„Bylo to 100% špatné“ - Bautista Agut se po prohře s Novakem Djokovicem rozhoduje o střeše

Roberto Bautista Agut prohrál s Novakem Djokovičem v semifinále Cincinnati Masters

Roberto Bautista Agut prohrál s Novakem Djokovičem v semifinále Cincinnati Masters

Roberto Bautista Agut včera utrpěl v semifinále Western & Southern Open srdcervoucí porážku na tři sety před světovou jedničkou Novakem Djokovičem. Španěl hrál tři hodiny srdce a honil všechno, co po něm Djokovič hodil, ale přesto skončil dráždivě krátký.

Zápas byl v některých ohledech docela bizarní a viděl příliš mnoho změn hybnosti. A Bautista Agut věří, že některým z těchto posunů pomohlo sporné rozhodnutí rozhodčího zápasu Larse Graffa.

Bautista Agut na své pozápasové tiskové konferenci tvrdil, že zavření střechy v polovině zápasu přineslo Novakovi Djokovicovi tolik potřebnou přestávku a zároveň narušilo jeho vlastní dynamiku.

Novak Djokovič po celý zápas bojoval se zraněními

Novak Djokovič po celý zápas bojoval se zraněními

Novak Djokovič si po prohrané první sadě udělal přestávku v koupelně - jak to pravidla dovolují. Ve druhém setu si Srb vzal lékařský časový limit na 2: 1, vzhledem k tomu, že vypadal zúžený kvůli zranění krku a žaludku po celé úvodní dvě sady.

Po obnovení hry Djokovič okamžitě zlomil Španěla, aby se dostal do vedení 4-1. Bautista Agut se ale uklidnil a zlomil, aby za stavu 4: 5 přinesl set na podání.

V tom zásadním okamžiku došlo k Třetí přerušení - tentokrát proto, že rozhodčí zápasu Lars Graff se rozhodl kvůli předpovědi deště zavřít střechu. Tato neplánovaná pauza přes pět minut odhodila Bautistu Aguta a nikoho nepřekvapilo, když se zlomil hned z pálky, aby Djokovic předal sadu.

„Zlomil můj rytmus“ - Bautista Agut na rozhodčímu zápasu po porážce Novaka Djokoviče

Agut po zápase nebyl šťastný chlap

Agut po zápase nebyl šťastný chlap

Roberto Bautista Agut nebyl ani trochu šťastný ze tří prodloužených přestávek v období, kdy měl Španěl veškerou dynamiku zápasu. Osmé osivo se rozhodlo nechat letět proti Larsovi Graffovi později a po porážce Novaka Djokoviče už nemělo slova.

`` (Lars Graff) zlomil můj rytmus. Bylo to potřetí, co jsme zastavili rytmus zápasu. Jeden při přestávce na záchodě a při fyzickém zlomu a potom při zlomení střechy, “řekl Bautista Agut, viditelně frustrovaný.

Španěl byl zmatený z rozhodnutí zavřít střechu ve druhé sadě, protože déšť měl spadnout o 30 minut později. Ve skutečnosti se do oblasti nedostalo, dokud se zápas nedostal hluboko do třetí sady.

Bautista Agut cítil, že prodloužená pauza na zavření střechy narušila jeho rytmus podávání, takže po obnovení (z nichž první byla dvojchyba) přišel o své první tři servisní body. A přestože se pokusil bránit, bylo už pozdě, protože Novak Djokovič nakonec vzal jeden ze svých tří setbolů.

„Přerušení střechy mohlo chvíli počkat na dokončení sady, protože zavřít střechu je 5 minut. Naprosto nesouhlasím s rozhodnutím, které přijal, “dodal Roberto Bautista Agut na„ střešní bránu “.

Dvaatřicetiletý muž poté prozradil, že měl v minulosti také neshody s Larsem Graffem. Zvláště zmínil první bod po zahájení hry za stavu 4-5, což dalo Novakovi Djokovicovi okamžitou - a nakonec rozhodující - výhodu.

' Není to poprvé, co nesouhlasím s Larsem Graffem. Myslím, že to nebylo skvělé a bylo to 100% špatné. Ztratil jsem hod míčkem svým podáním na 5-4 a teď nemůžu nic dělat, ne? Ale je to určitě špatné rozhodnutí Larse Graffa, “dokončil Bautista Agut.

Populární Problémy

Už jste někdy byli v hádce, ve které se vaše pověst mezi přáteli nebo kolegy mohla změnit, v závislosti na vaší schopnosti rychle se vrátit k někomu, kdo vás urazil nebo přelstil? Nebo v situacích nižších sázek mějte ...

Melissa Joan Hart a Hilarie Burton hrají v novém celoživotním filmu „Dear Christmas“. Pokud nemáte kabel, můžete jej zdarma sledovat online.

Nosit neopren vám pomůže zahřát se při plavání nebo potápění, ale může být zdrcující vybrat si jeden, protože existuje tolik možností. I když byste si měli vždy vybrat neopren, který je pro vás nejpohodlnější, existují ...

Podle americké legendy Johna McEnroea je Novak Djokovič drtivým favoritem na vítězství na US Open 2020. Srb je v životní formě, když letos sestavil 23zápasovou sérii bez porážky.

Novinky Netflix: novinky z měsíce listopadu! Netflix vám přináší řadu filmů, dokumentů, komedií a prázdninových speciálů.