Když se Wawrinka soustředí na Wimbledon, stoupá sebevědomí

Stan Wawrinka - oříznutý

Stan Wawrinka je zpět na cestě za grandslamovým úspěchem

Stan Wawrinka je přesvědčen, že jeho budoucnost v tenise je jasná poté, co se potýká s velkým problémem s kolenem, aby se znovu prosadil jako grandslamový uchazeč.

Ve věku 34 let Wawrinka věří, že jeho dny vedoucího hráče na turnaji ATP Tour lze ještě nějakou dobu vydržet, a do Wimbledonu míří plný energie a sebedůvěry.

typy úchopů v tenise

Mnozí pochybovali, zda se Wawrinka vrátí do nejlepších příček mužské hry poté, co bojoval v prvních měsících roku 2018 a vypadal jako hráč, pro kterého si operace vybrala velkou daň.

Jeho zlepšování však bylo trvalé, až do bodu, kdy v úterý na Roland Garros silně zatlačil svého švýcarského Rogera Federera na čtyři sady.

Federer se probojoval dvěma tie-breaky na cestě za vítězstvím a místem v semifinále French Open, kde čeká Rafael Nadal, ale Wawrinka věděl, že to byla těsná soutěž, která mohla dopadnout jakkoli.

velikost gripu na tenisovou raketu

Na otázku, zda jeho běh do druhého týdne v Paříži ukázal, že míří zpět do vrcholné formy, Wawrinka na mediální konferenci řekl: `` Jo, možná se vám to potvrdilo, lidi, že ještě dokážu porazit některé špičkové lidi. ''

Dodal: „Dnes to byl těžký zápas. Ztratil jsem to proti nejlepšímu hráči, který kdy hrál tento sport. Jsem z výsledku více pozitivní než smutný nebo zklamaný, protože vím, co jsem udělal, abych se vrátil na tuto úroveň. Vím také, jak jsem odtud odešel v loňském roce, když dole v žebříčku, například 260 nebo tak něco. [Příští týden] Vrátím se do top 20.

„Jsem s tím spokojený. Myslím, že to ukázalo, že jsem udělal správné věci, a jsem rád, že mohu pokračovat v práci a pokračovat v několika velkých zápasech. '

Wawrinka může považovat sedmatřicetiletého Federera za příklad hráče, který pilně pracoval nejen na své hře, ale také na své fyzičnosti a zdravotním stavu, což mu umožnilo být konkurenceschopný dlouho poté, co ostatní z jeho vrstevnické skupiny odešli do důchodu.

'Dokud mě bude bavit dělat to, co dělám, dokud budu moci hrát dobře, dokud budu moci tlačit a vidět, že můžu mít nějakou ránu, abych porazil špičkové hráče, pravděpodobně budu hrát dál,' Řekla Wawrinka.

můžete prát tenisky v pračce

„Ale jak dlouho to bude trvat, to netuším.

„Trochu si odpočinu a pak musím hned začít na trávě. Mám v plánu hrát Stuttgart, Queen's, Wimbledon. '

Populární Problémy

Jak se zbavit mouchy z masa. Masové mušky jsou běžným škůdcem přitahovaným k rozkladu ze zvířat, odpadků a dalších organických látek. Lze je snadno identifikovat díky jasně červeným očím a šedým pruhům. Vzít si domů z těchto ...

Bunting je skvělý způsob, jak postoupit běžci nebo dokonce získat zásah. Pokud létáte jako blesk nebo nevěříte schopnostem třetího nebo prvního basemana, může být strnad velmi účinný. Pokud jste vy nebo váš manažer do určité míry rizikové ...

Spurs a Mavericks se setkají na státní bitvě v Boxing Day. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Získání rovnátek je ortodontická léčba, která vyžaduje údržbu a údržbu. Abyste byli s rovnátky spokojení, měli byste cvičit správnou zubní hygienu, jíst správná jídla, abyste předešli poškození rovnátek nebo podráždění zubů a ...

Angličanka Maud Watsonová byla první wimbledonskou vítězkou dvouhry žen, ale kdo je nejstarší?

Chtěli jste někdy vědět, kolik je hodin, ale nemáte hodinky? Namísto kontroly mobilního telefonu nebo návštěvy hodin zkuste postavit sluneční hodiny! Zatímco tyto pokyny jsou zaměřeny na jednoduchou metodu pro vytvoření ...