How To Stream The Parent Trap (1998): Your Family Viewing Guide

DisneyStreamujte rodičovskou past nyní

Pokud vám bylo dítě z 90. let, je pravděpodobné, že jste vyrůstali na filmech jako Rodičovská past aniž by si uvědomil, že to byl moderní remake klasiky z roku 1961. To je pravděpodobně proto, že to představilo mladou Lindsay Lohan, která by pokračovala hrát v mnoha dalších filmech o doplnění a dospívání, než skončila jako teenager sama. Je to jeden z těch filmů, které se nějak cítí jako klasika, i když je to jen 21 let a mladší než dospělí, kteří stále chtějí vědět, jak se dívat Rodičovská past online, aby mohli znovu prožít vlastní dětství nebo sdílet film se svými dětmi.věci, které pomáhají tenisovému lokti

Rodičovská past měla premiéru v divadlech v roce 1998 a představila nejen Lohana, ale také jedinečným způsobem, který přiměl některé mladé fanoušky k zamyšlení, zda v čele hrají identická dvojčata v reálném životě. Ve skutečnosti však Lohan převzala hlavní role Hallie Parkerové a Annie Jamesové a udělala to způsobem, který by vás přiměl myslet si, že do té doby už byla ostřílenou herečkou.

Ale způsob, jakým hrála obě postavy, které jsou v osobnostech protichůdné, je jedním z důvodů Rodičovská past dnes zůstává něčím klasickým. Naštěstí, Rodičovská past je k dispozici pro streamování online, takže není těžké znovu sledovat každý monumentální okamžik. A i když jste to sledovali víckrát, než byste mohli spočítat (což je mimochodem naprosto v pořádku), pravděpodobně vás nakonec znovu začne štvát nějaký vintage Lohan.

Abychom vám pomohli, streamujte zde Rodičovská past právě teď, stejně jako všechny informace o filmu, které byste kdy mohli chtít.
Jak streamovat „Rodičovskou past“ - exkluzivně na Disney+

Rodičovská past je jedním z klasických filmů Disney z 90. let, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Rodičovská past a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte rodičovskou past
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Rodičovská past“: Přehled

Datum vydání: 29. července 1998
Tvůrci: Erich Kästner, David Swift, Nancy Meyers a Charles Shyer
Ředitel: Nancy Meyersová
V hlavních rolích: Lindsay Lohan, Dennis Quaid, Natasha Richardson a Elaine Hendrix
Hodnocení: PG
Synopse: Jednovaječná dvojčata Hallie a Annie, která o sobě navzájem nic nevěděla, se setkávají na letním táboře a vymyslí si plán, jak si nejen vyměnit místa, aby poznali svého druhého rodiče, ale také aby se znovu setkali s rodiči.


Jak dlouhá je „rodičovská past“?

Původní divadelní verze Rodičovská past byla dlouhá dvě hodiny a osm minut.


Děj „Rodičovská past“

Téměř 12 let poté, co se Nick a Liz rozvedli a každá se rozhodla zachovat výhradní péči o jednu ze svých dvojčat, se dívky nevysvětlitelně setkají na letním táboře. Od této chvíle je Annie, kterou vychovala Liz, mnohem primitivnější a vhodnější preteen a okamžitě se dívá na Hallie nosem. Má dokonce britský přízvuk, protože byla vychována jejich matkou v Anglii. Hallie je naproti tomu drsnější po okrajích a než se obě dívky dohodnou, že jsou dlouho ztracené sestry, hrají jeden na druhého řadu hříček.

Teprve když jsou za trest uvězněni, uvědomí si, že sdílejí rodiče a vymyslí plán na výměnu míst na konci tábora, aby se Hallie mohla seznámit s jejich matkou a Annie s jejich tátou. Plán na nějaký čas funguje, dokud Nick a Liz nezjistí, že byli podvedeni. Ale plán dívek jde do rychla, když si uvědomí, že Nick má v úmyslu si vzít Meredith, mnohem mladší zjevnou zlatokopku, která se plánuje zbavit obou dívek, jakmile ona a Nick řeknou, že ano.

Annie a Hallie uskutečňují plán, jak dále manipulovat dospělými v jejich životě, podobně jako to dělají dospívající ve většině filmů z 90. let. Nakonec dají dohromady své rodiče a v jejich světě je vše v pořádku, protože všichni čtyři žijí šťastně až do smrti.


Obsazení filmu „Rodičovská past“

Nejpozoruhodnější věc na Rodičovská past Obsazení je skutečnost, že Lindsay Lohan hraje dvě postavy, které jsou pro film ústřední. Ale přidání Dennise Quaida jako otce dvojčat a Natashy Richardsonové rozhodně přineslo hvězdnou kvalitu, kterou film v té době potřeboval, aby posílil jeho proslulost a přiměl děti se hrnout do divadel, aby se dívaly Rodičovská past hned jak to mělo premiéru. Celkově hlavní a vedlejší obsazení fungovalo dobře při vzájemném vyzdvihování talentů, ale nic se nevyrovná Lohanovu výkonu.

Lindsay Lohan jako Hallie Parker a Annie James

Hallie Parker vyrostla na ranči s Nickem jako jejím otcem a bez znalosti její matky před setkáním se svou sestrou -dvojčetem v táboře. Ale i tak s ním má blízký vztah. Podobně si Annie James a její matka jsou blízcí a také má blízké vztahy s dědečkem z matčiny strany a komorníkem rodiny. Mimo Rodičovská past “Lohan pokračoval ke hvězdě Podivný pátek , Vyznání královny mladistvých dramat , a Zlé dívky , což byly všechny solidní úspěchy.

Dennis Quaid jako Nick Parker

Nick Parker je na Zemi víc, než byste od milionářského vinaře čekali, ale jeho žoviální přístup je také tím, co ho staví do pozice potenciálního sňatku s mladší ženou, která s ním nemá nejlepší úmysly. I tak je okouzlující a netrvá dlouho, než se znovu přiměje k Liz a naopak. Přestože v roce přijal roli nic netušícího inzerátu Rodičovská past V reálném životě je Dennis Quaid známý pro větší role ve filmech jako Jakoukoli neděli , Pozítří , a Nováček .

Natasha Richardson jako Liz James

V letech od rozvodu s Nickem se z Liz stala světově proslulá návrhářka svatebních šatů a soudě podle blízkého vztahu s dcerou nenechala svou tvrdou prací ovlivnit své rodinné vztahy. Dokonce souhlasí s návrhem svatebních šatů Nickovy potenciální nevěsty, než si uvědomí, že k němu sama stále chová velmi skutečné city. Přestože Natasha Richardson měla mimo filmovou kariéru naplno Rodičovská past , v roce 2009 tragicky zemřela v důsledku zranění při lyžování.

Elaine Hendrix jako Meredith Blake

Meredith Blake je nejméně o 10 let mladší než Nick a ukazuje to. Od začátku dává jasně najevo, že si ho chce vzít z jiných důvodů, než je do něj zamilovaná, a nemá v úmyslu poznat ani jedno z dvojčat jako jejich novou nevlastní matku. Je to klasická potenciální zlá nevlastní matka a pro mladé diváky je snadné ji nenávidět na první pohled. V reálném životě hrála Elaine Hendrix podobně úskočnou postavu Shledání střední školy Romy a Michele a měl opakující se roli v krátkodobém dramatu Johanka z Arcadie .

Cardinals hra živě online zdarma

Písně a soundtrack „The Parent Trap“

Soundtrack k filmu The Parent Trap (Original Soundtrack) obsahuje většinu hudby, která byla během filmu slyšet. Patří sem L-O-V-E od Nat King Cole, Here Comes the Sun v podání Boba Khaleela, Bad to the Bone od George Thorogooda a The Destroyers a This Will Be (An Everlasting Love) od Natalie Cole. Ačkoli Rodičovská past je klasický film z 90. let, obsahuje spíše klasické milostné písně z předchozích desetiletí než kombinaci moderních milostných písní, ale u filmu to funguje. Zatímco v době vydání nebyl soundtrack na žádném seznamu na prvním místě, kvůli jeho připojení k Rodičovská past , zůstává mezi fanoušky ve velké úctě.


„Rodičovská past“ u pokladny

Rodičovská past vydělal 66 308 518 $ na domácím trhu a 92 108 858 $ celosvětově. Když tato čísla porovnáte s nadsazenými výdělky pokladny originálu Rodičovská past Je však snadné vidět, že původní film měl v té době trochu větší přitažlivost pro diváky. I když celkový domácí výdělek za originál Rodičovská past film byl 29 650 350 $, když započítáte inflaci a převedete ji na dnešní hodnotu, Rodičovská past v roce 1961 vydělal 254 615 491,71 $ na celém světě.


Recenze „The Parent Trap“ - Co řekli kritici

V době jeho vydání v roce 1998, Odrůda chválil Rodičovská past pro jeho obsazení a styl, ale poukázal na to, jak noví fanoušci nemusí úplně věřit nebo se ztotožňovat s podivným příběhem jako celkem. The New York Times označil remake za super roztomilý a poznamenal, jak aktualizované scény a všude kolem esteticky příjemný tón v té době vytvářely příjemný film. Celkově se zdálo, že to fanoušci i kritici schvalují Rodičovská past , což je těžký výkon pro jakýkoli remake.


Kde se „The Parent Trap“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Rodičovská past bude navždy jedním z filmů 90. let, o nichž dnešní mileniálové mluví o ad nauseam. Měl klasický příběh o mladistvých neplechách se správným množstvím sentimentálních tónů, díky nimž je sledování snadné i nyní, o více než 20 let později. Celková shoda mezi fanoušky a kritiky je stejná a je certifikované čerstvé na Rotten Tomatoes . Rovněž se řadí na 78 na seznamu IMDb Nejlepší dětské filmy z 90. let . V ceně je také PopSugar Rodičovská past na Kompletní seznam nejlepších filmů z 90. let . Příběh filmu byl pro většinu mladých fanoušků zbrusu nový a představil celou generaci mladé herečce, která by pokračovala ve více monumentálních filmech, včetně Zlé dívky , který se sám stal kulturním fenoménem.


Upoutávka „The Parent Trap“Hrát si

The Parent Trap (1998) Trailer #1 | Klasické přívěsy Movieclips Podívejte se na oficiální The Parent Trap (1998) Trailer s Lindsay Lohan! Dejte nám vědět, co si myslíte v komentářích níže. ► Sledujte na Fandangu NYNÍ: fandangonow.com/details/movie/the-parent-trap-1998-1998/MMV9E054F27A497A mějte přehled o všech svých oblíbených filmech. Hrají: Lindsay Lohan, Dennis Quaid, Natasha Richardson Režie:… 2019-06-13T16: 00: 04.000Z

Streamujte rodičovskou past nyní

Drobnosti „Rodičovská past“: 5 rychlých faktů

Protože Rodičovská past je nyní více než dvě desetiletí, součástí zábavy při sledování filmu je vidět ho dospělými očima. Můžete být trochu kritičtější k neuvěřitelnějším scénám a můžete ocenit malá triviální fakta, která jsou nyní rozšířenější než v době, kdy byl film původně uveden. Tito rozhodně nejsou; všechna ta malá neznámá fakta o Rodičovská past , ale při streamování vám poskytnou něco navíc, co je třeba zvážit Rodičovská past další.

1. Lindsay Lohan nebyla jedinou herečkou považovanou za hlavní role

I když je těžké si to představit Rodičovská past bez Lohaniny mladé pihovaté tváře nebyla jedinou herečkou, která si vyzkoušela dvojí hlavní role. Ve skutečnosti, v USA se konaly konkurzy při hledání správné dívky a Scarlett Johansson a Michelle Trachtenberg byly údajně považovány za část.

2. Ušní piercing je v některých verzích považován za příliš grafický

Existuje scéna letního tábora, kde Hallie propíchne uši Annie, aby odpovídala jejím vlastním. Ve filmu můžete vidět, jak to dívky dokázaly jednoduchou šicí jehlou. V některých mezinárodních a televizních verzích je však scéna vystřižena, aby pomohla odradit kopírky.

3. Můžete navštívit skutečný tábor Walden - tak nějak

Pokud jste se nedívali Rodičovská past jako dítě a přál si být sám Annie nebo Hallie, pak jsi si rozhodně přál, aby ses mohl sám vydat na osmitýdenní ústup do Camp Walden. A jak se ukazuje, fiktivní tábor je založen na letní tábor skutečného života pro všechny dívky v Maine.

4. Lindsay Lohan není jedinou herečkou, která v tomto filmu odhalila svůj talent

I když Lohan byla v televizi, než si zahrála Rodičovská past , byla to pravděpodobně její velká přestávka. Upíří deníky ' Kat Graham měla také svůj debut na velké obrazovce v Rodičovská past , ale její linie byly vystřiženy z konečné verze, která se dostala do kin.

Cardinals hra živě online zdarma

5. Návrhář svatebních šatů v reálném životě si na film půjčil šaty

v Rodičovská past , Liz je úspěšná návrhářka svatebních šatů. Aby vypadala co nejvíce legitimně, producenti dokázali přesvědčit návrhářku Vera Wangovou ze skutečného života, aby ve filmu pověsila šaty do Lizina obchodu.

Streamujte rodičovskou past nyní


Populární Problémy

Svatí a Berani se v neděli setkají v odvetě mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak hodit cigaretu. Rolováním vlastních cigaret získáte větší kontrolu nad papírem, typem tabáku a velikostí cigarety. Cigarety můžete rolovat ručně, nebo můžete použít rolovací stroj. Vše, co potřebujete, je válcování ...

Sezóna 34 seriálu MTV The Challenge je tu. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.