Ferro Springs šokuje v Palermu a vyhrává první turnaj WTA od března

Fiona Ferro - oříznuta

Fiona Ferro v masce drží trofej Palermo OpenFiona Ferro překonala čtvrtou nasazenou Anett Kontaveitovou, aby získala titul Palermo Open a poprvé se dostala do světové padesátky.Na první akci WTA Tour od března Ferro viděla, jak se její tvrdá práce během lockdownu vyplácí, když si vysloužila výhru 6-2 7-5 nad svým estonským soupeřem.Nenasazený Ferro v jedné fázi vypadal, že ho do rozhodující sady převezme Kontaveit, který podával druhý set za stavu 5-3, ale byl zlomený.

Zřeknutí se tohoto vedení umožnilo Ferrovi, který se v žebříčku WTA posunul z 53 na číslo 44, převzít kontrolu a ona dokázala zvítězit v zápase trvajícím hodinu a 43 minut.Francouzka pokračovala v tréninkové rutině během výluky a vyhrála dva domácí turnaje, zatímco WTA Tour zůstala pozastavena.Vítězství dalo třiadvacetiletému Ferrovi druhý turnajový úspěch na okruhu WTA poté, co loni v Lausanne také vyhrál.

Populární Problémy

Alize Cornet se v prvním kole US Open 2020 utká s Lauren Davisovou. Cornet vede Davise po vzájemném souboji 3: 0 na zápasy.Jak vyrobit podvazky. Podvazky jsou k dispozici po celá staletí, přicházejí a vycházejí z módy. Odkaz

Zde je vše, co potřebujete vědět k objednání UFC 236 na ESPN Plus. Obsahuje informace o cenách a způsob sledování na televizoru nebo jiném zařízení.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Knicks vs Magic online bez kabelu, ať už jste v New Yorku, Orlandu nebo mimo trh.