French Open 2019, čtvrtfinále: Rafael Nadal vs Kei Nishikori, náhled a předpověď

2019 French Open - Osmý den 2019 French Open - Rafael Nadal v akci při střetu 16. kola

2019 French Open - Osmý den 2019 French Open - Rafael Nadal v akci při střetu 16. kola

V zápase, který trval tři hodiny a 55 minut po dvou dnech, Kei Nishikori překonal odolného Benoita Paira v pěti napínavých setech 6-2, 6-7 (8-10), 6-2, 6-7 (8-10 ), 7-5 ve 4. kole, aby došlo k vzrušujícímu čtvrtfinálovému střetu s „králem jílu“ Rafaelem Nadalem.

Nadal, jedenáctinásobný šampion Roland Garros, se dostal do svého 13. čtvrtfinále French Open rutinním vítězstvím 6-2, 6-3, 6-3 nad argentinským Juanem Ignaciom Londerem.

Nadcházející střet proti Nadalovi bude Nishikoriho třetí čtvrtfinálové vystoupení na Roland Garros a bude se snažit v této sezóně plně využít zjevnou zranitelnost Španělů na antuce.

Zdá se však, že Nadal setřásl rzi, kterou měl ve své hře v raných fázích antukové sezóny a po důrazném vítězství nad Novakem Djokovičem ve finále v Římě vypadal antukový král na French Open téměř nezastavitelně, když ztratil jen jeden set, proti Davidu Goffinovi ve svém střetu ve 3. kole.

Vzhledem k tomu, že se Nishikori ve střetu 16. kola snažil překonat Francouze Paireho, je tu spousta práce, kterou musí Japonci udělat, aby dokonce mohli v nadcházejícím čtvrtfinálovém tahu považovat za náročného nejvíce zdobeného hráče na antuce.

Nadal a Nishikori v minulosti střetli proti sobě 12krát a Španěl pohodlně vede hlavou proti sobě 10: 2. Na antuce dokázal Nishikori vyhrát pouze jeden set ve čtyřech setkáních, což z Nadala dělá drtivého favorita v tomto zápase.

Nedávná forma naznačuje, že Nishikori nemá téměř žádnou šanci naštvat Nadala ve čtvrtfinále. Zatímco Nadal byl v průběhu turnaje jeho obvyklým dominantním já, Nishikori musel extrémně tvrdě pracovat, aby se dostal do této fáze, když ve čtvrtém a třetím kole překonal Paire a Laslo Djere v těsných pěti setterech.

2019 French Open - Rafael Nadal v akci ve svém kole 16. kola

Před French Open však Nadal vypadal docela zranitelně a před triumfem v Itálii prohrál s Fognini, Thiemem a Tsitsipasem. Pokud Nishikori najde způsob, jak využít tyto nově nalezené slabiny v Nadalově hře, mohl by mít šanci vyhrát set nebo dva.

To se však snáze řekne, než udělá a Nadal by měl mít příliš velkou palebnou sílu na to, aby se s ní Japonci vypořádali.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Zde je souhrn všech různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos epizod 19. série (2021) „American Idol“ online.

18. března 2016; Indian Wells, CA, USA; Serena Williamsová (USA) během svého semifinálového zápasu proti Agnieszce Radwanské (POL) v BNP Paribas Open v t.

Španěl uzamkl svého mladšího rivala v extrémně fyzické hře a nakonec se prosadil.

Dva trenéři ve Španělsku nedávno hovořili o svých interakcích s velmi mladým Rafaelem Nadalem. Nadal odpálil míč s neuvěřitelnou intenzitou a vytrvalostí už jako 12letý, což ho dělilo od jeho vrstevníků.

Nejnovější speciální funkce 'CMT Crossroads' Halsey a Kelsea Ballerini. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Poté, co se zdálo, že Nick Kyrgios přijal povzbuzující řeč od rozhodčího Mohameda Lahyaniho, Pierre-Hugues Herbert na US Open udělal menší dojem.