Jak zmrazit na jedné ruce

Při break dance je zmrazení, když balancujete na určité části těla, kde navazujete kontakt s jakoukoli zemí nebo povrchem. Je dobré se nejprve naučit zmrazit, protože se často používají jako další kroky pro silové pohyby, jako je větrný mlýn nebo světlice, a tyto pohyby vyžadují čas a úsilí, než se je naučit. Pokud se tedy chcete naučit, jak správně zmrazit a poté na jedné ruce alespoň na 5-10 sekund, pokračujte ve čtení tohoto článku.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Krok 1

  1 Pochopte, co je to „zmrazení“. Většina začátečníků tento termín nezná a bude si myslet, že se musíte určitou dobu zastavit a zůstat v klidu. To není pravda, pokud jde o break dance. Nespěchejte do toho najednou a myslete si, že to poprvé zvládnete, protože je velká šance, že ne. Vaše tělo nebude zvyklé zůstat v zmrazené poloze po určitou dobu, protože svaly, které se používají, nevyrostly natolik, aby si udržely váhu. Schopní žáci se mohou správně naučit tah po jednom dni a poté pokročit, aby byl lepší a učit se ostatní. Zmrazení vyžaduje trochu úsilí, ale jen krátkou dobu, a jakmile se ho naučíte a zvládnete, je čas jít dál a zkusit něco trochu náročnějšího.
 2. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Krok 2

  2 Pochopte a zjistěte, jaké části těla jsou nutné k tomu, abyste mohli zmrazit. Část těla, která je pro typické zmrazení nejvíce zapotřebí, jsou zápěstí. Musí být dostatečně silné, aby unesly celou vaši tělesnou hmotnost. Pro lidi, kteří jsou hubení a zdraví, je obvykle snazší naučit se mrazit, protože bude vyžadována menší hmotnost. Zmrazit se však může naučit kdokoli. Dalšími částmi potřebnými k vyvážení a udržení zmrazené polohy jsou hlava, horní část těla, břišní svaly, lokty, kolena, nohy a chodidla.
 3. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 3

  3 Zahřejte tyto požadované části těla. Protáhněte tělo tak, aby se svaly napnuly ​​a cítili to v požadovaných částech těla. Podržte každý úsek po dobu 10 sekund, abyste se ujistili, že se části těla zahřejí, a poté si na cvičení nakonec zvyknou, takže učení se zmrazením bude mnohem snazší.
 4. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce Krok 4

  4 Noste těžké oblečení. Pro začátečníky vyžaduje zmrazení hodně bodnutí v určitých částech těla a zpočátku se mohou cítit bolestivě, ale začnou nosit svetr, aby to nebylo tak bolestivé, a pak postupně používejte lehčí oblečení, jak si na to tělo zvykne.
 5. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Krok 5

  5 Učiňte cvičnou oblast bezpečnou. Rozhlédněte se kolem sebe, jestli něco trefíte, a pokud ano, odstěhujte to, aby to bylo bezpečnější. Nejprve můžete spadnout, takže je lepší spadnout přímo na podlahu než na jiný předmět.
 6. Obrázek s názvem Do zmrazení na jedné ruce, krok 6

  6 Posaďte se na podlahu a položte ruce na zem. Než začnete zmrazovat, zkuste udělat několik cvičných cvičení. Dobrým příkladem je zatěžování zápěstí, ohýbání zápěstí tam a zpět a protřepávání, napínání horní části těla a svalů ab a cvičení vsedě a tlaky mohou někdy také pomoci.
 7. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Krok 7

  7 Položte hlavu na zem a chvíli ji tam držte, ruce držte rovně. To může být výchozí pozice pro většinu začátečníků. Nechte si hlavu zvyknout na podlahu, na které cvičíte, pokud je to koberec nebo tráva, bude chvíli trvat, než si na ni zvyknete, ale pokud je to něco jako mramor, sklo, beton, dřevo nebo lino, pak to bude trvat trochu víc času si zvyknout.
 8. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 8

  8 Podle toho, jestli máte levou nebo pravou ruku, pokrčte lokty, ruce přitom držte ploché a hlavu na zemi. Držte lokty a napněte svaly po dobu 10 sekund, aby si také zvykly na cvičení. Měli byste vypadat, jako byste odposlouchávali podlahu, protože se jí dotýká hlava.
 9. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 9

  9 Pochopte, jak bodnout. Bodnutí v podstatě znamená přivedení lokte pravé nebo levé paže do určité oblasti v horní nebo dolní části těla. Nejlepší místo pro bodnutí na těle pro snadné zmrazení jsou záda, boky nebo bok. Nejlepší je tam chvíli bodnout, než začnete bodat břišními svaly. Břišním svalům trvá trochu déle, než si na pozici zvyknou.
 10. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Krok 10

  10 Bodněte pravý loket do pánve nebo záda směrem ke kloubu hlavní nohy. Držte to tam, ale zatím se nepokoušejte balancovat. Nyní bodněte levý loket do spodní části levého stehna a držte jej tam, aniž byste balancovali. Pokud teď držíte hlavu a ruce na podlaze, měli byste z bodnutí cítit určitou váhu. Držte v této poloze několik sekund, abyste si zvykli na bodnutí.
 11. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Step 11

  jedenáct Udržujte veškerou váhu na zápěstích, pomalu zvedněte nohy ze země a hlavu držte rovně. Toto je poloha facepalmu, ale je lepší si na tuto pozici zvyknout, než si zachováte pozici zmrazení. Levé koleno by nyní mělo vyvažovat v horní části levého lokte a pravá strana vašeho těla by měla vyvažovat v pravém lokte. Pokud sundáte levé koleno z lokte, buď spadnete, nebo jste -li opravdu silní, stále zůstanete v pozici, ale bude to vyžadovat větší úsilí a mnohem větší váhu.
 12. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 12

  12 Chvíli cvičte. Každou chvíli pokračujte v poloze na obličeji, aby si na to zvyklo celé tělo. Zdá se, že hlava chce zůstat tam, kde je. Prozatím je to dobrá výchozí pozice a je klasifikováno jako zmrazení, ale pouze spravedlivé. Nezapomeňte cvičit zápěstí pokaždé, když cvičíte.
 13. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 13

  13 Pomalu zvedněte hlavu z polohy facepalmu. Vaše tělo bude po chvíli zvyklé na nějaký čas navázat kontakt se zemí. Nyní můžete na zápěstí více zatížit a pomalu zvedat hlavu nahoru a přitom stále držet polohu. Nyní neděláte facepalm, protože hlava již není na zemi. Toto je normální poloha zmrazení. Nyní to procvičte a snažte se udržet pozici asi 5 sekund nebo déle, cvičte zápěstí, jak jdete.
 14. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Step 14

  14 Cvičte, cvičte, cvičte! Abyste si správně zvykli na zmrazenou polohu, budete potřebovat dny praxe. Vyzkoušejte to na různých površích a nechte tělo, aby si na každý povrch pomalu zvyklo, než budete pokračovat. Nechoďte ještě zapůsobit na své přátele a rodinu! Poslední věc, kterou chcete, je spadnout a zranit se. Cvičení dělá mistra a vyžaduje čas, takže nespěchejte.
 15. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 15

  patnáct Po dnech, možná týdnech, začněte každý den cvičit zápěstí a další požadované části těla. Cvičení budete potřebovat, pokud si chcete vyzkoušet polohu zmrazení pouze jednou rukou. Tato část procedury bude trvat dny, týdny, možná dokonce měsíce, než se správně udělá, takže prozatím se soustřeďte pouze na procvičení a zvyknutí si na tuto pozici.
 16. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Step 16

  16 Před pokusem jednou rukou doporučujeme zmrazit alespoň na 5 sekund nebo déle. Procvičte si zátěže, abyste si dokázali udržet pozici po určitou dobu. Vyzkoušejte to na různých površích a jakmile budete připraveni, pokračujte.
 17. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Step 17

  17 Až vám bude absolutně dobře, vraťte se znovu do zmrazené polohy a pomalu zvedněte levou nebo pravou ruku, podle toho, jakou rukou píšete a buď ji držte směrem ven nebo nahoru, abyste měli větší šanci udržet zmrazení. Pokud nejprve upadnete, cvičte a cvičte, dokud to neuděláte.
 18. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 18

  18 Nezapomeňte procvičovat zápěstí pokaždé, když jednou rukou vyzkoušíte polohu zmrazení. Nechcete svá zápěstí namáhat, aby už neunesla tělesnou hmotnost. Procvičte si polohu zmrazení s jednoruční zátěží. Často se doporučuje denně, abyste z toho dostali maximum, jak můžete. Nezapomeňte to vyzkoušet na různých površích.
 19. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 19

  19 Vyzkoušejte zmrazení na 10 a více sekund. Po mnoha týdnech, možná dokonce měsících nebo letech praxe, by nyní mělo být vaše tělo rozhodně zvyklé na zmrazenou polohu jednou rukou. Trvá dlouho, než zjistíte správnou polohu a místo, kde se zápěstí skutečně dotýkají země. Dobrá stabilita je pro tento krok klíčová.
 20. Obrázek s názvem Zmrazit na jedné ruce, krok 20

  dvacet Ukažte a představte tento krok své rodině a přátelům. Nyní je na čase ukázat lidem, co umíte. Být break dance není o izolovanosti a osamocení, musíte se podělit o to, co můžete dělat, a učit se od ostatních lidí i od sebe. Pokud jste ten typ člověka, který je stydlivý, procvičte si vyjádření, než někoho ukážete. Vyjádřete se, když budete ostatním ukazovat tah a vyhněte se předvádění a hledání pozornosti. Přemýšlejte o tom, jako by vás nikdo nesledoval, a pak jděte do toho. Je pravděpodobné, že se dočkáte překvapení, pokřiku nebo pochvaly od své rodiny nebo přátel.
 21. Obrázek s názvem Do freeze on one hand Krok 21

  dvacet jedna Pokračujte a pokračujte v práci na těchto zápěstích. Neodcházejte a chlubte se tím stěhování komukoli, ztratíte respekt a oni na vás mohou žárlit. Pamatujte si, že pokud z vás někdo vytáhne micka, ignorujte to a pokračujte v pohybu a jak budete postupovat na začátku, naučte se i další pohyby break dance! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu se to naučit za týden? Ddmic Záleží na tom, jak jste motivovaní a jak moc na to trénujete. Záleží také na vaší síle, kterou aktuálně máte. Pokud jste silní a atletičtí, neměli byste mít problém to zvládnout za týden.
 • Otázka Jak se mám obléknout na breakdance? Dobrým řešením je obléknout si nějaké volné kalhoty a tričko v kombinaci s tenisky. Nezapomeňte, že pohodlí je prioritou číslo jedna; vaše oblečení by nemělo narušovat žádné vaše pohyby.
 • Otázka Jak mohu tančit ve větru? Dejte jednu otevřenou ruku do vzduchu a pomalu s ní obcházejte jako větrný mlýn. Jedna ruka jde kolem a pak následuje druhou. Vaše nohy a tělo se v podstatě mohou zbláznit, když budete provádět pohyby ručním větrným mlýnem.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nenechte si od nikoho kromě sebe radit, pokud si nejste jisti, že ví, o čem mluví.
 • Sledování videí na YouTube může být užitečné při učení pohybu.
 • Když se vyjadřujete, nepředvádějte se, nechlubte se ani nehledejte pozornost.
 • Necvičte zápěstí. Jedná se o nejdůležitější části těla, pokud jde o zmrazení.
 • Když držíte tah a jste připraveni spadnout, nechte hlavu spadnout na zem zpět k obličejovému palmu, je to mnohem méně bolestivé.
 • Nikdy se nevzdávej! Cvičení dělá mistra!
 • Pokud spadnete, zkuste spadnout spíše na bok než na záda nebo zepředu. Je to mnohem méně bolestivé.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy nepřestávejte cvičit. Pokud svaly příliš odpočívají, bude trvat hodně času, než si na tuto pozici znovu zvyknou.
 • Nezapomeňte vždy pokrčit nohy. Pokud jsou rovné, zvyšuje se šance, že spadnete.
 • Netlačte na váhu. Zkuste to zhruba vyrovnat, ale většina z toho na zápěstí. Vynucení zátěže příliš tlačí na zápěstí a může mít za následek namáhání zápěstí.
 • Nezkoušejte to, pokud si nejste jisti, že v tom budete pokračovat. Není nic horšího, než to po chvíli vzdát a ztratit respekt od lidí, kteří vás viděli, jak to děláte.
 • Pokud se nezahřejete, vytáhnete svaly v těle a to vám zabrání v procvičování.
 • Při bodnutí bodejte pohodlně a ne silou. Nesprávné bodnutí může mít za následek pád a zranění.
 • Zmrazení může být někdy nebezpečné. Když to děláte kolem menších a mladších lidí, zvyšuje se šance, že vás zkopírují a těžce se zraní. Pokud to není na večírku nebo představení, pak se nepředvádějte kolem menších dětí.
reklama

Populární Problémy

Šampion 2014 Marin Cilic se v pondělí utká s 37letým Philippem Kohlschreiberem v prvním kole US Open 2021. Zde je podrobný náhled, analýza a předpověď zápasu.

Federera čeká v Dubaji složité střetnutí v prvním kole, protože se postavil proti Němci Philippovi Kohlschreiberovi.

Australian Open 2021 byla v sobotu uvržena do chaosu poté, co tři lidé na palubě charterových letů pořádaných Tennis Australia vrátili pozitivní testy na virus COVID-19.

Zde je návod, jak sledovat epizody filmu Naked and Afraid od Discovery Channel online, i když nemáte kabel.

Nejlepší způsob, jak zlepšit kvalitu služeb ve vašem podnikání, je zahájit program školení zaměstnanců, který se zaměřuje na to, jak být skvělý v zákaznických službách. Nechte zkušené zaměstnance učit nové zaměstnance o hodnotách vašich služeb. Dejte svým zaměstnancům cíle a poznejte, kdy je splní.

Wimbledon 2014: Realizace fanouška Rogera Federera.