Jak sledovat 49ers vs Rams online bez kabelu

Aaron Donald

Getty Los Angeles Rams DT Aaron DonaldNeporazení 49áci sledují titul NFC West od roku 2012, když v neděli hostují svého divizního rivala Los Angeles Rams.Začátek hry je naplánován na 16:05 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos 49ers vs Rams na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně San Franciska a Los Angeles) je jedním z nich Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.nejlepší notebooky pro streamování záškuby

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos 49ers vs Rams na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

základní pravidla raketbalu

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizíHulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně San Franciska a Los Angeles). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezoně 49ers nebo Rams her.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos 49ers vs Rams na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

slouží pravidla stolního tenisu

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos 49ers vs Rams a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled 49ers vs Rams

49ers, kteří vyšli z důkladného úderu Cleveland Browns 31-1 ve fotbale v pondělí večer, jedou vysoko. Jelikož však Rams a Seahawks stále číhají, na vavřínech zatím není žádný odpočinek.

úzké džíny a tenisky

Nejprve pro San Francisco je zápas s LA, který dominuje hře od doby, kdy v roce 2017 převzal Sean McVay.

Měli jsme štěstí, že jsme za posledních pár let dosáhli nějakého úspěchu, konkrétně v naší divizi, řekl McVay. Ale každá hra představuje šanci přepsat příběh.

Kapitán 49ers třetího ročníku Kyle Shanahan se těší, že snad vybere nějaké vítězství, aby vyrovnal svůj rekord proti Beranům.

pásmo na odlehčení tenisového lokte

Naštěstí se nám ta rivalita může vrátit, řekl Shanahan. Těším se na hraní Beranů pokaždé, když budeme mít příležitost. Vím, že jsou dobrý tým a je to pro nás vždy výzva. Byl jsem v NFL nějakou dobu a hráli jsme proti spoustě týmů. Vím, že Berani byli tyto dva roky na vrcholu naší divize a měli dva skvělé roky. Snažíme se dostat tam, kde byli. Vím, že je to pro nás tento týden velká výzva. Všichni mluví o našem rekordu, ale my jsme čtyři zápasy do sezóny. Jsou to jen čtyři hry, což nic neznamená. Je to náš první zápas, divize a nejlepší způsob, jak se dostat do play -off, je vyhrát vaši divizi. Začíná to v neděli.

Příběh týdne pro Berany je zdraví Todda Gurleyho, kterému bude chybět hra s pohmožděným levým stehnem. LA podepsal běží zpět John Kelly na aktivní soupisku s jejich All-Pro out a Malcolm Brown se očekává, že bude jeho druhý začátek kariéry.

Vždycky to s námi bude moci upřímně komunikovat, řekl McVay začátkem tohoto týdne. Když máme Todda Gurleyho, jsme lepším týmem, ale pokud se necítí dobře, pak máte důvěru v ostatní kluky, kteří se snaží zvýšit.

Gurley, kdysi kandidát MVP v minulé sezóně, zaznamenal v této sezóně snížené pracovní vytížení. Jeho pouhých 78 dotyků během prvních pěti týdnů bylo od minulé sezóny velkou změnou a na 64 přenosech získal 270 yardů.

O kolenu pátého ročníku běhu zpět se hodně udělalo, ale trval na tom, že je vše v pořádku.

Když McVay zjišťoval a pokračoval v poznávání toho, jaký bude nejlepší způsob pro tento přestupek a pro tuto sezónu, abychom byli opravdu nejefektivnější týden co týden, řekl McVay na otázku o ofenzivní identitě svého týmu. To je určitě něco, na čem pracujeme.

San Francisco je 3bodový smolař proti Beranům, celkem 50,5.Populární Problémy

Pohled na všechny klíčové statistiky před finále dvouhry žen na Wimbledonském mistrovství 2015.

Zvláště pokud jste v pilates nováčkem, reformátor může být zastrašující pomůckou - může vám to připadat spíše jako mučicí zařízení než cvičební nástroj. Dalším problémem je cena: nákup reformátoru pro domácí použití může stát tisíce ...

Jak držet pozoun. Jako každý jiný nástroj je prvním krokem při hře na pozoun porozumění tomu, jak ho držet. Abyste dosáhli dobrého uchopení, zatlačte palec levé ruky do výztuhy ve spodní části zvonové trubice a poté ...

Hledáte skvělý způsob, jak budovat a udržovat svaly na zádech? Pokud chcete cvičení s nízkým dopadem, které je stále intenzivní, můžete zkusit začlenit izometrické řádky do své rutiny. Izometrické řádky jsou podobné ...

Jak odebrat řádek PICC. PICC (periferně zavedený centrální katétr) je typ katétru, který je normálně zaveden do horní části paže. Linka PICC je bezpečný a stabilní způsob podávání intravenózních (IV) léků. Může zůstat v těle po ...