Roland Garros: Rafael Nadal vs Jannik Sinner náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Rafael Nadal vs Jannik Sinner

Datum: 6. října 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Čtvrtfinále

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: Cca. 20:00 SELČ, 23:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports Select / Disney+ Hotstar VIP | Evropa - Eurosport

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020

Náhled Rafael Nadal vs Jannik Sinner

Jeden z největších tenisových hráčů se setká s jednou ze svých budoucích hvězd, protože Rafael Nadal se utká s Jannikem Sinnerem ve čtvrtfinálovém střetu na francouzském Open 2020.

Devatenáctiletý Sinner je jednou z nejjasnějších vyhlídek, jaké tenis za několik let měl. Není třeba říkat, že Ital těmto tvrzením vyhověl tím, že se dostal do pokojů hned při svém prvním vystoupení v Roland Garros.

dámská tenisová raketa
Jannik SinnerÂ

Jannik Sinner

V úterý proti Sinneru bude největším hráčem v historii turnaje - Rafael Nadal.

Dvanáctinásobný šampion French Open je v docela úžasné formě. Ve čtyřech zápasech, které dosud odehrál, mu ještě chybí set a byl zlomen pouze dvakrát.

Ve svém zápase čtvrtého kola proti Sebastian Korda byl Rafael Nadal mimořádně efektivní, i když nebyl jeho obvyklým brilantním já. Američan přiměl Nadala, aby v některých soutěžích tvrdě pracoval, a Španěl musel předvést svou nejlepší obranu, aby zmařil Kordu.

Jannik Sinner mezitím ve svém zápase ve čtvrtém kole neprojevil slitování s nemocným Alexandrem Zverevem. Němec trpěl záchvatem chladu, ale přesto proti Itálii bojoval docela slušně.

Sinner sotva bojoval proti Zverevovu pozdnímu náporu v zápase. Na každý velký forhend, který Němec zasáhl, Sinner reagoval několika dalšími kvalitativnějšími; přehrál šesté semeno z obou křídel.

Je pravda, že Rafael Nadal je těžší zkouškou než cokoli, s čím se mladý Jannik Sinner dosud potýkal. Ale takový je italský talent, o kterém mnozí věří, že je schopen dát Španělovi těžkou výzvu, přestože byl na velké scéně extrémně nový.

Rafael Nadal vs. Jannik Sinner proti sobě

Rafael Nadal a Jannik Sinner se na turné nikdy předtím nehráli. Jejich vzájemný souboj tedy nyní stojí 0: 0.

Predikce Rafael Nadal vs. Jannik Sinner

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal dosud na French Open 2020 hrál téměř bezchybný tenis. Setkal se však s relativně slabou sadou hráčů, kteří nemají schopnosti, které by odpovídaly jeho.

Jannik Sinner by to chtěl změnit, ale zdá se velmi nepravděpodobné, že by dokázal zastavit zuřícího býka, kterým je Rafael Nadal. Španěl je dostatečně silný na defenzivu, aby si poradil s bodavými forhendy a bekhendy Sinnera, a také dost agresivní na to, aby způsobil italským problémům vlastní údery země.

tenisový bekhend

Nadal také bezpochyby přiměje Sinnera zaplatit za jakékoli chyby, na které kašle. A počet chyb může být neobvykle vysoký, protože teenager se nikdy nezabýval druhem topspinu, který generuje dvanáctinásobný šampion.

Zastavení krále hlíny vyžaduje mnohem více než talent a nezkušený hříšník to možná v úterý zjistí obtížně.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte nejnovější informace Výsledky French Open 2020 a Plán

Populární Problémy

Jak udělat své morčátko šťastným bez druhého morčete. Morčata jsou společenská zvířata, která přirozeně žijí ve skupinách. I když je nejlepší mít doma více morčat najednou, není to vždy možné. Ujisti se...

Státní nepřátelé Illinois State a Western Illinois se v sobotu setkají na fotbalovém hřišti. Zde je návod, jak hru sledovat.

Laura Robson a Eugenie Bouchard: Dva přátelé odhodlaní vzít svět

Lakované boty s výrazným leskem jsou nápadným a zábavným doplňkem každého šatníku. Moderní lakované boty získávají lesk díky tenké vrstvě plastu přes kůži. Https://theidleman.com/manual/advice/wear-p ...

Zde je návod, jak sledovat online předělávku Lady and the Tramp 2019 zdarma online.

Po snu 2016 se Angelique Kerberová loni snažila vyrovnat svým standardům, ale věří, že jí to pomohlo vyhrát Wimbledon.