Jak mít první polibek

Pokud se vám někdo líbí a jste si docela jistí, že vás má rád zpět, možná si říkáte, jestli je čas na první polibek. První polibek je vzrušující, ale je normální cítit nervozitu a nejistotu, co dělat. Ve skutečnosti je pravděpodobné, že osoba, kterou chcete políbit, to cítí úplně stejně. Když jste připraveni na první polibek, vyberte si vhodný čas na to, jako na rande. Poté se dotkněte osoby a nakloňte se k polibku. Když polibek skončí, chvíli se držte za ruce nebo se pomazlete.Část 1 ze 3: Připravovat jeviště

 1. 1 Vyberte si správné nastavení pro svůj první polibek. I když byste mohli toužit po prvním polibku, je nejlepší vybrat si čas a místo, kde se budete cítit pohodlně. Počkejte, až budete sami s osobou, kterou chcete políbit. Poté s nimi promluvte, abyste se ujistili, že se cítí dobře a mají dobrou náladu.
  • Je například špatný nápad někoho políbit, když něco dělá nebo když je naštvaný.
  • Dobrým prostředím pro váš první polibek může být rande nebo školní tanec.
 2. 2 Flirtujte s nimi navodit náladu na líbání. Usmívejte se na ně a mějte paže otevřené a po stranách, abyste nevypadali zavření. Lehce se jich dotkněte na ruce, paži nebo na stehně, pokud jim to nevadí. Kromě toho jim dávejte komplimenty, pokládejte jim otázky o sobě aposlouchattomu, co říkají.
  • Sledujte, jak se chovají, abyste zjistili, zda nelichotí. Pokud se vám dívají do očí, usmívají se, mají otevřené tělo a hodně mluví, pak s vámi pravděpodobně flirtují.
  • Pokud si však všimnete, že se vzdalují, skládají ruce nebo se hodně dívají dolů, zpomalte a dejte jim prostor.
 3. 3 Použijte balzám na rty, aby vaše rty byly měkké, ale vynechejte lepkavý lesk na rty. Nikdo nechce líbat suché, popraskané rty. Ujistěte se, že slather na balzám na rty, aby vaše rty měkké a líbání. Vyberte si vůni bez vůně, protože vaše datum nemusí mít rád vůně.
  • Lepkavý lesk na rty se často vypne, protože má divnou texturu. Stačí použít běžný balzám na rty.
  • Pokud běžně nosíte rtěnku, můžete ji nosit, když někoho políbíte. Vyberte si však rtěnku, která je dlouhotrvající a je méně pravděpodobné, že se otře. Navíc ji neaplikujte těsně před polibkem.
 4. 4 Pro osvěžení dechu si dejte mátu nebo kousek žvýkačky. Zápach z úst je velkým vypnutím, proto se ke svému líbajícímu partnerovi chovejte zdvořile. Snězte dechovou mátu nebo několik minut žvýkejte kousek mátové žvýkačky, než se pokusíte políbit osobu.
  • Vyberte si dechové máty nebo žvýkačky bez cukru, protože cukr může zhoršit zápach z úst.
  • Noste s sebou balíček máty nebo žvýkačky, abyste si podle potřeby mohli osvěžit dech.

  Spropitné: Pokud máte v plánu jít na polibek později během dne, přeskočte páchnoucí jídla, jako je česnek, cibule a mléčné výrobky.

  tenisové oblečení pro střední školy
  reklama

Část 2 ze 3: Sklon k polibku

 1. 1 Jemným dotykem zahájíte fyzický kontakt. Nejprve se dotkněte jejich paže nebo ramene. Poté rukou přesuňte jejich vlasy nebo obličej a několik sekund se jich jemně dotkněte. Pokud se cítíte připraveni, jemně jim odhrňte vlasy z obličeje a pak jim položte ruku na rameno nebo jim pohlaďte po tváři.
  • Můžete také zkusit dát ruku kolem jejich ramen.
  • Pomalu zavádějte dotyky. Začněte malým dotykem jejich ruky, poté pokračujte pouze tehdy, pokud se usmívají a naklánějí se směrem k vám.

  Spropitné: Je v pořádku změnit názor na touhu po polibku a nemusíte to dělat, pokud se rozhodnete, že nechcete. Je úplně normální cítit nervozitu a změnit názor. Pokud k tomu dojde, změňte téma tím, že je požádáte, aby udělali něco jiného. Řekněte něco jako: „Ukážete mi tu hru, o které jste mluvili?“ „Zajímalo by mě, co dělají ostatní. Pojďme se podívat! ' nebo 'Mám hlad! Pojďme se občerstvit. ' 2. 2 Navažte oční kontakt, abyste jim ukázali, že máte zájem. Seznamte se s jejich pohledem a zírejte jim do očí po dobu 1-3 sekund. Pak na chvíli uhněte pohledem. Neustále vracejte svůj pohled k těm jejich, ale nedívejte se na ně nepřetržitě.
  • Pokud se setkají s vaším pohledem, pravděpodobně se o vás budou zajímat a mohou být otevření líbání.
  • Pokud se vyhýbají očnímu kontaktu s vámi, nemusí chtít polibek.
 3. 3 Zeptejte se, jestli se chtějí líbat. Získání souhlasu je nejlepší způsob, jak se ujistit, že vy i druhá osoba chcete, aby se polibek uskutečnil. Může to vypadat děsivě, ale může to být opravdu romantické. Můžete se zeptat na několik způsobů:
  • 'Můžu ti dát pusu?'
  • 'Můžu dostat ten polibek?'
  • 'Dáš si pusu?'

  Spropitné: Pokud se příliš bojíte zeptat, je to v pořádku! Spousta lidí se bojí požádat o polibek. Zkuste jim místo toho napsat krátkou poznámku. Mohlo by to znít: 'Políbit mě?' nebo 'Můžeme se políbit?'

 4. 4 Přesuňte své tělo směrem k jejich. Uzavřete vzdálenost mezi vámi tím, že se k nim přiblížíte nebo se nakloníte jejich směrem. Poté počkejte, až se k vám přiblíží, což ukáže, že mají zájem vás políbit.
  • Pokud se odstěhují, nemusí mít o líbání zájem. Nejlepší je vycouvat a dát jim prostor.
  ODBORNÁ TIP

  Chloe Carmichael, PhD

  rychlé podání wii tenis
  Licencovaná klinická psycholožka Chloe Carmichael, PhD je licencovaná klinická psycholožka, která provozuje soukromou praxi v New Yorku. S více než desetiletou zkušeností s psychologickým poradenstvím se Chloe specializuje na vztahové problémy, zvládání stresu, sebehodnocení a kariérní koučink. Chloe také instruovala vysokoškolské kurzy na Long Island University a působila jako doplňková fakulta na City University of New York. Chloe dokončila doktorát z klinické psychologie na Long Island University v Brooklynu v New Yorku a klinický výcvik v nemocnici Lenox Hill a Kings County Hospital. Je akreditována Americkou psychologickou asociací a je autorkou knihy „Nervous Energy: Harness the Power of Your Anxiety“. Chloe Carmichael, PhD
  Licencovaný klinický psycholog

  Zahájení polibku může ukázat sebevědomí, vzhledem k tomu, že polibek je chtěný. Expertka na vztahy, Dr. Chloe Carmichael, říká: „Pokud jste dostatečně sebevědomí, abyste se mohli naklonit a políbit toho druhého, může vás vidět jako sebevědomého člověka, kterému nevadí převzít vedení. Tato raná setkání se týkala novosti a tabu, a když je někdo asertivní, může to být vzrušující, pokud je to pro oba lidi dobré.`` 5. 5 Nakloňte hlavu na opačnou stranu než oni. Sledujte, jestli nenaklánějí hlavu více doprava nebo doleva. Poté přesuňte hlavu opačným směrem. Tímto způsobem se vaše nosy během polibku nenarazí.
  • Nemusíte moc zaklánět hlavu. Jen se ujistěte, že váš nos není přímo před nosem.
 6. 6 Zavřete oči, když jdete dovnitř polibek . Když jste blízko jejich rtů, zavřete oči a nechte je zavřené, dokud polibek neskončí. Tím se zabrání tomu, aby se během polibku nepohodli.
  • Pokud na ně během líbání zíráte, mohou se cítit nepříjemně. Navíc, mít oči otevřené může ubírat na náladě.
 7. 7 Mírně rozdělte rty a přitiskněte je na rty. Udržujte své rty měkké, než je napněte. Nezapomeňte mít trochu zakloněnou hlavu, aby vám nenarazily nosy. Jemněpolibekna několik sekund. Snažte se, aby se vám na rty nedostaly žádné sliny.
  • Je v pořádku mít při polibku přitisknuté rty k sobě.
  • Při prvním polibku neotvírejte ústa ani nepoužívejte jazyk.
 8. 8 Dej svůj ruce za jejich hlavou nebo na spodní části zad. Zjistit, co dělat s rukama během polibku, může být obtížné. Zkuste je dát osobě za hlavu. Během polibku si můžete hrát s jejich vlasy nebo je pohladit po krku. Případně položte ruce na spodní část zad, aby bylo vše jednoduché.
  • Nejsou to jediná místa, kam můžete vložit ruce, ale jsou dobrým začátkem, když jste v líbání nováčci.
  reklama

Část 3 ze 3: Dokončení polibku

 1. 1 Odtáhněte se, abyste měli oba možnost se nadechnout. Nenechte je líbat déle než několik sekund. Zastavte se a dejte mezi sebe trochu mezery. Chvilku se nadechněte a přemýšlejte o tom, co se stalo.
  • Je v pořádku vrátit se na další polibek, ale je nejlepší si nejprve udělat malou přestávku.
 2. 2 Usmívejte se na ně a ukažte jim, že se vám to líbí. Pamatujte, že druhá osoba je pravděpodobně stejně nervózní z líbání jako vy. Podívejte se na ně a usmějte se, abyste jim ukázali, že se vám to líbí.
  • Můžete je také držet za ruku nebo je obejmout.
 3. 3 K druhému polibku jděte jen tehdy, pokud se zdají být na to připraveni. Navažte oční kontakt a pak se znovu nakloňte. Podívejte se, jestli se nenaklánějí také. Pokud máte pochybnosti, zeptejte se jich, jestli chtějí další polibek.
  • Řekněte: 'Jste připraveni na další polibek?' nebo 'Můžeme to udělat znovu?'
  • K dalšímu polibku jděte jen tehdy, pokud ho chcete. Pokud se vám to nelíbí, nebuďte tlačeni k líbání.
 4. 4 Několik minut poté se můžete mazlit nebo se držet za ruce. Po polibku věnujte nějaký čas intimnímu životu bez líbání. Držte je v náručí, přitulte se k nim nebo se držte za ruce. Dělejte to, co je vám i vašemu líbajícímu partnerovi příjemné.
  • Relaxujte a užijte si tento společný čas. Můžete se podívat na film, popovídat si nebo se jít projít.
 5. 5 Řekněte něco o polibku, až budete připraveni. Hned po polibku se můžete cítit zdrceni nebo nervózní, a to je v pořádku. Na druhou stranu se můžete cítit opravdu vzrušeně a povídat si. Ať tak či onak, promluvte si se svým líbajícím se partnerem o tom, co se stalo, když se cítíte připraveni, ať už je to hned po polibku nebo později ve dne nebo v noci.
  • Řekněte například něco jako: „Chtěl jsem to udělat opravdu dlouho“, „To bylo hezké“ nebo „Jsi dobrý líbač.“
  • Nebojte se, že musíte hned něco říct. Je v pořádku čekat.
 6. 6 Navštivte svého líbajícího se partnera den po polibku. Pošlete SMS, zavolejte nebo si promluvte s osobou, kterou jste políbili, abyste zjistili, jak se jí daří. Dejte jim vědět, jestli máte zájem vyrazit na jiné rande nebo se s nimi znovu potkat. Navíc jim řekněte, jestli se vám polibek líbil.
  • Mějte na paměti, že první polibek neznamená, že se musíte vždy líbat. Je v pořádku rozhodnout se, že chceš chvíli počkat, než to uděláš znovu. Na druhou stranu je úplně normální být nadšený z možnosti získat další polibek.
  • Řekněte něco jako: „Včera v noci jsem se bavil. Polibek byl pěkný. Chceš mě zítra odvézt domů ze školy? '
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak dlouho by měl trvat první polibek?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď První polibek by neměl trvat déle než několik sekund. Pozastavte se, udělejte si přestávku a vložte mezi sebe malé mezery, abyste se mohli zamyslet nad okamžikem. Pokud vám to připadá správné, nakloňte se pro další polibek!
 • Otázka Měli byste použít jazyk při prvním polibku?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď První polibek je důležitý a nezapomenutelný okamžik ve vztahu. Počkejte, až později použijete jazyk, a užijte si okamžik jemným polibkem, který trvá několik sekund.
 • Otázka Měl by být první polibek peck?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď První polibek může být rozhodně něžné, ale ujistěte se, že se vaše rty spojí s těmi jejich. Pokud je ten okamžik správný, zkuste držet rty přitisknuté k sobě o několik sekund déle.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Buď v klidu. Díky tomu bude tvůj polibek ještě lepší.
 • Je normální a naprosto v pořádku mít trapný první polibek. Zkuste si ten okamžik užít.
 • Je normální být nervózní z prvního líbání někoho.
 • Pokud jste nervózní, promluvte si s tím druhým o tom, jak se cítí. Pravděpodobně jsou také nervózní.

reklama

Varování

 • Nelíbejte někoho, pokud vypadá nemocně, jako když kašle nebo kýchá. Podobně nelíbejte nikoho, kdo má vředy kolem úst. I když se někdy jedná jen o pupínky, může jít o opary, které jsou nakažlivé.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Pozvat dívku na ples nebo návrat domů je jednou z nejvíce stresujících věcí, které na střední škole děláte. Očekávání velkého návrhu může být více stresující než samotný tanec. Naštěstí existuje celá řada ...V neděli večer má premiéru 'Heels', nové wrestlingové televizní drama se Stephenem Amellem a CM Punkem. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak nosit koženou sukni. Kožené sukně jsou ženské, univerzální a nadčasové. Přicházejí v různých střizích a barvách, které lichotí každému typu postavy, od banánu po přesýpací hodiny. Při správném příslušenství se z kožené sukně může stát ...

Pocta trojnásobnému wimbledonskému šampionovi Borisi Beckerovi k jeho 49. narozeninám.