Celtics vs. Hawks Live Stream: Jak sledovat hru 2 zdarma

Boston Celtics, Atlanta Hawks, play -off NBA

Boston Celtics téměř představil působivý comeback ve hře 1 a nyní se snaží sérii vyrovnat. (Getty)budoucí podpora tenisového lokte

Nebudete blízko televize, když se Boston Celtics v úterý večer utkají s Atlanta Hawks? Ani si s tím nedělej starosti. Připravili jsme pro vás spoustu různých způsobů, jak zajistit, aby vám neunikl žádný okamžik akce.Hra 2 je naplánována na 19:00. ET a bude vysílán na TNT. Pokud se nemůžete dostat k televizi, zde je kompletní přehled dostupných možností živých přenosů:
Sledujte online stream hry Rakety vs. bojovníci 2

Pokud nemáte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete hru sledovat prostřednictvím Sling TV , online streamovací služba, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Balíček Best of Live TV této služby, který zahrnuje TNT, stojí 20 $ měsíčně, ale pokud hledáte způsob, jak sledovat hru zdarma, můžete to udělat pomocí Sling’s bezplatná 7denní zkušební verze. . Kliknutím sem se zaregistrujete do Sling TV. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Další možností, pokud nemáte kabelové nebo satelitní přihlášení, je TNT přesčas , kde můžete sledovat rozšířené pokrytí hry. Jinými slovy, budete moci sledovat úhly kamery, které se liší od běžného vysílání.Konečně, pokud máte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete sledovat a živý přenos pokrytí TNT na TNTDrama.com . Chcete -li sledovat, budete se muset přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla kabelu - buď svého, nebo někoho, koho znáte.mytí tenisek v pračce s předním plněním

Sledujte hru Rockets vs. Warriors 2 na mobilních a jiných zařízeních

Předplatitelé mohou sledovat hru v aplikaci Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout. Je k dispozici na mobilních zařízeních nebo tabletech od Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod . Mezi další podporovaná zařízení patří Amazon Fire TV , Rok a Xbox One .

Můžeš klikněte zde pro úplný seznam zařízení, na kterých můžete sledovat Sling TV.TNT Overtime (úhly kamery jiné než hlavní vysílání) lze sledovat na vašem telefonu, tabletu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace NBA, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod .federer zverev hlava na hlavě

Nakonec mohou uživatelé s kabelovým přístupem k TNT sledovat hru v aplikaci Watch TNT, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi nebo Google Play obchod . Stejně jako v případě stolního počítače budete pro přístup ke streamu potřebovat kabelové přihlašovací jméno a heslo nebo přihlašovací jméno a heslo někoho známého.


Populární Problémy

Francouzský desetibojař Kevin Mayer nedávno řekl o Rogeru Federerovi v rámci speciálního programu L'Equipe před narozeninami švýcarského maestra 8. srpna.

Jameson je oblíbená a flexibilní irská whisky, která chutná skvěle „úhledně“ (bez přidaného obsahu) nebo jako součást míchaného nápoje nebo panáku. Je to 'čistá' whisky, která není zmatená příliš mnoha příchutěmi. Skvěle se hodí k pikantním, šťavnatým, citrusovým ...

Deiveson Figueiredo tituluje svůj druhý přímý PPV, když se utká s Brandonem Morenem na UFC 256. Zde je návod, jak koupit a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.