„Radost, že iniciativa Novaka Djokoviče uspěla“ - Radmilo Armenulic po návratu na Serbia Open

Novak Djokovvic na French Open 2020

Novak Djokovvic na French Open 2020

nejlepší ortéza na bolest lokte

Úsilí Novaka Djokoviče a jeho rodiny úspěšně přivést zpět turnaj ATP do Srbska si vysloužilo velkou chválu od proslulého bývalého hráče a trenéra Radmila Armenulica.

Jako součást aktualizovaného kalendáře ATP „Maďarský Open, událost ATP 250 pořádaná v Budapešti v letech 2017-2019, byla schválena pro přemístění do Bělehradu. Akce, která se nyní bude jmenovat Serbia Open, se má letos uskutečnit od 19. do 25. dubna.

Djordje Djokovic, mladší bratr Novaka Djokoviče, bude ředitelem turnaje turnaje Serbia Open. Bělehrad hostil od roku 2009 do roku 2012 také akci ATP 250, přičemž Novak Djokovic v tomto období dvakrát vyhrál své rodné město.

Radmilo Armenulic, bývalý kapitán jugoslávského daviscupového týmu, nedávno ocenil způsob, jakým rodina Djokovic využila příležitost přivést zpět akci ATP do Srbska.

'Mám obrovskou radost, že iniciativa Novaka Djokoviče uspěla.' Rychle zareagoval, využil toho, že Budapešť zrušila a přesvědčila vedoucí ATP, aby místo Maďarska dala Srbsku šanci uspořádat turnaj, který bude pro náš tenis hodně znamenat, “ Armenulic uvedeno .

Věřím, že Novak Djokovič bude hrát v Srbsku Open: Radmilo Armenulic

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Radmilo Armenulic také tvrdil, že Novak Djokovič letos pravděpodobně bude hrát Srbsko Open, což zase pomůže zviditelnit turnaj a město. Armenulic věří, že sedmnáctinásobný vítěz Major bude schopen využít své dobré vztahy s ostatními hráči, jako je Vasek Pospisil, aby zajistil, že událost přiláká dobré pole.

'Věřím, že Novak Djokovič bude na tomto turnaji hrát a jeho samotný vzhled by mohl přilákat do Bělehradu další hráče ze světové špičky a také přilákat velkou pozornost světových médií,' řekl Armenulic.
'Je příliš brzy na to mluvit o seznamu účastníků, ale je jisté, že do Bělehradu přijedou hráči, se kterými má Novak Djokovič vynikající vztahy, například Vasek Pospisil, stejně jako další hráči z nově vytvořené organizace PTPA,' přidal.

Armenulic také prohlásil, že turnaj poskytne mladým srbským hráčům neocenitelnou příležitost získat cenné body do žebříčku na jejich vlastním dvorku.

kolik bodů v tie tie break
`` Očekávaná účast Filipa Krajinoviče, Dušana Lajoviče, Viktora Troickiho, Miomira Kecmanoviče a Lasla Djera již bude dávat váhu turnaji, ale důležité je hlavně to, že mladší i nižší srbští tenisté budou mít šanci se ukázat. na velké scéně, “řekl Armenulic. 'Organizátoři udělí několik speciálních pozvánek, které by mladí hráči mohli využít nejlepším možným způsobem a s jedním nebo dvěma vítězstvími zlepšit jejich hodnocení a otevřít jim cestu k účasti na silnějších turnajích.'

Populární Problémy

Roger Federer nedávno vyprávěl své vzpomínky na vítězství ve finále ATP v letech 2010 a 2011. Švýcarská legenda, která tentokrát v akci chybí, ocenila také kouzelnou atmosféru O2 Areny.

Trebuchet (vyslovuje se TREB-you-shay) je středověký anglický obléhací motor nebo katapult, který se skládá z velkého ramene připevněného na vozíku nebo stojanu. Ve stylu counterpoise trebucheth https://en.wikipedia.org/wiki/Catapult, protizávaží ...

Zde je návod, jak streamovat dokument „Stockton on My Mind“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.

Jak vyměnit posuvné skleněné dveře za francouzské dveře. Výměna starých posuvných skleněných dveří za nové francouzské dveře je oblíbenou možností, jak aktualizovat domy a dát jim nový styl. Instalace francouzských dveří od nuly je velká práce, ale je to ...

Astros a Twins se setkají v kole AL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat sérii tří her online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos Vánoc v Rockefellerově centru slavnostního rozsvícení stromku online bez kabelu.