Daniil Medveděv, Petra Kvitová win semifinals at Miami Open

Medveděv vyhrál 23 z posledních 24 zápasů – jedinou prohru s nyní světovou jedničkou Carlosem Alcarazem – a je ve svém pátém finále za sebou.

živý tenisový přenos espn

MIAMI GARDENS, Florida (AP) – Daniil Medveděv nezískal ve Spojených státech žádný titul od doby, kdy zvítězil na US Open 2021, kdy odmítl nabídku Novaka Djokoviče na kalendářní rok Grand Slam.

Nyní je nasazená č. 4 Miami Open jedno vítězství z čerstvého amerického titulu, když v pátek téhož dne v semifinále porazila ruského kolegu Karena Chačanova 7-6 (5), 3-6, 6-3. Wimbledon oznámili Rusové bude povolen zpět — s podmínkami.

Další mužské semifinále je v pátek večer mezi Carlosem Alcarazem a Jannikem Sinnerem. Pokud Alcaraz vyhraje, nastaví odvetný zápas finále Indian Wells; Alcaraz 19. března porazil Medveděva 6:3, 6:2 .

Také páteční patnáctka Petra Kvitová porazila ve druhém ženském semifinále nenasazenou Soranu Cirsteaovou 7:5, 6:3. Kvitová se ve finále utká s rozžhavenou Elenou Rybakinou.

Medveděv vyhrál 23 z posledních 24 zápasů – jedinou prohru s nyní světovou jedničkou Alcarazem – a je ve svém pátém finále za sebou.

Daniil Medveděv postupuje do finále Miami Open
/

Medveděv se přátelí se 14. nasazeným Chačanovem od dětství a každý z nich je nelítostný baseliner, přičemž jedna rally trvala 31 ran.

Medveděv potřeboval k vítězství v prvním setu tiebreaker, který podal prvním ze 13 es v zápase. Chačanov se ve druhém setu ukázal být trochu konzistentnější a vynutil si třetí tím, že brzy prolomil Medveděvovo podání a zvýšil na 2:0.

jaký je bodovací systém v tenise

Ale Medveděv vlastnil třetí, přežil brzký brejk, když Chačanov trefil uvolněný bekhend do uličky pro čtyřhru pro vzácnou nevynucenou chybu.

Medveděv v dalším zápase zlomil Chačanova a zvýšil na 3:1 a vyhrál báječnou výměnu 26 ran na zápas. Chačanov zachytil drop shot, pak se vrátil od základní čáry mezi nohy, než jeho kamarád vyřadil winner.

V ženském zápase se levá Kvitová v prvním setu vzpamatovala z jamky 5:3 a za stavu 15:40 čelila dvěma setbolům, než se chtěla vrátit. Vyhrála celkem šest her v řadě, vzala první set a šla do brejku a ve druhém 2:0.

Rybakinaová, která minulý týden vyhrála 13 zápasů v řadě, včetně titulu v Indian Wells, porazila Jessicu Pegulaovou ve dvou setech v zápase zpožděném deštěm, který skončil ve čtvrtek pozdě večer.

Populární Problémy

Sania Mirza Tennis Academy: Centrum nejjasnějších indických tenistek

Stan Wawrinka se zotavil poté, co prohrál první set proti Danielu Evansovi, protože švýcarský veterán dosáhl v pátek druhého kola.

Jak spustit rychleji. V rámci živočišné říše se lidé řadí na seznam nejrychlejších zvířat docela hluboko. Zvířata jako gepardi, pštrosi a dokonce i králíci mohou běžet rychleji než my. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od jiných zvířat máme ...

Jak ušetřit na novém Super Mario Bros DS. Tento článek vysvětlí, jak ušetřit na hře New Super Mario Bros. Hrajte všechny úrovně před úrovní hradu.

„All On the Line“, nová rybářská show Discovery Channel, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.