Živý přenos Bellator 220: Jak sledovat MacDonald vs Fitch online

Getty Rory MacDonald bude obhajovat svůj titul před Jonem Fitchem.V sobotu večer bude Rory MacDonald, hlavní hvězda Bellatoru 220 v SAP Center v San Jose v Kalifornii, umístit svůj titul welterové váhy proti Jonovi Fitchovi v prvním kole Grand Prix Bellator Welterweight.

Předkola začínají v 19:30. ET a hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET. Ani jeden z nich nebude v USA vysílán běžným kabelem, ale můžete sledovat živý přenos všech bojů na DAZN .raketový tanec

DAZN, který má také výhradní vysílací práva v USA na boje Canelo Alvarez (příští boj: příští víkend, 4. května vs Daniel Jacobs), Anthony Joshua (další boj: 1. června vs TBD) a Gennady Golovkin (další boj: červen 8 vs Steve Rolls), náklady také 19,99 $ za měsíc nebo 99,99 $ za rok, což vychází na něco málo přes 8 $ za měsíc.

V podstatě tedy můžete získat Bellator 220, dnešní zápas o titul Prograis vs Relikh, další boj Canelo a několik dalších nadcházejících událostí mnohem levněji než běžné PPV.

Přímo zde můžete zahájit měsíční nebo roční předplatné DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos MacDonald vs Fitch a všechny boje na vašem počítači přes DAZN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.Náhled Bellator 220

Navzdory tomu, že se tři roky ve welterové divizi UFC překrývají, MacDonald a Fitch nikdy sešrotovali.

Řekl to Fitch, o 12 let starší jeho soupeř MMA feťák propagace odolávala tomu, aby s ním do oktagonu nevstupovaly nadcházející welterové váhy.

disney plus nefunguje na ps4

(Bývalý dohazovač UFC) Joe Silva řekl (trenérovi American Kickboxing Academy) ‚Crazy‘ Bobovi (Cookovi) před chvílí, že nechtěli riskovat kariéru mladších kluků, kteří se mnou bojují příliš brzy, řekl 41letý muž. Bojoval jsem tedy se spoustou kluků, kteří byli opravdu tvrdí, kteří neměli jména, kteří nebyli lidmi, které plánovali stavět.To je problém, který máme s naším sportem. Ve skutečnosti to neběží jako produkce, jako by pořádali profesionální zápas.

Fitch vyhrál prvních osm zápasů UFC své kariéry, než v zápase o titul na UFC 87 přešel k Georgesu St-Pierrovi. V roce 2016 se přihlásil na World Series of Fighting welterweight, dvakrát jej obhájil a poté debutoval v Bellatoru vítězstvím nad Paulem Daleym. v květnu 2018.

kresba tenisek

Veterán má šanci při třetím postupu získat třetí opasek v kariéře.

Jsem na úžasném místě, řekl Fitch Sportovní zprávy . Ve smlouvě mám klauzuli o mistrovství, takže dostanu více peněz za kolo. Je to dvojnásobné. Budu šampión a poté v každém kole vydělám více peněz.

MacDonald také prohrál zápas o titul welterové váhy UFC, proti Robbiemu Lawlerovi v zápase, který byl v červenci 2015 nazván UFC Fight of the Year na UFC 189. Prohrál svůj další zápas proti Stephenu Thompsonovi, než zamířil do Bellatoru.

Ve svém druhém zápase Bellatoru získal titul od Douglase Limy, poté se pokusil stát šampiónem se dvěma váhami, přičemž se mu nepodařilo zachytit pás střední váhy Gregarda Mousasiho.

roztomilé oblečení k teniskám

[Fitch is] bude jedním z lepších zápasníků, se kterými jsem se kdy setkal, takže to bude zajímavé, řekl MacDonald The Telegraph . V UFC jsem nikdy nedostal nabídku na souboj s Jonem, až dosud jsme se nesetkali. Byl jsem na vlastní cestě, rostl jsem jako bojovník a vyvíjel se v UFC. Tábor se opravdu vydařil.

Dodal: Myslím, že Jon má spoustu silných stránek. Je odolný, je připraven tvrdě bojovat pokaždé, když je tam. Jeho silou je evidentně zápas a kontrola. Neznamená to, že by tvrdě neprorazil, je to špinavý bojovník. Pokud jde o to, co chci dokázat, chci jít ven a dominovat. Chci ukázat svou mistrovskou úroveň.


Populární Problémy

Průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Penn State naživo na počítači, telefonu, Roku nebo jiném streamovacím zařízení bez kabelu.

Jak otevřít zamrzlé dveře auta. Dveře auta zamrznou, když voda prosákne mezi těsnění a rám auta nebo do samotného zámku. Abyste se dostali do auta, budete muset led rozpustit teplem nebo rozpouštědlem, jako je alkohol. Tlačit na...

Bývalý prezident Barack Obama se připojuje k Desus & Mero na půlhodinový rozhovor. Zde je návod, jak to sledovat online zdarma.

Rozkročení na rozkročení je také známé jako střední rozdělení a může být velmi obtížné ho dosáhnout. Vyžaduje hodně flexibility vašich nohou, které lze dosáhnout pouze cvičením. Nezapomeňte vždy zahřát své tělo a využít výhod ...