Jak dělat triky na kolečkových bruslích

Pokud už nějakou dobu jezdíte na kolečkových bruslích, nejspíš máte chuť vyzkoušet pár skvělých triků. Učební triky vás mohou přimět zkoušet nové věci a zlepšit vaši celkovou bruslařskou schopnost. Jsou také zábavné a poměrně snadno se je učí. Začněte zvládnutím některých základních triků, jako je bruslení vzad a skákání, poté se pokuste zvládnout těžší triky, jako je zaseknutí špičky, než přejdete na některé pokročilejší triky. Vždy noste správné bezpečnostní vybavení, udělejte si čas, když se naučíte nový trik, a cvičte ho, dokud ho nedostanete.

espn tenis online

Metoda 1 ze 4: Bruslení dozadu

 1. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 1

  1 Vytvořte nohama obrácený tvar „v“. Zůstaňte nehybně v bruslích, držte prsty u sebe a roztáhněte paty od sebe. Vyvažujte svou váhu rovnoměrně na každé noze a mírně pokrčte kolena, abyste byli v dobré bruslařské pozici.
  • Nezamykejte si kolena.


  Spropitné: Přemýšlejte o tom, že se pokusíte vytvořit úhel 90 stupňů tak, aby vaše prsty tvořily roh úhlu.

 2. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 2

  2 Zatlačte špičkou pravé brusle a zvedněte levou nohu. Chcete -li se začít pohybovat dozadu, zatlačte na pravý prst a zvedněte levou brusli. Udržujte své jádro pevně, abyste byli stabilní a vyrovnaní.
  • Pokud vám není příjemné odtlačit špičku brusle, začněte odtlačením od zdi.
 3. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 3

  3 Sklopte levou nohu a zatlačte na levý prst. Jakmile se začnete pohybovat dozadu, otočte postup. Sklopte levou brusli zpět na zem a odtlačte špičku levé nohy a současně mírně zvedněte pravou brusli.
  • Nedívejte se dolů, jinak to přesune vaši váhu dopředu a ztěžuje to bruslení dozadu.
  • Při tlačení přesuňte váhu těla z jedné brusle na druhou.
 4. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 4

  4 Podívejte se přes rameno a podívejte se za sebe. Musíte se každou chvíli dívat za sebe, abyste do něčeho nenarazili nebo nezakopli, takže se ohlédněte přes rameno, abyste viděli, co je za vámi, když budete bruslit dozadu. Nezaklánějte se ani neobracejte celé tělo, abyste se podívali za sebe, jinak byste mohli ztratit rovnováhu a spadnout.
  • Zpočátku cvičte pomalu, abyste si zvykli dívat se za sebe, zatímco se pohybujete dozadu.
 5. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 5

  5 Silněji zatlačte a zvyšte délku kroku, abyste se pohybovali rychleji. Když se dostanete pohodlněji bruslit dozadu, zvyšte rychlost tím, že budete tlačit silněji od špičky a zvýšíte zdvih, abyste vytvořili větší tlak.
  • Nebojte se spadnout! Může se to stát jednou nebo dvakrát, dokud to pochopíte.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Skákání na kolečkových bruslích

 1. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 6

  1 Dopřejte si pohodlnou klouzavou rychlost. Udělejte pár kroků, abyste dosáhli pohodlné rychlosti klouzání, než se pokusíte skákat, abyste byli na svých bruslích lépe vyvážení a stabilní. Je mnohem těžší skákat, když stojíte v bruslích, a pokud se pohybujete příliš rychle, můžete být nestabilní a mohli byste spadnout a zranit se.
 2. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 7

  2 Spojte obě své brusle dohromady. Chcete -li se připravit na skok, spojte brusle, aby byly při klouzání navzájem rovnoběžné. Utáhněte jádro, abyste byli na bruslích silní a stabilní.
  • Roztáhněte ruce na stranu, abyste se v případě potřeby udrželi v rovnováze.
 3. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích, krok 8

  3 Dřepněte si a vyskočte rovně nahoru. S nohama u sebe pokrčte kolena tak, abyste si dřepli a vyskočili rovně nahoru. Při přistání mírně pokrčte kolena, abyste pomohli absorbovat náraz a udrželi vás stabilní při přistání ze skoku.
  • Udržujte své skoky malé, dokud vám v bruslích nebude skákat pohodlně.

  Spropitné: Myslete na své nohy jako na pružiny, musíte je dostatečně zatížit, aby vám pomohly skákat, a musí se ohnout, aby absorbovaly sílu, když přistanete.

 4. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích, krok 9

  4 Procvičte si skoky výš, abyste získali větší jistotu. Čím více budete cvičit skákání na kolečkových bruslích, tím lépe to zvládnete. Zvyšte rychlost klouzání a vyskočte výš, aby vaše skoky cestovaly dále.
  • Zkuste skákat a přistávat na jedné brusli pro další výzvu!
  reklama

Metoda 3 ze 4: Jamskating v kolečkových bruslích

 1. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích, krok 10

  1 Přiveďte pravou brusli zpět na špičku. Začněte stát v bruslích a přesuňte pravou brusli dozadu a zvedněte ji tak, aby spočívala na špičce brusle. Levou brusli držte na zemi před pravou.
 2. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích, krok 11

  2 Otočte se a vsuňte podpatky do sebe. Vyvažte prsty na nohou, abyste mohli přesunout váhu, a poté otočte tak, aby byly paty u sebe a směřovaly dovnitř. Udržujte kolena mírně pokrčená a jádro napnuté, abyste byli na bruslích stabilní.
  • Když je otočíte a spojíte, udržujte své podpatky navzájem.
 3. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 12

  3 Opětovným otočením dáte levou brusli zpět na špičku. Vyvažte svou váhu na špičkách bruslí a otočte je tak, aby vaše levá brusle byla zpět a vyvážená na špičce brusle a vaše pravá brusle byla vpřed.
 4. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 13

  4 Opakujte dva pohyby znovu a znovu. Aby jam na špičce vypadal dobře, musíte pohyby procvičovat, dokud je nebudete moci provádět plynulým a plynulým pohybem. Začněte pomalu a zvyšte rychlost pohybu, jak budete lepší a jistější při jeho provádění.

  Spropitné: Až se budete cítit opravdu pohodlně, zkuste si při klouzání zaseknout špičku a předvést tak cestovatelskou špici!

  reklama

Metoda 4 ze 4: Zkoušení pokročilejších triků

 1. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 14

  1 Vyvažte svou váhu na jedné brusli, abyste zlepšili schopnost triků. Zůstaňte stát v bruslích, natáhněte ruce, aby vám pomohly udržet rovnováhu, a zvedněte jednu nohu ze země. Držte jej alespoň 3 sekundy, poté položte nohu zpět na zem a zkuste to na druhé straně. Naučit se balancovat na jedné brusli je důležitá dovednost, kterou chcete mít, pokud si chcete vyzkoušet složitější triky na kolečkových bruslích.
  • Zkuste také balancovat na jedné brusli, zatímco klouzáte.
 2. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 15

  2 Zkuste si udělat měsíční procházku při bruslení dozadu. Jakmile se budete cítit pohodlně bruslit dozadu, zkuste udělat moonwalk, abyste pohybu dodali trochu šmrncu. Začněte s kolečky jedné brusle na zemi a špičkou druhé sklopte, aby vás udržely na místě. Odrazte se špičkou a sklouzněte dozadu na druhé brusli. Poté přepněte polohy tak, aby byla brusle, která byla předtím podepřena, plochá a druhá brusle byla podepřena a opakujte pohyb.
  • Střídejte polohy tam a zpět, abyste napodobili moonwalk dance.
  • Začněte pomalým cvičením a poté, co se budete cítit pohodlněji, proveďte svou vlastní rychlost.
 3. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích, krok 16

  3 Udělejte si čtyřkolku, abyste zlepšili rovnováhu. Získejte dobrou klouzavou rychlost a zvedněte špičku brusle vpředu, abyste bruslili pouze na zadních kolech. Poté zvedněte patu brusle za sebou, abyste bruslili pouze na špičkách.

  Spropitné: Při klouzání přimíchejte čtyřkolky, které vašemu pohybu dodají zvláštní nádech.

 4. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích Krok 17

  4 Zkuste otočení o 1 stopu. Při klouzání udržujte rovnováhu na jedné noze, přeneste svou váhu na špičku chodidla na zemi a poté otočte patu kolem sebe, abyste na jedné noze skončili bruslením dozadu. Umístěte druhou nohu zpět na zem, abyste dosáhli stability při bruslení dozadu.
  • Proveďte trik znovu, zatímco bruslíte dozadu, abyste se otočili.
  • Natáhněte ruce, aby vám pomohly udržet rovnováhu.
 5. Obrázek s názvem Dělejte triky na kolečkových bruslích, krok 18

  5 Udělejte šíření orla pomocí podpatků vašich bruslí. Při klouzání vpřed mějte kolena mírně pokrčená a poté zvedněte prsty obou bruslí, když se vaše nohy rozkročí. Vyvažte paty obou bruslí a poté je vraťte zpět k sobě.
  • Použijte svaly nohou a jádra, abyste se vzpamatovali, abyste nespadli dopředu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vypadám v pohodě, když padám? Vyhněte se tomu, abyste si z toho dělali velkou hlavu. Stačí vstát, usmát se a setřást to. Řekněte něco ve smyslu „Jejda“. Každý by měl pochopit, že pád je učení a většina lidí si z toho nedělá těžkou hlavu.
 • Otázka: Chodím na brusle, kde mají každou hodinu hry. Chci se během závodů předvést. Jak to mám udělat? Pamela Zkuste udělat pár skvělých zatáček. To může váš běh opravdu rozproudit. Dávejte si pozor, abyste nebyli příliš namyšlení, protože byste se mohli smát, kdybyste při předvádění padli.
 • Otázka Jak zajistím, aby to vypadalo bez námahy? Pamela Jedno slovo: cvičit. Aby to vypadalo bez námahy, potřebujete hodně cviku.

Populární Problémy

Texty: Roger Federer, zlepšuješ se wunderkindAle nepřekážej mu v cestěY.

Novak Djokovič překonal v pátek ve třech těžkých setech Denise Shapovalova, aby postoupil do finále Wimbledonu.

Jak se připravit na pěší túru po Apalačské stezce. Appalachian Trail je cesta, která se nachází na východě USA. Stezka je na 3 190 km dlouhá a je nejdelší turistickou stezkou na světě. Rozkládá se na severo-jihu ...

Lexingtonská šampionka Jennifer Bradyová vítězí v Citi Open Jessice Pegula v 1. a 2. kole Western & Southern Open. Půjde o první vzájemný souboj mezi těmito dvěma Američany.

Jak chránit své třešně před ptáky. Třešně jsou chloubou dvorů a obživou pěstitelů sadů. Pokud si nedáte pozor, veškerá vaše sklizeň může zmizet během několika dní. Vraťte se, abyste udrželi ovoce mimo ...

Aktuálně probíhá turnaj WTA, který končí rok, a zde je několik bitev, které byste si neměli nechat ujít.