Hubert Hurkacz zachraňuje tři setboly, než si zajistí korunu Marseille nad Benjaminem Bonzim

Polákův první titul v roce 2023 nebyl snadný, protože se předtím vrátil ze zápasu až ve čtvrtfinále.Od jedné nohy mimo turnaj až po korunovaci šampiona.bellator 214 jak se dívat

Je to zkrácené vysvětlení týdne Huberta Hurkacze v Marseille. V neděli nejlepší nasazený porazil domácího favorita Benjamina Bonziho 6-3, 7-6 (4) před živým publikem a získal svůj šestý titul v kariéře a první v roce na Open 13 Provence. Hurkacz upřel Francouzovi tři setboly, aby nehrál rozhodující roli.Než se dostal do nedělního finále, nejlepší nasazený byl na pokraji vystoupení ve čtvrtfinále. Během této fáze Hurkacz zachránil zápasový bod, aby přežil Mikaela Ymera, 7-6 (6), ve třetí.

Proti Bonzimu se Hurkacz vzpamatoval z toho, že jeho počáteční výhodu brejku vymazal tím, že se udržel v rallye 31 ran a získal re-break na 5-3. Jednosetové vedení pečetil přesvědčivou forhendovou kombinací podání +1. Hurkacz má nyní 10-4 na rok.

Hurkacz má nyní 10-4 na rok.Ani jednomu z hráčů se nepodařilo prolomit ve druhém setu, i když oba měli příležitosti. Zatímco Hurkacz viděl v sedmém zápase dvě šance promarněné, bylo to Bonziho trio promarněných příležitostí s vedením 6:5, které nakonec zajistilo, že to zůstalo dvousetové střetnutí.Hurkacz, který nedokázal zopakovat přihrávku tweenerem ze semifinálové výhry nad Alexandrem Bublikem, zareagoval vymazáním prvního setbolu brilantním forhendovým krosovým vítězem. Polák zachránil další dva esem mimo a další bombou poblíž stejného cíle pro podání, což rychle zařídilo forhendové zakončení.suché tenisky v sušičce

Hurkacz se v tiebreaku hnal do vedení 3:0 a už se neohlédl. Světová jedenáctka zakončila svůj pracovní den 19 esy a úspěšností 41 za 44, když podal své první podání.

Bonzi skončil podruhé v této sezóně na druhém místě, rok 2023 zahájil svou finálovou premiérou na ATP v Pune.

Populární Problémy

Steph Curry se vrací, protože Warriors ve čtvrtek večer hostí Raptory. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

The Browns jsou jedním z nejzajímavějších týmů NFL roku 2019. Zde je návod, jak sledovat všechny jejich hry online bez kabelu.

Croissanty jsou tradiční francouzské pečivo, které si nejlépe vychutnáte při snídani čerstvé a samotné nebo v doprovodu kávy. Pokud jste někdy jedli rohlík, víte, jak mohou být nepořádní! Existuje mnoho způsobů, jak jíst obyčejný croissant na ...

Posledních 10 epizod 'Vikingů' bude k dispozici exkluzivně na Amazon Prime. Zde je návod, jak se dívat.