Jak sledovat premiéru „All Rise“ onlineGetty Obsazení CBS 'All Rise'

Dramatický seriál Všichni povstaňte premiéra dnes večer na CBS v 9/8c. Série sleduje nově jmenovanou soudkyni Lolu Carmichael (Simone Missick) a obsazení barevných postav, které se pohybují v právním systému Los Angeles a posouvají hranice toho, co může být skutečná spravedlnost.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos z Všichni povstaňte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

nejlepší tenisky na tenis

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Všichni povstaňte na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

nejlepší způsob, jak se zbavit tenisového lokte

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CBS (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Všichni povstaňte na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS Naplno

jak vybrat tenisovou raketu pro začátečníky

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos z Všichni povstaňte na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo v telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled premiéry sezóny „All Rise“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Dejte si kávu, protože je téměř čas bojovat se zločinem pomocí #AllRise! ☕️

Příspěvek sdílený uživatelem CBS (@cbstv) 23. září 2019 v 16:06 PDT

Synopse k epizodě Pilot zní: Nově jmenovaná soudkyně Lola Carmichael se snaží dosáhnout spravedlnosti pro lidi uprostřed chybného právního procesu. Simone Missick, která hraje jako zmíněná porotkyně, hovořila o seriálu a o tom, proč ji to přitahovalo a proč je to důležité pro afroamerické diváky.

Ze své podstaty toho, že jsem černoška, ​​je to politické prohlášení, řekla TV Guide . Žádná barevná žena nemůže ve své kariéře vystoupit na tuto úroveň, bez ohledu na to, zda jde o vymáhání práva, lékařskou profesi, právnickou profesi, cokoli, aniž by narazila na systém, který ji nechce vidět uspět, která nevěří, že by zaslouží si tam být.

Existuje tedy ta část rozhovoru, kterou musíme prozkoumat, myšlenka některých lidí, kteří si myslí, že není tou správnou osobou pro tuto práci. Není připravená, dodal Missick. Její mládí popírá její moudrost. Všechny ty věci, které jsou ageistické a sexistické, a pak se proti ní postavily jako afroamerická žena. Pak je ale její další částí objektiv, kterým se dívá na lidi stojící před ní.

Wilson Bethel, který hraje okresního prokurátora Marka Callana, řekl, že odvolání Všichni povstaňte bude jeho optimistický výhled. Je to v podstatě nadějná show, což mi, myslím, připomnělo podobnou show Západní křídlo , vysvětlila. Tím prvkem je podle mě ta show opravdu výjimečná. Myslím tím, že samotné obsazení dělá show super speciální. … [Máme] neuvěřitelně různorodé, opravdu, opravdu talentované obsazení, hluboký fond talentů. Máme lidi se všemi různými zkušenostmi z osobního života, profesionální zkušenosti v tomto obsazení a lidi, kteří představují všechny různé druhy tvarů, velikostí, barev pleti a vyznání.


Populární Problémy

Jak namlít zrnkovou kávu bez mlýnku. Když si ráno dáte šálek kávy, lidé po celém světě začínají své dny. Způsob, jak připravit co nejčerstvější kávu, je rozemlít si vlastní zrna každý den a nejjednodušší způsob ...

Jak zlepšit rychlost netopýra. Rychlejší švih je silnější švih. Pokud se chcete dostat na základnu, pak musíte mít rychlou pálku. Dobrou zprávou je, že rychlost vaší pálky je něco, co můžete rozhodně zlepšit cvičením! Tento článek...

Ruská hvězda Šarapovová také uvedla, že tenis pro ni vždy znamenal „mnohem více než peníze“.

Andy Murray obchodoval s hity s Rogerem Federerem dříve v sobotu a rozzuřil sociální sítě.

Jak se dobře bavit na exkurzi. Terénní výlety jsou obvykle jednou z nejzajímavějších věcí, které můžete ve škole dělat. Místo toho, abyste uvízli ve třídě, můžete jít ven a zažít věci, o kterých se učíte ...