Jak se dívat na mistrovství světa v ragby USA vs Anglie online bez kabeluGettyAnglie a Spojené státy se ve čtvrtek setkají na stadionu Kobe Misaki v japonském Kobe ve hře Pool Pool Rugby World Cup.Ve Spojených státech začne zápas ve čtvrtek brzy ráno (6:45 ET/3:45 PT) a bude vysílán v televizi NBC Sports Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos USA vs. Anglie takto:FuboTV

NBC Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.kde sehnat tenisky

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Anglie na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

jak zlepšit tenisovou hru

Hulu s živou televizíNBC Sports Network je jedním z 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Anglie na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

sledovat návrat Jediho

Sling TV

NBC Sports Network je součástí balíčku Sling Blue Sling TV, který je dodáván se 40 a více živými televizními kanály.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Anglie na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled na mistrovství světa v ragby mezi Anglií a USA

Při svém osmém mistrovství světa v ragby si Spojené státy nikdy nezajistily více než jedno vítězství v jednom turnaji nebo v pokročilé hře v kulečníku.

Opravdu tam chceme jít a být konkurenceschopní. Absolutně se nevzdáme proti žádnému z týmů, které hrajeme, řekl hlavní trenér Gary Gold ESPN . Ale opravdu bychom chtěli, aby příznivci ragby ve Spojených státech viděli tým, který má hodně odvahy, je připraven jít s tím nejlepším na světě a opravdu na něj může být hrdý.

Pokud to znamená, že výsledková listina skončí v náš prospěch, je to skvělé. Ale pokud to tak neskončí, po 80 minutách ragby chceme, aby tyto týmy cítily, že jsou ve skutečném boji. Že hráli proti týmu, který byl dobře organizovaný, který hrál jeden za druhého a hrál s velkým srdcem.

zábal paže na tenisový loket

Eagles vyhráli bez vítězství ve čtyřech zápasech mistrovství světa v roce 2015. V této skupině bylo 11 hráčů, kteří pocházeli z amatérských oblečení.

Tentokrát díky příchodu Major League Rugby v roce 2017 hraje všech 31 Američanů profesionálně. Cam Dolan, veterán č. 8, hraje o ligové New Orleans Gold.

Úroveň kondice, síly a exploze do kontaktu je nyní podle ESPN mnohem větší, řekl Dolan. Než jste museli přijít do tábora a pak se dostat do kondice. Chlapi měli práci na plný úvazek a v úterý a ve čtvrtek trénovali pouze se svými kluby. Měli jste polovinu chlapů pocházejících z amatérských nastavení a polovinu chlapců pocházejících z profesionálních nastavení. Bylo těžké dostat všechny na stejnou stránku.

Dodal: Pojedeme tam soutěžit. Chceme ukázat světu, jak daleko jsme se dostali od posledního mistrovství světa, a ukázat světu, čeho jsme schopni.

Anglie zahájila svůj turnaj v neděli a vybuchla Tonga 35-3 o bonusový bod. Manu Tuilagi měl pár pokusů a Jamie George a Luke Cowan Dickie přidali pokus za kus.

Chtěli bychom být ostřejší s míčem a to přijde. Opravdu mě potěšila snaha mých hráčů, pracovali opravdu tvrdě, řekl po vítězství hlavní trenér Eddie Jones. CNN . Jak velké úsilí Tonga. Bojovali opravdu tvrdě.

sledovat je to nádherný život online zdarma

Můžeme být potěšeni koncem hry, když jsme byli pod pumpou, bránili jsme opravdu dobře. To jsou dva testy, které jsme zatím nepřiznali, takže jsme s nimi velmi spokojeni.


Populární Problémy

Dominic Thiem nedávno na Twitteru potvrdil, že odstoupil z wimbledonského mistrovství 2021.

Jak uspořádat zahradní párty. Garden party je venkovní setkání se zahradní tématikou. Zahradní slavnosti se obvykle konají na jaře nebo v létě, protože je pěkné počasí a kvetou květiny. Nemusíte mít zahradu v ...

Caroline Garcia zatloukla Saru Erraniovou do Bastadu, kde také Anastasija Sevastova promarnila málo času při přechodu do čtvrtfinále.

Jak se zahřát na cvičení na vzpírání. Zahřátí před zahájením rutiny zvedání je důležité, aby bylo vaše tělo připraveno na trénink a mohlo by předcházet zraněním. Po řádném zahřátí budou vaše svaly poddajnější, uvolněte se ...

Chcete se dívat na Super Bowl LV na Roku nebo Roku TV? Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat Chiefs vs Bucs naživo.

Jak Pallof Press. Lis Pallof je úžasné cvičení, jak se dostat do formy a zvýšit sílu jádra. Základní tisk Pallof je zábavný a snadný. Stačí vytáhnout odporový pás do středu těla. Natáhněte ruce před sebe, ...