partnerovy rovnátka. Velmi snadno si na ně zvyknete a změní se v druhou přirozenost.
 • Vždy byste si měli pamatovat na čištění zubů a dávat si pozor na to, jak líbáte.
 • Nebojte se mít rovnátka. To nic nemění na tom, jak se oba líbáte! Jen polibek a pokus se ignorovat rovnátka! Nebo si na přední zuby naneste zubní vosk nebo silikon, aby byl hladký.
 • Pokud jste z polibku trochu nervózní, řekněte svému partnerovi, aby to bral pomalu.
 • Pokud jste ten, kdo má rovnátka, příliš k sobě netlačte.
 • Zajistěte, aby vaše rovnátka neměla sliny, aby se dostala přes obličej ostatních osob a aby se odtáhla, bez ohledu na to, jak blízko jste. Nikdo nechce mít na tváři chladné, kovové plivance, i když jste se předtím francouzsky líbali.
 • Na rozdíl od některých městských legend je velmi nepravděpodobné, že by je dva lidé s rovnátky mohli přilepit k sobě líbáním. Piercing se může zachytit. Ale může se to stát a stalo se to dříve.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud se rovnátka poškodí nebo jsou příliš abrazivní, ujistěte se, že je váš ortodontista vyhladí.
reklama

Populární Problémy

Kei Nishikori nedávno hovořil o návratu Rogera Federera na turné po ročním propuštění.

Jak hrát Mario Striker Charged. Mario Strikers Charged je fotbalová/fotbalová videohra vydaná v roce 2007 pro Wii a Nintendo Switch. Je to pokračování hry Super Mario Strikers pro GameCube a je také známé jako Mario Strikers Charged ...

Jak na Skank. Skanking je dvoustupňový tanec, který se hraje hlavně na koncertech ska, punku a reggae. Divoký, personalizovaný a objevující se v tanečních sálech od 50. let 20. století- skanking je jednou z nejjednodušších tanečních forem, které si můžete vyzvednout kdekoli a kdykoli. Základní...

Jak vyhodnotit řeč. Vyhodnocení řeči někoho jiného a poskytnutí zpětné vazby je skvělý způsob, jak zlepšit své vlastní řečnické dovednosti, ale na co byste se měli zaměřit? Tento wikiHow vás naučí, jak aktivně poslouchat řeč, ...

Kurzíva je text, který je šikmý vpravo. Italicizing klade důraz na určitý text v dokumentu, ať už se jedná o soubor vytvořený softwarovou aplikací, webovou stránku vytvořenou v HTML, dokument s LaTeXem nebo ...

Pokud jste se někdy chtěli stát roztleskávačkou z jakéhokoli důvodu, nyní je čas začít, alespoň tři měsíce před zkouškami. Na střední škole je stát se roztleskávačkou mnohem jednodušší než na střední škole. Pokud se chcete stát ...