Jak sledovat fotbal Oklahoma vs Západní Virginie online bez kabelu

Živý přenos OU vs WVU

Getty

Po výhře nad Texasem z minulého týdne se v zemi drží zpět na č. 5 a neporažená Oklahoma zůstává doma na sobotní domácí zápas proti Západní Virginii 3: 3.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs WVU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Fox je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs WVU na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žijící na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs WVU na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled Západní Virginie vs Oklahoma

Oklahoma minulý týden absolvovala svůj první skutečný test v sezóně v Red River Shootout, ale Sooners přesto vedli celý zápas a drželi si vítězství 34-27. Trestný čin opět libovolně přesunul míč, čímž se nahromadilo celkem 511 yardů ofenzívy, a nebýt dvou obratů uvnitř 10 yardové linie Texasu, skóre by nebylo tak blízko.

Oba tyto obraty směřovaly k Heismanově kandidátce QB Jalen Hurtsové, která navršila 235 projíždějících yardů, 131 spěchajících yardů a celkem čtyři touchdowny (tři přihrávky, jeden spěch), ale nebyl plně spokojen se svým výkonem.

Řekl bych, že jsem tým nedostal do nejlepší a nejlepší situace, řekl po hře. Není to úplná hra, ale krok správným směrem.

Přesto Hurts a široký přijímač CeeDee Lamb, který nasbíral 10 úlovků na 171 yardů a tři přistání na vyhrajte Big 12 ofenzivního hráče týdne „Nechte si tento přestupek hučet. Sooners jsou na prvním místě v národě v obou yardech na hru (599,8) a yardech na hru (9,3).

Není důvod věřit, že se tyto počty tento týden proti Západní Virginii sníží. Horolezci startují ve hře Big 12 na 1-2 (přičemž jejich jediné vítězství přichází proti Kansasu) a ve svých posledních dvou umožnili 42 bodů do Texasu a 38 do státu Iowa-a oba byli na Domov.

V zemi jim patří 101. místo v bodech povolených za hru, i když to nevypovídá o celém jejich obraně. Řadí se mnohem rozumněji na 45. yardech na povolenou hru, ale vzdali se mnoha bodů, protože jejich přestupek způsobil 2,2 obratu na zápas (115. místo).

návod na raketbal

Když už mluvíme o přestupku, bývalý Sooners QB Austin Kendall zahájil všech šest her za Západní Virginii, dokončil 66,0 procent svých přihrávek na 1247 yardů, devět přistání a sedm zachycení. Je však diskutabilní postavit se svému starému týmu poté, co minulý víkend utrpěl zranění hrudníku.

Ano, v širším smyslu je to zvláštní? Jo, trochu, Řekla Riley tváří v tvář svému bývalému hráči. Ale ten chlap byl přijat a byl tu s námi tři roky. Rozhodně mi to připadá trochu zvláštní, ale musel jsem vidět jeho kousky, evidentně jsem měl možnost tento týden ho tady trochu více prostudovat. Měl několik her, ve kterých hrál opravdu dobře. Myslel jsem, že to bylo docela působivé, jak brzy v systému s tolika novými kousky, trenérským personálem, hráči, vším, opravdu odvedli pěknou práci.

Ať už Kendall hraje nebo ne, horolezci v tomto budou mít opravdu velkou konkurenci. Oklahoma, která vyhrála všech sedm vzájemných zápasů od vstupu Západní Virginie do Velké 12 v roce 2012, je zvýhodněna o 34 bodů.


Populární Problémy

Pokud jste si mysleli, že grilované sýrové sendviče jsou jen na oběd, zamyslete se znovu. Grilovaný sýr se snídaní je dokonalou záminkou na křupavý, roztavený sendvič, jakmile se ráno vyvalíte z postele. Kombinace lepkavého sýra s nadýchanými ...

S alespoň podílem na titulu Ivy League na trati se Yale vydává na Harvardskou sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Nebraska zahájila v sobotu fotbalovou sezónu 2019 proti South Alabamě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Po zhodnocení výsledků v roce 2014 bychom mohli říci, že rok 2015 by mohl konečně znamenat úpadek Velké 3 a některé nové hráče prosadit na velké scéně. Nechají to Roger, Novak a Rafa? Počkejme a zjistíme.

Jen málo věcí je lepších, než začít den lahodnou dávkou palačinek. Bez ohledu na to, jak je rádi jíte, Bisquick je usnadňuje. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Zahřejte pánev nebo pánev na středně vysokou teplotu. Pokud používáte ...

Jak cestovat o prázdninách pro seniory. Prázdniny jsou skvělým obdobím pro cestování za rodinou a přáteli. Pokud jste senior, během dovolené musíte vzít v úvahu zvláštní okolnosti. Chcete se ujistit ...