Jak objednat u Chipotle

Pokud jste někdy byli v Chipotle, budete vědět, že možnosti přizpůsobení jídla jsou zdánlivě nekonečné. Tento koncept „salátového baru“ v kombinaci s mexickým jídlem přilákal miliony věrných zákazníků. Pokud si chcete objednat jako profesionál, naučte se proces objednávání a všechny možnosti pro vaši příští návštěvu Chipotle.

Metoda 1 ze 2: Objednávání ze standardní nabídky

 1. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle Krok 1

  1 Vyberte si své „plavidlo“. ' Burrito si můžete dát ve velké moučné tortille, křupavém nebo měkkém kukuřičném tacosu nebo tacos z měkké mouky. Pokud nechcete žádné tortilly, můžete si objednat misku burrito nebo salát.
  • Můžete se rozhodnout objednat „dvojitě zabalené burrito“ se dvěma skořápkami tortilly z mouky bez dalších poplatků. To je nejlepší udělat, pokud máte rádi větší sousto, nebo pokud máte v plánu nahromadit si burrito příliš vysoko na to, abyste ho obalili pouze jednou tortillou.
  • Standardní objednávky „tacos“ vám poskytnou tři tacos s výběrem měkké mouky nebo kukuřičných tortill nebo křupavých smažených kukuřičných taco skořápek. Můžete si také objednat „jedno taco“ nebo „dvě tacos“, pokud to uvedete na začátku objednávky.


 2. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle Krok 2

  2 Vyberte si rýži. Burritos a burrito mísy budou také dodávány s hnědou nebo bílou koriandro-limetovou rýží, kterou můžete odmítnout, pokud se rozhodnete. Hnědá rýže je zdravější volbou s mírně silnější strukturou a oříškovou chutí než bílá rýže.
 3. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle Krok 3

  3 Rozhodněte se, jestli chcete černé nebo pinto fazole. Černé fazole mají o něco méně kalorií než pinto, ale kromě toho není velký rozdíl ve výživové hodnotě.
 4. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle Krok 4

  4 Rozhodněte se, zda chcete porci zeleninové směsi fajita bez příplatku. Zelenina vyrobená z papriky, cibule a čerstvého oregana dodává vašemu jídlu barvu a nádhernou chuť.
 5. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle Krok 5

  5 Vyberte si protein. Můžete požádat o trochu více nebo méně bílkovin, pokud máte pocit, že porce 4 oz nevyhovuje vašemu vkusu, ale mějte na paměti, že vám bude účtován příplatek, pokud požádáte o dvojitou porci masa a pokud se rozhodnete dostat méně než porce, vám budou účtovány 4 unce.
  • Dušené vepřové karnity, generální ředitel, oblíbené a nejméně kořeněné maso Steva Ellse.
  • Grilované kuře v marinádě Adobo, druhé nejméně kořeněné maso a nejoblíbenější možnost bílkovin.
  • Sofritas, Chipotle's vegan protein option. Sofritas je vyroben z poblano papriček a tofu a zabalí se do něj punč.
  • Barbacoa, strouhané hovězí maso, druhé nejpikantnější maso v nabídce.
  • Steak marinovaný na adobo. V celé restauraci není pikantní maso. Mírnější chutě pozor!
 6. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 6

  6 Řekněte jim, jestli chcete svůj výběr salsy, zakysané smetany a sýra. Přizpůsobte si objednávku tím, že řeknete, že chcete hodně nebo velmi málo těchto položek. Mají několik druhů salsy, takže vybírejte podle množství koření, které máte rádi:
  • Salsa z čerstvých rajčat (jemná)
  • Salsa z pečené chilli a kukuřice (střední)
  • Tomatillo-zelená chilli salsa (střední)
  • Tomatillo-červená chilli salsa (horká)
 7. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 7

  7 Rozhodněte se objednat guacamole, ale pamatujte si, že to bude mít za příplatek. Někteří fanoušci Chipotle tvrdí, že pokud si jej objednáte na boku, získáte podstatně více, přestože množství by v každém případě mělo činit až 4 oz.
 8. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 8

  8 Na většinu položek zvolte přidání čerstvého koriandru, cibule, pálivé omáčky, salátu nebo extra. Tyto položky získáte zdarma. Tyto položky si vyberete, když je vaše objednávka z poloviny naplněna a zaměstnanec společnosti Chipotle přidává na začátek čerstvé ingredience, než ji zabalí.
 9. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 9

  9 Přidejte čerstvě vyrobené chipsy a guacamole na stranu. Toto je příplatek za jakoukoli objednávku. Čipy se pohybují kolem 1,27 USD, zatímco čipy a guacamole se blíží třem dolarům.
 10. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 10

  10 Objednejte si dětské menu. Jsou dvě možnosti. Všechna dětská jídla mají na výběr malý sáček s hranolky nebo ovocem a k pití organické mléko nebo džus.
  • Malá sýrová quesadilla se dvěma stranami. Pracovníci Chipotle mohou automaticky přidat rýži a fazole jako vaši stranu, ale máte na výběr cokoli mimo linku. Za příplatek můžete do quesadilly přidat maso nebo guacamole.
  • Sestavte si vlastní stavebnici. To přichází se dvěma měkkými nebo křupavými taco skořápkami, jedním masem a dvěma libovolnými přísadami podle vašeho výběru.
 11. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 11

  jedenáct Dokončete běžnou nebo velkou fontánovou sodou nebo baleným nápojem. Některá místa mají margarity nebo pivo za cenu mezi 4 a 7 dolary. reklama

Metoda 2 ze 2: Objednání speciálních položek

 1. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 12

  1 Objednejte si quesadillu. Stejně jako u většiny standardních quesadillas obsahuje sýr na velké moučné tortille. Není to v nabídce, ale váš přítel za sklem bude vědět, jak to udělat.
 2. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 13

  2 Experimentujte s „quesarito. ' Zkuste to objednat, když není řádek, protože to chvíli trvá. Suroviny na burrito dostanete zabalené v sýrové quesadille.
  • Objednejte si polovinu ingrediencí burrita s touto možností a oni by tomu mohli říkat „burritodilla“, protože je plošší, jako quesadilla.
 3. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 14

  3 Vyberte nachos. Za malý příplatek můžete k čerstvým tortillovým lupínkům dostat sýr, fazole, maso a salsu.
 4. Obrázek s názvem Objednávka v Chipotle, krok 15

  4 Objednejte si doplňky „zdarma“. Můžete požádat o extra rýži nebo extra tortillu zdarma. Jeden „hack“ zahrnuje objednání mísy burrito a požádání o bezplatnou tortillu. Tortillu můžete dokonce dostat zavěšenou uvnitř mísy pod všechny zálivky. Je to to nejlepší z obou světů: množství jídla v misce a měkká, hřejivá tortilla velikosti burrita.
 5. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 16

  5 Pokud máte hlad, vyberte si misku burrito. S miskou se vejde více jídla. Požádejte o bezplatnou tortillu na výrobu vlastního mini burrita.
 6. Obrázek s názvem Objednávka u Chipotle, krok 17

  6 Rozdělte svou objednávku. Objednejte si černé i pinto fazole, nebo polovinu jednoho druhu masa a polovinu jiného druhu masa. reklama

Zdravé možnosti Chipotle a tajné položky nabídkyMožnosti zdravé Chipotle


Položky tajné nabídky Chipotle

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu mít v objednávce salát, zakysanou smetanu a sýr, nebo si musím vybrat, který chci? Kimberly Chesnutt Můžete mít všechny tři. Boční poznámka: můžete mít tolik, kolik chcete, stačí se zeptat osoby, která si to obléká.
 • Otázka Mohu si objednat dva různé druhy masa? Ano. Můžete získat poloviční porce dvou různých druhů masa nebo celé porce obou (což bude mít za následek příplatek).
 • Otázka Pokud si objednám jídlo k vyzvednutí, mohu za něj zaplatit, když ho vyzvednu? Ne, všechny objednávky vyzvednutí je třeba zaplatit buď prostřednictvím aplikace, nebo prostřednictvím doordash nebo jiných prodejců mobilních objednávek.
 • Otázka Která masa jsou méně pikantní? Kuře je ze všech druhů masa nejméně pikantní. Je to mírné a něžné.
Nezodpovězené otázky
 • Mohu v Chipotle dostat obyčejné avokádo?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o velkém střetnutí 16. kola Nadal vs Berdych v neděli.

Bývalá světová jednička odehrála svůj vůbec poslední profesionální tenisový zápas a sestoupila ve dvou setech na 8. místo Davida Ferrera.

Váš průvodce streamováním 2. série Simpsonových online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

'Double Shot At Love' s DJ Pauly D a Vinnym je zpět na sezónu 2 ve čtvrtek. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Jak najít motivaci ke cvičení. Existuje řada důvodů, proč cvičit - snížené riziko chronických zdravotních stavů (jako je vysoký krevní tlak nebo cukrovka), hubnutí nebo zlepšení kondice. Navzdory tomu studie ukázaly ...

Poté, co si Serena zajistila napínavé střetnutí s Halepovou v semifinále Miami Open, zahájila střet o titul proti Navarrovi.