Jak se dívat na Rays vs Astros Game 1 online bez kabeluGetty Justin Verlander bude hrát 1. hru ALDS pro Houston Astros.

Po odeslání balení Oaklandu s přívalem obydlí na divokou kartu vítěz bere vše, Tampa Bay Rays zamíří do Houstonu, aby nastoupil na Astros a zahájil divizní kolo AL.

Začátek hry je naplánován na 14:05. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

nejlepší rekreační tenisová raketa

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Rays vs Astros na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Rays vs Astros na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox Sports 1.

malá tenisová raketa

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Rays vs Astros na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Rays vs Astros Game 1 Preview

Astros předá míč Justinu Verlanderovi k otevření série, který byl v poslední době hvězdný i díky svému vznešenému standardu. V této sezóně zaznamenal rekord 21-6 s 2,58 ERA. V roce 2019 také zaznamenal neuvěřitelných 300 strikeoutů.

A bohužel ve zbytku ligy Verlander neplánuje v blízké době odstoupit a zaujmout ke své velikosti přístup podobný Tomu Bradymu.

Myslím, že jsem to nějak zafixoval jako číslo 45. Jestli je to realistické, nebo ne, nevím, řekl Verlander, téměř 24 hodin před tím, než měl nastoupit proti 26letému pravákovi z Tampy Bay Tyleru Glasnowovi. Vím, že se krátce neprodám. Budu i nadále dělat veškerou práci, kterou budu moci. Budu se i nadále přizpůsobovat, budu si i v mimosezóně dál odpalovat zadek, a pak budu dělat všechny druhy údržbářských věcí a jakýchkoli nových věcí, které se budou objevovat a které budu muset upravit v sezóně.

Vím, že paže je zdravá. Myslím, že si myslím, že jediná věc, kterou musí nadhazovači udržovat a která je v našem sportu jedinečná, je každá míle za hodinu, kterou udržíte nebo ztratíte, to přímo koreluje s úspěchem.

Astros má nejlepší šance vyhrát světovou sérii za stavu 2: 1 a existuje dobrý důvod. Za Verlanderem v rotaci čeká Gerrit Cole a Zack Greinke, dva nadhazovači, kteří by byli nezpochybnitelnými esy téměř u všech ostatních zaměstnanců MLB.

Dokud mám typ špičkové rotace, pak rozhodně pevně věřím, že počáteční nadhazovač udává tón a dělá všechny věci, které by dělal normální, tradiční začínající nadhazovač ... Miluji ty tři v horní části naše rotace a ten model budu brát každý den, řekl manažer Houstonu AJ Hinch.

Paprsky pošlou Tylera Glasnowa, který měl nerovnoměrný rok, který byl poznamenán zraněním. Nejnověji zmeškal čas od 11. května do září. 8 s napětím pravého předloktí. Manažer paprsků Kevin Cash se ale vrhl na to, co přináší ke stolu.

To je všechno, o čem sníte, řekl. Jste malé dítě, přemýšlíte o hraní play -off baseballu. Teď, když je to tady, je to docela úžasné.

Astros jsou masivní favorité s Verlanderem na kopci na -215, což z nich dělá největšího favorita divizního kola. Celková částka za hru je 7,5 běhů.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, stále existuje několik způsobů, jak sledovat Shark Week 2019 online.

Jak uzavřít mír s herpesem. Herpes je neuvěřitelně běžný. V USA má genitální herpes asi každý šestý člověk ve věku 14 až 49 let a v některých populacích je prevalence ještě větší. Http://www.cdc.gov/std/herpes/stdfa ...

Domácí králík může být zábavným přírůstkem do rodiny. Tato zvířata však budou muset mít stejnou péči jako pes nebo kočka. Králíci se obvykle dožívají 8 až 12 let, takže vyžadují od vlastníků dlouhodobý závazek. Http://www.merckv ...

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak zdarma sledovat živý přenos dnešní hry Chiefs vs Chargers.

Pohled na to, jak může technologický pokrok poskytnout cennou informaci tenistům ke zlepšení jejich hry.