Jak streamovat „Hannah Montana“: váš průvodce prohlížením

DisneyStreamujte Hannah Montana hned

Jedním z důvodů, proč Miley Cyrus v její fázi Wrecking Ball šokovala tolik lidí, nebylo jen proto, že je dítětem talentované Billie Ray Cyrus - je to proto, že většina jejích fanoušků ji znala jako Miley Stewart. A ano, tito dva měli spoustu rozdílů.Za prvé, Miley Stewart žila dvojí život. Ve dne byla standardní teenager. V noci z ní byla hudební ikona jménem Hannah Montana. Před zbytkem světa to tajila, dokonce se dostala tak daleko, že jí strčila koláč do obličeje, aby ho skryla před svými nejlepšími přáteli. Žít dva životy je podle očekávání pro teenagera dost obtížné. Jeden život je v té věkové kategorii dost těžký.

Hannah Montana byl okamžitým hitem pro Disney Channel a pomohl udělat z Miley Cyrus jméno domácnosti. Přehlídka také trvala mnohem déle než standardní přehlídky Disney Channel, vysílala 98 epizod a čtyři roční období. Přestože byla Cyrus pravděpodobně připravena ukončit to a soustředit se na svou sólovou kariéru, je pravděpodobně vděčná za to, že série, i když někdy obtížná, byla nakonec chytrým krokem pro vybudování její základny fanoušků.

Pokud jste zvědaví na pokorné začátky Cyruse, Hannah Montana streamuje na Disney+. Zde je návod, jak sledovat každou epizodu.Jak streamovat „Hannah Montana“ - exkluzivně na Disney+

Hannah Montana je jedním z fanoušků oblíbených originálních televizních pořadů Disney, které budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Hannah Montana a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Hannah Montana
  5. 5. Klepněte na Hannah Montana
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Hannah Montana“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Březen 2006 - leden 2011
Tvůrci: Michael Poryes, Rich Correll a Barry O’Brien
V hlavních rolích:
Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Billy Ray Cyrus, Jason Earles
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Miley Stewart skrývá velké tajemství - je také mezinárodní popovou hvězdou Hannah Montanou. Její kamarádky a spolužačky nemají paruky a tunu make -upu, aby se proměnily ve své slavné alter ego.

nejlepší kriketové pálky pro tvrdý tenisový míček

Děj „Hannah Montana“

Nikdo nemá podezření, že Miley Stewart je ve skutečnosti známá popová hvězda v přestrojení. Kvůli nošení kostýmu nikdo nemá podezření, že žije dvojí život jako Hannah Montana - dokonce ani její nejbližší přátelé.


Kolik ročních období „Hannah Montana“ existuje?

Hannah Montana běžel působivých čtyř sezón, celkem necelých 100 epizod. Zde je to, co se stalo v každé sezóně.

Hannah Montana sezóna 1

26 epizod | Březen 2006 - březen 2007
Úplně první epizoda, Lilly, chceš znát tajemství? odhaluje Miley, jak říká pravdu o své skryté osobě své nejlepší kamarádce Lilly (hraje ji Emily Osment.) Později se to dozví i její přítel Oliver - a přiznává, že zamilovanost do Hannah Montany skončila hned poté, co se dozvěděla, že byla po celou dobu jeho kamarádkou . Když Miley upoutá pozornost žáka deváté třídy, bolestně si uvědomí, že není velkým fanouškem jejího alter ega rockové hvězdy. Miley a Lilly se snaží udělat si více času na to, aby se viděly, a rozhodly se vyzkoušet si roztleskávačku. Bohužel to zvládne jen Lilly - a Miley skončí jako maskot. Cyrus skončí v této sezóně ve hře třetí postavy - jejího bratrance Luanna z Tennessee, který se poprvé objeví v epizodě Torn Between Two Hannahs.

Hannah Montana sezóna 2

30 epizod | Duben 2007 - říjen 2008
Miley, Lilly a Oliver začínají střední školu ve druhé sezóně show. Miley, která stále vystupuje jako Hannah Montana, se dozvídá, že bude potřebovat operaci, která jí pomůže vyřešit problém s krkem poté, co příliš zpívá, což ji znervózňuje z důsledků, pokud se něco pokazí. Miley se také dá dohromady s Jakem a nechá ho proniknout do velkého tajemství - ale pak se bojí, že by ji odhalil, kdyby se někdy rozešli. V knize You Don't Say It Was Your Birthday Miley a její bratr Jackson úplně zapomněli na 40. narozeniny svého otce, zatímco Lily a Oliver se snaží vydělat na čipu, který vypadá jako Darth Vader.

Hannah Montana sezóna 3

30 epizod | Listopad 2008 - březen 2010
Poté, co získala svou licenci, se Miley ztrapnila, když byla zastavena a omylem předložila licenci Hannah Montany jako svou vlastní. Také se dozví více o dluhu a rozpočtu, když si otevře svůj vlastní bankovní účet v You Never Give Me My Money. Cheat It uvádí, že Hannah předstírá, že randí s celebritou jménem Austin Rain jako reklamní kousek. Pokud ho nenáviděla, možná se to skutečně povedlo. Nakonec se dá zase dohromady s Jakem, i když otci o vztahu jen těžko řekne. Epizoda Uptight (Oliver’s Alright) se zaměřuje na Oliverovu nedávnou diagnózu diabetu. Epizoda byla původně nazývána No Sugar Sugar v sezóně 2, ale než byla odvysílána, rodiče si stěžovali na její lékařskou přesnost. Proto Hannah Montana štáb to stáhl a přepracoval pro třetí sezónu přehlídky. Ve dvoudílném sblížení se Miley rozhodne, že bude nejlepší, když se přestěhuje zpět do Tennessee.

Hannah Montana sezóna 4

13 epizod | Červenec 2010 - leden 2011
Disney Channel se rozhodl uvést na trh čtvrtou a poslední sezónu Hannah Montana tak jako Hannah Montana navždy . V této sezóně se Miley snaží přizpůsobit se své nové škole. Když Oliver navštíví v epizodě s názvem Je to konec Jakea, jak ji známe, řekne Miley, že ji Jake podváděl a má fotografii, která má poskytnout důkaz. Když připravuje novou hudbu, která se fanouškům Hannah otevřeně nelíbí, tvrdě tlačí, aby ji stejně nahrála kvůli svým osobním pocitům. V epizodě s názvem Dokážete vidět skutečné já? Se Miley rozhodne prozradit světu prostřednictvím rozhovoru, že žije dvojí život jako popová hvězda. Ve finále série je Miley nabídnuta filmová role a musí se rozhodnout mezi tím a šancí jít na vysokou školu a žít s Lilly.

Nejlepší epizody Hannah Montany

Hannah Montana měl během svého běhu několik silných epizod, a proto je to taková Disneyho klasika. Zde je seznam těch nejlepších Hannah Montana epizody:

Season 1, Episode 8: Mascot Love

To, co začalo jako velký pokus o upevnění přátelství, se změnilo v poněkud hloupý nepořádek. Když se Miley stane maskotem školy, všechno se změní. I když chcete, aby Miley uspěla a získala místo, které chce v týmu, nemůžete se smát, když nosí obrovskou pirátskou hlavu a říká roztleskávacímu trenérovi, že jsem si to dal na hlavu a voní to jako odpadkový koš .

Season 1, Episode 18: People who Use People

Pro fanoušky Miley a Jake to byla jedna z nejlepších epizod. Ti dva se snažili randit s jinými lidmi, dokud si neuvědomili, že jsou do sebe oba zamilovaní.

Řada 4, epizoda 9: Budu si tě vždy pamatovat

Fanoušci mají k této epizodě citový vztah ze dvou důvodů. Je to nejen epizoda, kde Miley přiznává, že je pro svět Hannah Montana, ale je to vlastně naposledy, kdy je Hannah Montana jako postava zmíněna. Ve zbývajících epizodách seriálu je klíčovým tématem Miley Stewart. Epizoda je také pojmenována podle klíčové písně Hannah Montany - Vždy si tě budu pamatovat je píseň Miley na rozloučenou její postavě Hannah.

Obsazení „Hannah Montana“

Hannah Montana nebyla jen důležitou show pro kariéru Miley Cyrus-byla obrovská pro její hvězdy, včetně jejího vlastního otce.

Miley Cyrus jako Miley Stewart/Hannah Montana

Miley Stewart byla zpočátku farmářkou z Tennessee, která se přestěhovala do Kalifornie v naději, že bude velká jako hvězda. Přesto uspěla. Jejím alter egem byla snaha stále žít normální teenagerský život, ale zachování tajemství to ztěžovalo bez ohledu na to. Cyrus pokračoval v lukrativní herecké i pěvecké kariéře, i když zmínila, že je v tak mladém věku na tak velké show Disney ( po boku jejího otce ) bylo těžké zvládnout.

Emily Osmentová jako Lilly Truscott

Lilly byla Mileyina nejlepší kamarádka. Byla zapuštěna do tajemství na začátku (zpět v první epizodě), ale byla důvěryhodným společníkem po celou dobu série, i když ti dva měli svůj spravedlivý podíl na konkurenčních momentech. Emily Osment hrála postavu, která se objevila v každé epizodě. Od té doby, co se naposledy objevila, má za sebou několik dlouhodobých koncertů Kominského metoda .

Jason Earles jako Jackson Stewart

Každý sitcom od Disneyho musí mít bratra - a pro Miley to byl Jackson. Jackson se přestěhoval s Miley a jejím otcem po smrti jejich matky a je přinejlepším průměrným studentem. Jason Earles, který tuto roli hraje, mu ve skutečnosti bylo něco přes 20, když přehlídka začala. Od té doby jeho postavě je teprve 16 „Je to překvapivý věkový rozdíl.

Billy Ray Cyrus jako Robby Ray Stewart

Ne příliš mnoho hereček má s sebou svého otce, ale údajně to byl zpěvák Billy Ray důvod, proč se postava Miley jmenovala Miley a ne Chloe nebo Kiley. Robby slouží jako manažer své dcery a jako převlek často nosí falešný knír. Proti show vystoupil Billy Ray Cyrus poté, co byl odvysílán, dokonce ho vinil ze zničení jeho rodiny. Ale jak uvedl, že v roce 2011, kdy se Miley pokoušela vytvořit si vlastní identitu, je pravděpodobné, že se jeho názory od té doby změnily.

profesionální tenisový trenér

Mitchel Musso jako Oliver Oken

Oliver byl nejen Mileyin blízký přítel, ale byl také Lillyiným přítelem později v seriálu. Zatímco je venku s Hannah Montanou, používá přezdívku Mike Standley III, aby se nedostal do centra pozornosti. Mitchel Musso, který hraje Olivera, se také pokusil vyvážit hudební kariéru kolem doby Disneyho slávy. Stále hraje, ale největšího úspěchu dosáhl s hlasovým přenosem.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy Hannah Montany?

Ve srovnání s jinými sitcomy Disney měla tato série působivé množství hostujících hvězd. Zde je seznam nejdůležitějších lidí, ve kterých se objevili Hannah Montana .

Dolly Partonová jako teta Dolly

Dolly Parton a Miley Cyrus jsou si docela blízké - a proto se legendární zpěvačka rozhodla vystoupit ve více epizodách Hannah Montana jako teta Miley.

Jonas Brothers jako oni sami

Jonas Brothers, kteří byli také důležití pro Disney Channel, byli uvedeni ve druhé epizodě Já a pan Jonas a pan Jonas a pan Jonas. Tato epizoda přehlídky však předchází jejich vlastní show, Jonáši . V epizodě, Robby Ray píše píseň pro skupinu s názvem We Got the Party, což Miley mírně žárlí.

Dwayne The Rock Johnson jako on sám

V epizodě Don’t Stop ‘Til You Get the Phone se Miley pokouší zahrát si na The Rocka žert, aby se vyhnula zveřejnění své fotografie odhalující identitu. Ti dva skončí navázáním přátelství poté, co si Miley uvědomí, že udělala chybu.

Selena Gomez jako Mikayla

Selena Gomez se několikrát objevila jako Mikayla, jedna z hudebních soupeřek Hannah Montany. Gomez se poprvé objevila v epizodě I want you to want me ... to Go to Florida, kde se její postava setká s Hannah Montanou v talk show před společným přínosem.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za Hannah Montanou?

Přehlídka měla tři tvůrce, všichni, kteří také sloužili jako spisovatelé v pořadu; Rich Correll, Barry O'Brien a Michael Poryes. Poryes dále pomáhal vytvářet show Raven’s Home, zatímco Correll na tom pracoval Fullerův dům . O'Brien od té doby sloužil jako výkonný producent na výstavách jako hrad . Zde je to, co dnes dělají někteří další spisovatelé a režiséři Hannah Montany.

Heather Wordham : Spisovatelka a spoluproducentka „Hannah Montana“

Heather Wordham napsala 14 epizod Hannah Montana . Ona je také připočítán pro vytváření a psaní v pořadu Alexa a Katie , a napsal šest epizod The Haunted Hathaways .

Douglas Lieblein : Spisovatel a producent „Hannah Montana“

Douglad Lieblein také pracoval na 14 epizodách seriálu a také sloužil jako producent. Od té doby produkoval pořady jako např Život s kluky a nejnověji Havranův domov .

Roger Christiansen : Ředitel „Hannah Montana“

Roger Christiansen pracoval na většině epizod Hannah Montany, režíroval přes 30 během čtyř sezón show. Jeho poslední režijní zásluha byla krátká s názvem Tango Down zpět v roce 2019.


Recenze „Hannah Montana“ - Co řekli kritici

Hannah Montana byla velkým hitem pro nezletilé dívky. Miley Cyrus byla nejen sympatickou postavou na obrazovce, ale žila ve fantazii, po které toužilo mnoho diváků Hannah Montany - tajná sláva a popularita. Zdálo se, že většina dospělých také přivítala Cyruse v době, kdy byla show vysílána, zejména proto, že Hannah Montana šla daleko za televizní show. Nechyběla ani prohlídka a film. Paní Cyrusová, které bylo minulý měsíc 15 let, působí jako pracovitá, sladká povaha potížistky, uvádí New York Times o Cyrusově jevištním výkonu. V jejím zářivém úsměvu je něco mírně rušivého, zdůrazněného kulatými tvářemi, které se lesknou jako pár očí navíc. A do všeho, co dělá, přináší vítaný náznak chaosu.

Kde se „Hannah Montana“ řadí do televizního panteonu

Podle Čas , premiérový díl Hannah Montany si získal 54 milionů diváků a popularita pořadu nikdy neubývala. Hannah Montana tato publikace uvádí, že se stala nejoblíbenější televizní show mezi dívkami před dospíváním ve věku 9 až 14 let a neustále ji sleduje více dětí ve věku 6 až 11 let než jakýkoli jiný televizní seriál. Bylo řečeno, Hannah Montana byl jedním z nejpopulárnějších seriálů pro Disney Channel a stále zaujímá místo v srdcích mnoha lidí.

Trailer „Hannah Montana“Hrát si

Hannah Montana Promo #1 První promo akce Hannah Montany! 2006-02-12T06: 20: 22.000Z

Streamujte Hannah Montana hned

Ústřední píseň „Hannah Montana“

Ústřední píseň Hannah Montana se jmenuje Nejlepší z obou světů, a zpívá to Cyrus. O jeho napsání se zasloužili Matthew Gerrard a Robbie Nevil.Hrát si

Hannah Montana zahajuje sezónu 1 HD. 2014-11-02T17: 26: 14 000Z

Drobnosti „Hannah Montana“: 5 rychlých faktů

1. „Hannah Montana“ se původně jmenovala Alexis Texas, ale to se změnilo ze skandálního důvodu

Ukázalo se, Alexis Texas je populární pornohvězda . Říká se, že Disney se obával, že se hvězda objeví ve vyhledávání Google, když fanoušci vyhledají Cyrusovu postavu, takže změna jména měla smysl.

2. Údajně postava Mitchela Mussa měla dlouhé vlasy jako zástěrku

Bylo oznámeno, že Popravčí z Disney upřednostňovali Musso, aby měl dlouhé vlasy aby zakryl propíchnuté uši. Musso vypadal šťastný, když to dokázal useknout a vyprávět Lehigh Valley Music že hraji postavu; celý život jsem si nikdy nemohl ostříhat vlasy.

3. Miley a Emily si nebyli tak blízcí jako Miley a Lilly

Cyrus uvedeno v jejím životopise že jí i spoluzakladatelce Emily Osmentové nějaký čas trvalo, než se k sobě navzájem rozehřály, když uvedla, že byly velmi soutěživé. I když se jejich přátelství v průběhu série zlepšilo, Ona uvádí, že to nevydrželo.

4. To může být důvod, proč Emily potřebovala mít poslední slovo

Možná to vůči Miley bylo mírné, ale Osment připustila, že si libovala poslední slova, která jsem znal. Důvodem bylo, že chtěla být poslední, kdo v seriálu promluvil.

5. Cody Linley, který hrál Miley's Love Interest Jake Ryan, měl mezi sebou zábavný koníček

Kdo ví? Pokud jste byli hostující hvězdou show, možná by vás vyzval na ping pong. To údajně udělal s Emily. Na stole byl ping pongový stůl, takže jsme se s Emily spojili v ping pongových hrách, řekl Teen Vogue .
Kdykoli Miley nebo někdo jiný dělal scény, bojovali jsme jeden s druhým v ping pongu.

Streamujte Hannah Montana hned


Populární Problémy

Dominic Thiem nemohl přestat chválit svého bratra a řekl, že je hrdý na své schopnosti a úspěchy. V roce 2019 se Moritz stal profesionálem a doprovází Dominika na mnoha jeho tenisových cestách.

Krasobruslení je nádherný, elegantní sport, který vyžaduje velkou fyzickou a duševní sílu. Chcete-li být špičkovým krasobruslařem, musíte mít neutuchající odhodlání a flexibilitu, kterou nelze srovnávat. Kromě toho musíte mít ...

Victoria Azarenková bude v sobotu hledat svůj první US Open, zatímco Naomi Osaka bude usilovat o své druhé. Naomi Osaka vede Victoria Azarenkovou 2-1 v jejich vzájemném rekordu.

Simona Halepová si po kontrastních vítězstvích v Římě zahraje s Marií Šarapovovou v semifinále Internazionali d'Italia.

Jak změřit paže pro kulturistiku. Mnoho kulturistů pravidelně měří své svaly, aby sledovalo, kolik svalové hmoty získávají v posilovně. Pravidelné měření paží pro biceps, triceps, předloktí a zápěstí vám poskytne ...