Živý stream UFC Greenville: Jak sledovat online Moicano vs Korean Zombie

Živý stream UFC Greenville

Getty

Featherweights Renato Moicano a Chan Sung Jung, alias korejský zombie, budou v sobotu titulkem UFC Fight Night 154 ve Bon Secours Wellness Arena v Greenville v Jižní Karolíně.

Předkola (16:00 ET) budou vysílána na ESPN 2 a hlavní karta (19:00 ET) bude výhradně na ESPN+ . Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech bojů online:

Jak sledovat hlavní kartu UFC Greenville online

ESPN+

Hlavní karta nebude v běžné kabelové televizi nikde v USA, ale můžete sledujte živý přenos Moicano vs Korean Zombie a hlavní kartu na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hlavní karty na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

přímý přenos sezóny 8, epizoda 3, hra o trůny

Jak se dívat na UFC Greenville Prelims online

Předzápasy budou vysílány na ESPN 2, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN 2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN 2.

dobré tenisky na problémy se zády

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN 2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

UFC Greenville 2019 Preview

Moicano (13-2-1 celkově, 5-2 v UFC) přichází z porážky TKO druhého kola s Josem Aldem, kterého 30letý hráč nazval svým modla .

Dostal jsem velkou pozornost fanoušků, lidí, kteří si se mnou neustále povídali, a možná jsem to nezvládl dobře, řekl rodák z Brasilie podle MMA Boj . Lidé říkali, že jdu porazit Jose Alda, možná jsem se tím nechal příliš unést a nevěnoval jsem se velkému úkolu, který jsem měl před sebou, kterým bylo porazit Jose Alda.

Měl jsem se více soustředit. Bojoval jsem v Brazílii a všichni mluvili o tom, že jsem favorit sázení. Byl jsem tam příliš bláznivý a nemůžeme podceňovat někoho jako Jose Aldo, knockoutový umělec, nejlepší muší váha všech dob. Naučil jsem se, že musíme na tom být stejně, bez ohledu na to, s kým bojujeme.

Setkání s Jungem bude prvním soubojem Moicana.

Jung (14-5, 4-2) také padl na Alda v boji o opasek v lehké váze UFC.

Rodák z jihokorejského Pohangu vyhrál s propagací své první tři zápasy, než v srpnu 2013 získal titul na UFC 163. Mistr udeřil Junga dvě minuty do čtvrtého kola.

Poté, co si odseděl dva roky povinné vojenské služby, se Jung v únoru 2017 vrátil do UFC s prvním kolem KO Dennise Bermudeze.

Ve svém posledním záchvatu spadl na loket Yair Rodriguez, přičemž ve finálovém kole zbývá jedna sekunda. Byl naplánován na boj s Frankiem Edgarem, který se vytáhl se zraněním dva týdny před zápasem UFC Fight Night 139.

jak dlouho by měly tenisky vydržet

Po zápase to pro mě bylo zničující, ale já jsem to přijal, protože všechno šlo podle mého plánu, řekl ve středu Jung podle MMA feťák . Na konci jsem to vykuchal. Dotlačil jsem to až do konce. U sportovců je to buď výhra, nebo prohra. Na výsledku opravdu záleží. Post-boj byl pro mě ztráta. Tehdy jsem se cítil trapně, ale po nějaké době to cítím spíš jako úspěch. Už se necítím trapně.

A dodal: Když se můj soupeř změnil z Frankieho (Edgar) na Yair, musel jsem to opravdu promyslet. Několik měsíců jsem se připravoval na soupeře, který byl na výšku poměrně kratší, což byl zápasník, který byl ortodoxní. Ale pak se to všechno úplně změnilo do vyšší výšky a jihu a útočníka.


Populární Problémy

Čištění tenisek jim dodá svěží vůni, prodlouží jejich životnost a jejich příprava netrvá dlouho. Vyčistěte si boty ručně, abyste jim poskytli trochu více TLC, nebo je vložte do pračky, abyste měli přístup především z rukou. Vy...

Jak pěstovat rýži. Rýže má textury s dlouhými, středními a krátkými zrny. Díky správnému množství půdy, vody a dalších živin snadno roste na vašem dvorku, na zahradním záhonu nebo ve vedrech. Krátkozrnné, střednězrnné a ...

Tim Henman věří, že i když se výkony Rogera Federera od vítězství v prvním kole nad Adrianem Mannarinem zlepšily, Švýcar stále zůstává stínem svého dřívějšího dobývání.

Jak lepit holenní dlahy. Holenní dlahy jsou běžným syndromem u lidí vystavených aktivitám s vysokým dopadem, včetně běžců, tanečníků a vojenského personálu. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/shin-splints/basics/definition/co ...

Madison Keys-nejvyšší semeno zbývající v New Yorku-ve středečním čtvrtfinále porazila Carlu Suarez Navarro 6-4 6-3.