Jak se dívat na Missouri vs LSU Football OnlineGetty Quarterback Myles Brennan z LSU Tigers blahopřeje spoluhráči Jontre Kirklinovi.

Zkrácený tým Missouri hledající své první vítězství čelí v sobotu bitvě do vrchu, když se postaví na 17. místo LSU.

Hra začíná v poledne ET a bude vysílána na SEC Network Alternate. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte (liší se od běžné sítě SEC), můžete bezplatně sledovat živý přenos Missouri vs LSU online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci FuboTV, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů FuboTV

Můžete sledovat živý přenos SEC Network, SEC Network Alternate a Více než 130 dalších televizních kanálů přes FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs LSU prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.


Vidgo

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Vidgo, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí pověření Vidgo

křížovka pro nastavení tenisu

Můžete sledovat živý přenos ze sítí SEC Network, SEC Network Alternate a 65+ dalších televizních kanálů přes Vidgo , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs LSU prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Hulu, ale můžete sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů Hulu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos SEC Network, SEC Network Alternate a 65+ dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs LSU prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Sling TV

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Sling TV, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí pověření Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange plus Sports Extra můžete sledovat živé přenosy SEC Network, SEC Network Alternate a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs LSU prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Náhled vs Missouri vs LSU

Missouri už čelila dlouhým šancím na LSU, obhájce národních šampionů. Ale nejméně sedm hráčů, kteří byli odstaveni na vedlejší kolej s COVID-19, jejich věci nepomůže. Vyděšení pramení z jednoho pozitivního testu v programu Missouri a hráči kvůli protokolům také vynechají příští týden zápas proti Vanderbiltovi.

staří tenisté

Nezvykl jsem tam dávat osobní záležitosti lidí, řekl trenér Missouri Eli Drinkwitz. Ale (lidé budou) vědět dost brzy, jakmile vyrazíme na fotbalové hřiště.

Myslím, že jsme si všichni opravdu vzali lekci minulý týden, když je prezident Spojených států schopen nakazit se virem, dodal Drinkwitz. Myslím, že můžeme odvést tak skvělou práci, jakou dokážeme, ale všichni jsme museli praktikovat bezpečné sociální distancování. Musíme si umýt ruce. Testování dokáže jen tolik. Konkrétně, když cestujeme, staví nás to do velmi obtížné situace a snažíme se dělat vše, co je v našich silách, abychom mohli hrát fotbal. Nikdo tam úmyslně nesnaží dodržovat protokoly. Je to tak a snažíme se využít příležitost, kterou musíme hrát.

Missouri upustilo své první dvě hry v Tennessee a Alabamě kombinovaným skóre 73-31. Tygři byli závislí na prváku Connorovi Bazelakovi uprostřed. Minulý týden mu bylo 13 z 21, když prošel 218 yardů s odposlechem proti Tennessee.

Dostal se dovnitř, my jsme ofenzivně přesunuli míč. Přesunul míč na třetí pády. V kapse udělal dobrá rozhodnutí, řekl Drinkwitz. Některé věci mu chyběly a některé věci musí zlepšit, ale cítil jsem, že situaci zvládl dobře a dal nám šanci, a my se ho budeme držet.

LSU se odrazilo od ohromující ztráty v otvíráku do Mississippi State s dominantním vítězstvím 41-7 nad Vanderbiltem. Quarterback Myles Brennan zazářil s 337 yardy a čtyřmi přistáními. Stal se prvním quarterbackem LSU, který absolvoval více než 300 yardů v každém ze svých prvních dvou startů.

Minulý týden jsme na něm velmi tvrdě pracovali, řekl Orgeron. Když se (přijímače) otevřou, nechte ji vytrhnout. Hoď to. Udělejte rozhodnutí a jdeme - a on to udělal. Myslel jsem, že to udělal velmi dobře.

LSU je favoritem 14,5 bodu na zápas. Celkem je stanoveno na 54 bodů. Tygři jsou v posledních 11 zápasech 10: 1 proti soupeři ze SEC.


Populární Problémy

Jak se dostat do West Pointu. Vojenská akademie Spojených států ve West Pointu (USMA, také známá jednoduše jako „West Point“), která se nachází poblíž Highland Falls, New York, je čtyřletá federální akademie služeb. Školné, pokoj a strava a další výdaje ...

Jak ubytovat domácího mazlíčka morče. Morčata dělají sladká, společenská domácí zvířata, o která se snadno starají. Aby bylo vaše morče zdravé a šťastné, budete potřebovat prostornou klec s několika úkryty a zábavnými hračkami. Ujisti se...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos páteční hry Celtics vs Bucks online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

Wilander věří, že Rafael Nadal dokázal, že mnoho pochybovačů se mýlí, když vyhrál Roland Garros v podmínkách, které se podobají jílu. Podle Švéda už Nadala v GOAT debatách nelze oprášit jen kvůli jeho dominanci v antuce.

Jak opravit ploché nohy. Odborníci tvrdí, že ploché nohy jsou obvykle bezbolestné a nevyžadují léčbu. Ploché nohy však mohou u některých lidí způsobovat bolesti nohou nebo nohou a také problémy s koleny a kotníky. Https://www.nhs.uk/conditions/flat-feet/...

Marion Bartoli citovala výdělky Rogera Federera ve výši 100 milionů dolarů, aby upozornila na výzvy, kterým čelí hráči s nižším umístěním. Aby vyřešil nerovnováhu, vyzval Bartoli na turnajích Challenger další prize money.