Fan získává 29 párů bot Roger Federer, říká, že jedinečná kolekce „nikdy nebude na prodej“

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer vlastní velmi zvláštní místo v srdcích milionů fanoušků po celém světě. Švýcar je snadno jedním z nejoblíbenějších sportovců všech dob; kamkoli Roger Federer jde nebo hraje, jeho fanoušci se hrnou ve velkém, aby mohli nahlédnout na svého hrdinu.

Někteří Federerovi příznivci nacházejí jedinečné způsoby vzdání pocty svému hrdinovi, které vynikají množstvím obětavosti, které s sebou nesou. A to je případ jednoho brazilského podnikatele jménem Edson Balbinot.

pásmo na tenisový loket

Balbinot je nejen skalním fanouškem Rogera Federera, ale také má velkou náklonnost ke svým botám! Brazilec v nedávném rozhovoru pro tenisbrasil odhalil svou jedinečnou a neocenitelnou kolekci obuvi - všechny to byly modely, které nosil sám legendární Švýcar.

Mým velkým snem je jet do Wimbledonu a získat pár podepsaný Rogerem Federerem: Edson Balbinot

Během své kariéry Roger Federer sportoval nespočet různých oblečení a obuvi. Většina z nich byla sponzorována americkou sportovní značkou Nike.

Federerovy boty a oblečení je často velmi obtížné obstarat a udělat z nich sbírku je ještě složitější. Ale Balbinot si to nenechal přijít do cesty; soustředil veškerý svůj čas a prostředky na shromáždění 29 modelů obuvi, které nosí Federer.

Boty, které nosil Roger Federer během Wimbledonu 2016

Boty, které nosil Roger Federer během Wimbledonu 2016

jak změřit přilnavost tenisové rakety

Brazilec věří, že je to největší sbírka takových bot na celém světě.

Mezi těmito 29 páry je Balbinotovým nejcennějším majetkem série 'Nike Zoom Vapor RF287', která byla speciálně vyrobena společností Nike k připomenutí 287 týdnů Rogera Federera jako světové jedničky. Samozřejmě to je číslo z července 2012, kdy byly tyto boty spuštěno, nyní trvá až 310 týdnů.

tenisová raketa pro začátečníky
Edson Balbinot se svou kolekcí obuvi Roger Federer

Edson Balbinot se svou kolekcí obuvi Roger Federer

Důvod, proč Balbinot považuje tuto obuv za nejcennější ze své sbírky, je ten, že jich bylo vyrobeno pouze 287. Aby to bylo ještě jedinečnější, každý pár byl přizpůsoben tak, aby označil každý z 287 týdnů, kdy byl Roger Federer světovou jedničkou.

Balbinot prozradil, že právě on označil Federerův 63. týden v čele žebříčku.

„Všechny páry jsou jedinečné a přizpůsobené, každý odpovídá jednomu z Federerových 287 týdnů (zatím) v čele žebříčku. Můj je 63. týden v žebříčku zveřejněném 16. července 2012, řekl.

Balbinot posílil svou lásku k Rogerovi Federerovi, když odmítl velkou nabídku peněz pro svou sbírku. Tyto boty jsou pro něj k nezaplacení a „nikdy nebudou na prodej“.

Sbírka nebude nikdy na prodej. Už tu byl jeden zájemce, který mi loni nabídl 138 000 R $, řekl.
Roger Federer s titulem Wimbledonu 2017

Roger Federer s titulem Wimbledonu 2017

Přestože má Edson Balbinot obrovskou sbírku memorabilií Rogera Federera, ještě není hotový. Pro něj má jeho sbírka stále jeden chybějící kus - dvojici podepsanou Rogerem Federerem.

proč tomu v tenise říkají láska

Balbinot zdůraznil svůj „velký sen“ sledovat Federera v akci ve Wimbledonu a poté získat dvojici podepsanou osminásobným wimbledonským šampionem.

'Už jsem sledoval zápasy Federera, ale mým velkým snem je mít možnost ho jednou doprovázet ve Wimbledonu a možná dokonce získat podepsané boty,' řekl Balbinot.

Populární Problémy

Vzpomínka na střetnutí Johna Isnera a Nicolase Mahuta na Wimbledonu 2010, který se hrál tři dny a trval 11 hodin a 5 minut, vytvořil spoustu rekordů a ohromil tenisové fanoušky všude.

Analýza toho, co každý z Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče musí udělat, aby zakončil rok, se umístila na světové jedničce. Nadal má stále matematickou šanci Djokoviče předběhnout, ale v nejlepším případě je to vzdálené.

Američan Tommy Paul se v prvním kole ATP European Open utká se španělským veteránem Felicianem Lopezem. Půjde o první setkání mezi 23letým Paulem a 39letým Lopezem.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Coppa Italia mezi Interem a Cagliari, pokud jste ve Spojených státech.

Tým LeBron a Team Giannis vybírají své týmy All Star ve čtvrtečním formátu. Zde je návod, jak jej sledovat online naživo, pokud nemáte kabel.

Jak se připravit na operaci ACL. Silná slza ACL je nesnesitelná a často vyžaduje chirurgický zákrok k úplné fixaci. Je přirozené být nervózní z operace, zvláště pokud jste poprvé. Naštěstí je operace ACL typicky ...