Živý přenos semifinále Chivas vs Amerika Copa: Jak se dívat onlineGetty Alexis Vega z Chivas bojuje o míč.Poté, co Cruz Azul ve středu vzrušujícím způsobem postoupil do hry o titul, budou Guadalajara Chivas a Club America bojovat o druhé místo ve finále předsezónního turnaje Copa por Mexico v Estadio Akron.Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech bude zápas (začátek ve 22:00 ET) vysílán v televizi UniMas. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos přes FuboTV , což je jediná služba pro živé televizní vysílání, která zahrnuje UniMas.UniMas je k dispozici buď v 33kanálový latino balíček nebo hlavní 108kanálový balíček, oba s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Chivas vs Club America na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Náhled Chivas vs Club America

Copa por Mexico dal týmům Liga MX šanci na vyladění před začátkem sezóny, ale také poskytlo špičkové akce i po delší přestávce kvůli koronavirové pandemii.Chivas zaznamenal na turnaji pár výher a ztrát, zatímco Amerika prohrála 1-1-1. Semifinále Clásico Nacional mezi oběma týmy dá jednomu týmu šanci hrát o titul.Chivas však bude hrát bez svého manažera Luise Fernanda Teny, který měl pozitivní test na COVID-19. Tým oznámil pozitivní test v prohlášení.

Podle protokolu jsme v úterý 14. července v Chivasu provedli kolo detekčních testů na COVID-19 u členů prvního týmu, technického personálu, vedení a zaměstnanců, kteří tento čtvrtek odcestují do CDMX hrát National Classic v rámec semifinále poháru pro Mexiko. Dnes ráno jsme obdrželi výsledky 52 testů, z nichž pozitivní byl test od našeho technického ředitele Luise Fernanda Teny. Na rozdíl od předchozích případů dnes instituce zveřejňuje jméno našeho dotčeného člena, protože s tím souhlasil, a později budeme jeho zprávu sdílet prostřednictvím sociálních sítí.

Amerika vyhrála tři z posledních čtyř zápasů proti Chivasovi, včetně posledního zářijového zápasu přesvědčivým způsobem, 4: 1. Chivas naposledy vyhrál proti svému rivalovi v roce 2017.

Ameriku je třeba vyhrát, protože je to národní klasika, kterou každý očekává, řekl střednímu obránci Chivasu Antonio Briseño pro Soy Football. Amerika musí být poražena i v kuličkách.

Amerika je v zápase nejoblíbenější, +115 za Bovadu. Chivas je +200, aby si odvezl vítězství, s nadhodnocením nastaveným na 2,5 gólu.

jak dobře hrát tenis

Jak turnaj pokračuje, Mexiko se stále potýká s pandemií koronaviru. Země tento týden zaznamenala 836 dalších potvrzených úmrtí na COVID-19 a 7 051 dalších případů koronaviru.

Cruz Azul napínavým způsobem postoupil na šampionát a na pokutové kopy zajel Tigres 2-1. Byly to závery, které Cruz Azul porazil, protože nyní jsou v turnaji 4: 0. Cruz Azul nehrál Chivase na turnaji, ale porazil Ameriku 4-1 dříve ve skupinové fázi.


Populární Problémy

Novak Djokovič se tento týden uchází o zisk šestého titulu ve Wimbledonu, což by ho vyrovnalo s historickým grandslamovým rekordem 20 majorů Rogera Federera a Rafaela Nadala.

Horní lis pomáhá budovat silná, svalnatá ramena a paže. Chcete -li provést cvičení správně, začněte tím, že budete držet tyč na klíční kosti, než ji zvednete vzhůru v přímce nad hlavou. Umístěním paží, nohou a ...

Nejvyšší zaznamenanou tenistkou je Eva Hrdinová, ale v seznamu je i několik známých jmen. S průměrnou výškou 5 stop 7 palců má WTA několik výjimek z hráčů s výškou 6 stop a více.

Je tu závěrečný týden „Celebrity Big Brother“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat živé přenosy, kdy je dnes večer CBB a plán představení.

Jelikož tenis na olympijských hrách v Tokiu brzy skončí, je načase obrátit naši pozornost na americký hardcourtový švih, který začíná závodem Mubadala Silicon Valley Classic v San Jose, Kalifornie