Přímý přenos Wofford vs UNC Greensboro: Jak se dívat na jižní mistrovství online

Wofford zahájil sezónu 2018-19 proti Severní KarolíněWoffordští teriéři s hodnocením č. 22 (28-4; 18-0 na konferenci) jsou připraveni nastoupit proti UNC Greensboro Spartans (28-5; 15-3 in-conference) ve hře Southern Conference Championship Championship na Americké mobilní centrum v Asheville v Severní Karolíně v pondělí večer.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Hulu s živou televizí : Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

nejlepší podpora pro tenisový loket

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

hmoždíř na tenisový míček

PlayStation Vue : PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Sling TV : ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.
Wofford vs UNC Greensboro Preview

Wofford vstoupil do AP Poll 25. února po vítězství nad Furmanem, což zlepšilo jeho tehdejší celkový rekord na 24-4. Bylo to poprvé v historii programu byli teriéři zařazeni mezi 25 nejlepších.

Jak se sem Wofford a UNC Greensboro dostali:

Pro Wofforda to bylo jednoduché. Těžký rozvrh s kvalitními protivníky a soupiskou nabitou veterány pomohl teriérům dosáhnout neporaženého jižanského rekordu. Starší strážce Fletcher Magee, který měl v posledních třech soutěžích průměr 24 plusových bodů na zápas, vedl v této sezóně teriéry v průměru 20,4 PPG-v letech 2017-18 měl průměr 22,1 PPG.

Ačkoli Wofford téměř vyhrál bez vítězství (1-4) proti soupeřům konference Power Five (11bodové ztráty na Severní Karolínu, Oklahomu a Mississippi, 25bodová ztráta na Kansas a 20bodové vítězství na Jižní Karolínu), teriéři vídat často talentované týmy a rozložit se po celou sezónu jim rozhodně prospělo. Hlavní trenér Mike Young je v současné době ve své 17. sezóně ve škole a nechává své děti občas hrát na elitních úrovních.

tenisové vázací hlavy

Jako špičkové semeno konferenčního turnaje „Wofford v sobotu snadno zvládl VMI 99-72, v neděli následovalo vítězství proti osivu č. 4 East Tennessee State, 81-72.

UNC Greensboro se pokouší opakovat jako vítězové jižní konference. Sparťané se také pokoušejí pomstít brutální jednostranné ztráty teriérům během pravidelné sezóny; Wofford porazil 10. ledna UNC Greensboro na silnici 72-43 a 16. února opět doma 80-50. Stejně jako Wofford vede UNC Greensboro talentovaný starší strážný Francis Alonso, který má v této sezóně průměr 17 PPG.

Sparťané vstoupili do konferenčního turnaje jako defacto semeno č. 2 navzdory silné pravidelné sezóně. UNC Greensboro překonalo v pátek Samforda 77: 70, v neděli následovalo mnohem těsnější vítězství 66: 64 nad Furmanem. Alonso skončil s 31 a 19 body v každé z těchto dvou her.

na jakém kanálu je canelo bojovat

Výsledek hry loňského mistrovství Jižní konference:

V letech 2017-18 sparťané skončili se shodným rekordem 15-3 na konferenci a pokračovali k zajištění automatického kotviště NCAA s 15bodovým vítězstvím proti ETSU ve hře Championship. Byla to také čtvrtá sezóna v řadě, kdy tým, který vyhrál nebo získal podíl na titulu konference v pravidelné sezóně, také vyhrál svůj titul v sezóně-ETSU, UNC Greensboro a Furman dokončili základní sezónu 14-4 v letech 2016-17.

Historie turnaje NCAA:

Přestože Youngův životopis nezískal žádné vítězství v turnaji NCAA, teriéři byli proti svému kole 64 soupeřů otravní; naposledy prohra 56-53 s nasazeným Arkansasem č. 5 v letech 2014-15. Teriéři odehráli celkem pět turnajů NCAA (2010-11, 2014-15).

Hlavní trenér UNC Greensboro Wes Miller je v současné době v osmé sezóně s programem. Sparťané předtím provedli tři utkání NCAA Tournament (1996, 2001, 2018), v kole 64 padli 68-64 na Gonzaga č. 4.


Populární Problémy

Živé aktualizace z finále dvouhry mužů French Open na Roland Garros.

Mezi nákladným členstvím v tělocvičně a drahým vybavením to čím dál více vypadá, že se cvičení stává jakýmsi privilegiem. Existuje také tlak na to, aby každá domácí posilovna byla tak efektní a komplexní jako ty, které vyžadují ...

Zde jsou někteří hráči, kteří na nás v sezóně 2016 důkladně zapůsobili a letos by mohli vystřelit.

Jeden z mužů zapojených do nejdelšího dvouhry Wimbledonu byl na tom v pátek znovu, John Isner prožil epos s Kevinem Andersonem.

Jak odstranit trn. Pokud vás bodl trn a uvízlo vám to v kůži, existuje řada triků, které můžete doma vyzkoušet, jak to dostat ven. Klíčem je zajistit, aby bylo vše sterilizováno a abyste také nehrabali ...

Jak udržet jídlo teplé na večírku. Když pořádáte večírek, dohlížet na jídlo je náročný, ale důležitý úkol. Potraviny ponechané vychladnout nejen nepříjemně chutnají, ale kvůli růstu bakterií se stávají nebezpečnými. Naštěstí,...