Pokud ve finále nemusí hrát Novaka Djokoviče, vsadí na Rafaela Nadala, aby vyhrál Australian Open: Paul Annacone

Rafael Nadal na Australian Open 2019

Rafael Nadal na Australian Open 2019

použité tenisové rakety

Paul Annacone a Lindsay Davenport nedávno hovořili o Rafaela Nadala šance na blížícím se Australian Open. Španěl má šanci překonat rekord Rogera Federera na 20 grandslamových turnajích na prvním majoru roku a Annacone věří, že Nadal tuto práci zvládne, pokud ve finále bude čelit komukoli jinému než Novakovi Djokovicovi.

Paul Annacone a Lindsay Davenport mají na své Australian Open příjemné vzpomínky ze svých hráčských dnů. Annacone, bývalý trenér Rogera Federera, zvítězil v mužské dvojnásobné soutěži v roce 1985, zatímco Davenportová získala v roce 2000 titul dvouhry žen.

Davenportová byla samozřejmě také světovou jedničkou s mnoha dalšími vynikajícími úspěchy jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře.

Během nedávné talk show na Tennis Channel Annacone prozradil, že na hardcourt řadí pouze Novaka Djokoviče a Rogera Federera výše než Rafaela Nadala. Podle Američana je Nadal letos favoritem na zisk titulu po Srbovi.

'Myslím to velmi jednoduše, Rafa je na tom s hardcourtem o něco hůře než konkrétně Novak a Roger také s rychlejším hardcourtem,' řekla Annacone. 'Ale před všemi ostatními bych ho dal před.' Pokud na konci turnaje hraje Novaka, nesázím na něj. Ale pokud hraje někoho jiného, ​​vsadím se na něj. Myslím, že největší věcí pro Nadala je zvládnout první týden relativně pohodlně. '
Novak Djokovic a Rafael Nadal jsou podle Annacone nejlepšími favority na Australian Open

Novak Djokovic a Rafael Nadal jsou podle Annacone nejlepšími favority na Australian Open

Roger Federer je samozřejmě neúčastnit se letošního Australian Open . To nepochybně zvyšuje Nadalovy šance, ale je zajímavé poznamenat, že Annacone hodnotí Rafaela Nadala výše než Dominic Thiem na hardcourt.

Sedmapadesátiletý hráč poté vysvětlil, proč si myslí, že Rafael Nadal získal ve své kariéře pouze jeden titul na Australian Open (2009). Annacone v minulosti nad touto záležitostí hodně přemýšlel a věří, že trénink zápasů - nebo jeho nedostatek - je pro Nadala na začátku roku velkým problémem.

kovbojové vs havrani live stream zdarma

Podle Američana Rafael Nadal prosperuje se zápasy pod pásem - kterých má před US Open obvykle dost. Na druhou stranu, Australian Open obvykle přichází po dlouhé přestávce pro Španělku.

'To je jedna z těch otázek, proč tam ještě nevyhrál?' Annacone pokračovala. 'Čtyři US Open, dole v Austrálii je to také těžké.' A hodně jsem o tom přemýšlel, myslím, že mezi správným počtem zápasů a ne příliš mnoha zápasy je opravdu tenká hranice. Když tedy zahájí rok v Austrálii, odejde si z dlouhé pauzy, dostane pár zápasů, možná pohár ATP, sem tam, ale než přijde US Open, má po Wimbledonu trochu pauzu. Už hrál tři Majory, takže to pro něj funguje dobře. '

Pro Rafaela Nadala bylo těžké vyřešit hádanku Novaka Djokoviče v australských podmínkách: Lindsay Davenport

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Lindsay Davenport věří, že podmínky v Austrálii by mohly mít vliv na to, jak dobře si Rafael Nadal na úvodním Slamu roku vede.

Podle bývalého šampiona se Rafael Nadal obvykle stane vyčerpanou silou, než dosáhne finále v Melbourne. Nadřazený tvrdý hráč, jako je Novak Djokovic, má s jeho porážkou jen malé až žádné potíže.

'Zajímalo by mě, jak důležité jsou podmínky v Austrálii, ten povrch se za posledních 10 nebo 12 let hodně změnil,' řekl Davenport. „Některé roky jsou opravdu rychlé, jiné zase o něco pomalejší. Vypadá to, že když se dostane na konec turnaje a bude muset čelit Novakovi Djokovicovi, jeho tělo se zvedne. Novak je v těchto podmínkách z jakéhokoli důvodu lepším hráčem na tvrdém hřišti a pro Rafu bylo těžké to vyřešit. '

Populární Problémy

Google koupil Twitch, web pro streamování videa pro hráče. Zde je to, co byste měli o této dohodě vědět.

„Hlasy zepředu“ a „Hrdinové nebe“, dva nové dokumenty Nat Nat, premiéra ve čtvrtek. Zde je návod, jak je sledovat online, pokud nemáte kabel.

Bernard Tomic nedávno odhalil, jak přestal zbožňovat Rogera Federera poté, co se s ním setkal v mladém věku. Osmadvacetiletý také hovořil o složitých zápasech a možnosti hrát na turné do 39 let,

Havrani a Steelers se setkají v zápase AFC North v 5. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Tiafoe tento měsíc vzala Rogera Federera a Juana Martina del Potra do tiebreaku.

RPM znamená otáčky za minutu. Otáčky slouží jako způsob, jak měřit, jak tvrdě pracuje váš motor. Zatímco většina vozidel je vybavena tachometrem, některá nemusí. Abyste mohli číst ... Možná budete muset nainstalovat tachometr na trhu