Živý přenos Bellator 220: Jak sledovat MacDonald vs Fitch online

Živý přenos Bellator 220

Getty Rory MacDonald bude obhajovat svůj titul před Jonem Fitchem.

V sobotu večer bude Rory MacDonald, hlavní hvězda Bellatoru 220 v SAP Center v San Jose v Kalifornii, umístit svůj titul welterové váhy proti Jonovi Fitchovi v prvním kole Grand Prix Bellator Welterweight.Předkola začínají v 19:30. ET a hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET. Ani jeden z nich nebude v USA vysílán běžným kabelem, ale můžete sledovat živý přenos všech bojů na DAZN .raketové střely

DAZN, který má také výhradní vysílací práva v USA na boje Canelo Alvarez (příští boj: příští víkend, 4. května vs Daniel Jacobs), Anthony Joshua (další boj: 1. června vs TBD) a Gennady Golovkin (další boj: červen 8 vs Steve Rolls), náklady také 19,99 $ za měsíc nebo 99,99 $ za rok, což vychází na něco málo přes 8 $ za měsíc.

V podstatě tedy můžete získat Bellator 220, dnešní zápas o titul Prograis vs Relikh, další boj Canelo a několik dalších nadcházejících událostí mnohem levněji než běžné PPV.Přímo zde můžete zahájit měsíční nebo roční předplatné DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos MacDonald vs Fitch a všechny boje na vašem počítači přes DAZN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.Náhled Bellator 220

Navzdory tomu, že se tři roky ve welterové divizi UFC překrývají, MacDonald a Fitch nikdy sešrotovali.

Řekl to Fitch, o 12 let starší jeho soupeř MMA feťák propagace odolávala tomu, aby s ním do oktagonu nevstupovaly nadcházející welterové váhy.sledujte tajného šéfa online zdarma

(Bývalý dohazovač UFC) Joe Silva řekl (trenérovi American Kickboxing Academy) ‚Crazy‘ Bobovi (Cookovi) před chvílí, že nechtěli riskovat kariéru mladších kluků, kteří se mnou bojují příliš brzy, řekl 41letý muž. Bojoval jsem tedy se spoustou kluků, kteří byli opravdu tvrdí, kteří neměli jména, kteří nebyli lidmi, které plánovali stavět.To je problém, který máme s naším sportem. Ve skutečnosti to neběží jako produkce, jako by pořádali profesionální zápas.

Fitch vyhrál prvních osm zápasů UFC své kariéry, než v zápase o titul na UFC 87 přešel k Georgesu St-Pierrovi. V roce 2016 se přihlásil na World Series of Fighting welterweight, dvakrát jej obhájil a poté debutoval v Bellatoru vítězstvím nad Paulem Daleym. v květnu 2018.

průvodce nákupem tenisových raket

Veterán má šanci při třetím postupu získat třetí opasek v kariéře.

Jsem na úžasném místě, řekl Fitch Sportovní zprávy . Ve smlouvě mám klauzuli o mistrovství, takže dostanu více peněz za kolo. Je to dvojnásobné. Budu šampión a poté v každém kole vydělám více peněz.

MacDonald také prohrál zápas o titul welterové váhy UFC, proti Robbiemu Lawlerovi v zápase, který byl v červenci 2015 nazván UFC Fight of the Year na UFC 189. Prohrál svůj další zápas proti Stephenu Thompsonovi, než zamířil do Bellatoru.

Ve svém druhém zápase Bellatoru získal titul od Douglase Limy, poté se pokusil stát šampiónem se dvěma váhami, přičemž se mu nepodařilo zachytit pás střední váhy Gregarda Mousasiho.

skóre tenisové lásky

[Fitch is] bude jedním z lepších zápasníků, se kterými jsem se kdy setkal, takže to bude zajímavé, řekl MacDonald The Telegraph . V UFC jsem nikdy nedostal nabídku na souboj s Jonem, až dosud jsme se nesetkali. Byl jsem na vlastní cestě, rostl jsem jako bojovník a vyvíjel se v UFC. Tábor se opravdu vydařil.

Dodal: Myslím, že Jon má spoustu silných stránek. Je odolný, je připraven tvrdě bojovat pokaždé, když je tam. Jeho silou je evidentně zápas a kontrola. Neznamená to, že by tvrdě neprorazil, je to špinavý bojovník. Pokud jde o to, co chci dokázat, chci jít ven a dominovat. Chci ukázat svou mistrovskou úroveň.


Populární Problémy

Dvojnásobný obhájce titulu Rafael Nadal nedostane v Kanadě příležitost udělat z toho tři po sobě jdoucí tituly.

Jak chránit saténové boty. Saténové boty jsou krásným doplňkem každého outfitu. Satén může být bohužel tvrdý materiál na konzervování, protože se může snadno obarvit nebo poškodit vodou. Tím, že se naučíte chránit své saténové boty ...

Vstupenky na Aircel Chennai Open 2014 jsou k dispozici od 9. prosince

Popularita je vzácná, ale obdivovaná věc. Chcete být jako populární, preppy dívky, ale je to nestálá věc, kterou chcete dosáhnout. Cesta tam vyžaduje úsilí a dobré pohyby a některé z těchto pohybů jsou vysvětleny zde. Jen si uvědomte, že ...

Takto můžete sledovat finále seriálu Moderní rodina online. Finále 11. sezóny se koná ve středu 8. dubna ve 21 hodin. ET na ABC.