Mistrovství klubu Queen's Club 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Bývalí šampioni Marin Cilic (L) a Andy Murray

Bývalí šampioni Marin Cilic (L) a Andy MurrayPo čtrnáctidenní vysoce oktanové tenisové akci v Paříži se turné ATP tento týden přesune do Londýna. V čele nejlepších jmen na Queen's Club Championships, akci ATP 250, která se má hrát od 14. do 20. června, jsou bývalí šampioni Andy Murray a Marin Cilic.Na londýnské hřiště se tlačí také špičkový osivo Matteo Berrettini, kanadský Denis Shapovalop, senzace teenagerů Jannik Sinner a pozdní bloomer Aslan Karatsev. Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen v boji.27 palcová tenisová raketa

Horní polovina: Andy Murray a Dan Evans vedou britský útok proti semenům

Matteo Berrettini

Matteo Berrettini

Nejlepší hráči: [1] Matteo Berrittini, [4] Alex de Minaur, [6] Dan Evans a [8] Fabio FogniniOčekávané semifinále : Matteo Berretini vs Alex de MinaurTmavý kůň: Marin Čilič

Analýza: Nejlepší nasazený Matteo Berrettini otevírá kampaň proti krajanovi Stefanu Travaglii, což by měl být relativně přímočarý zápas. Ale Berrettini mohl v následujících kolech čelit odporu několika britských hráčů.Ve druhém kole se rýsuje pětinásobný bývalý šampion Andy Murray. Bývalá světová jednička bude mít zájem o vítězný návrat, ale rozhodně by si dával pozor na svého soupeře v prvním kole - rtuťového Francouze Benoita Paira.Vítěz této sekce se pravděpodobně střetne se šestým nasazeným Danem Evansem, který má relativně jednodušší cestu do čtvrtfinále.

Alex de Minaur se mezitím bude snažit konečně rozjet sezónu s několika kvalitními výhrami v houpačce na trávě. Bude však muset rychle najít krok, pokud chce ve druhém kole překonat dobře sloužící Reilly Opelku.

Další bývalý šampion v podobě Marina Cilice bude vypadat, že ve své sekci způsobí rozrušení nebo dva. Pokud se Chorvat dokáže brzy dostat přes osmé osivo Fabia Fogniniho, bude si zde představovat své šance na další hluboký běh.

koupit pádlo na stolní tenis

Předpokládané semifinále: Matteo Berrettini poraž. Reilly Opelka

Spodní polovina: Spousta hráčů ve formě vypadá na svržení Denise Shapovalova a Jannika Sinnera

Denis Shapovalov

Denis Shapovalov

Nejlepší hráči: [2] Denis Shapovalov, [3] Jannik Sinner, [5] Aslan Karatsev a [7] Lorenzo Sonego

Očekávané semifinále : Denis Shapovalov vs Jannik Sinner

nejlepší opěrná ortéza na tenisový loket

Tmavý kůň: Alexandr Bublík

Analýza: Třetí nasazený Jannik Sinner je v této sekci na kolizním kurzu s průlomovým hráčem roku 2021 Aslanem Karatsevem. Oba muži však budou muset být v celé své kráse, aby se na začátku vyhnuli nepříjemné ztrátě.

Zatímco britský Cameron Norrie by mohl Karatsevovi způsobit několik problémů, Sinner by mohl čelit vítězi vzrušujícího setkání v prvním kole mezi Jeremym Chardym a Alexandrem Bublikem. Zejména Bublik má hru, která je šitá na míru trávě, a jeho budoucí zápas proti Sinnerovi by mohl být trhák.

Denis Shapovalov provedl předčasný odchod ze své první akce na trávníku - Stuttgartu - prohrál těsný dvousetový zápas s Cilicem. Mladý Kanaďan se bude snažit dostat zpět na vítězné cesty s lepším výkonem v Londýně.

Shapovalov se bude muset mít na pozoru před Felicianem Lopezem, Frances Tiafoe a Lorenzem Sonegem ve své sekci, ale má snadné otvírání (proti kvalifikaci). Pokud může použít tento zápas k vyladění své hry, měl by být schopen projít docela bez úhony.

velké malé lži sezóna 2 online zdarma

Předpokládané semifinále: Aslan Karatsev def. Denis Shapovalov

Předpověď na finále

Matteo Berrettini poraž. Aslan Karatsev

Pozoruhodná setkání v prvním kole

Benoit Paire vs Andy Murray

Dan Evans vs Alexej Popyrin

Cameron Norrie vs Albert Ramos-Vinolas

Alexander Bublik vs Jeremy Chardy

Populární Problémy

Cal basketbal hostí v neděli Harvard. Je v síti Pac-12, ale tady je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Tip na barmana. V restauraci obvykle dáváte spropitné na konci jídla, zatímco v baru často musíte spropitné po celou noc. Pokud jste dobrý sklápěč, pak jste pravděpodobně zvyklí dostávat dobré služby. Pokud jsi chudý ...

Jak si vyrobit Quiche Lorraine. Quiche Lorraine chutná dobře bez ohledu na hodinu dne a lze jej podávat při pokojové teplotě, horké i studené. Je to klasické francouzské jídlo v celé své kráse. Následující recept je návodem pro přípravu jakéhokoli typu ...

Klasika US Open: Patrick Rafter vs Pete Sampras, semifinále US Open 1998