Zprávy: Serena Williamsová se připojí k výstavě Rafael Nadal, Novak Djokovic a Dominic Thiem na výstavě Adelaide

Serena Williamsová na Australian Open 2020

Serena Williamsová na Australian Open 2020

Serena Williamsová se připravuje na další výzvu k titulu na Australian Open, ale bude to zatím nejkomplikovanější pokus její kariéry. Všichni hráči, kteří se účastní prvního ročníku Slamu, musí projít složitým obdobím karantény a podle posledních zpráv Serena je jedním z těch, kteří po příjezdu do Austrálie zůstanou ve více městech.

Šéf Tennis Australia Craig Tiley nedávno prozradil, že nejlepší hráči světa z mužské i ženské strany budou místo Melbourne obsluhovat předturnajovou karanténu v Adelaide. To zahrnuje Novak Djokovic, Rafael Nadal a Dominic Thiem, stejně jako Naomi Osaka a Simona Halepová.

Nyní však byla do seznamu hráčů, kteří budou sloužit své karanténě v Adelaide, přidána také Serena Williamsová. Američan se také údajně představí na dvoudenní výstavní akci s názvem „A Day at the Drive“ v Adelaide.

Pokud jde vše podle plánu, k Sereně Williamsové se na výstavě připojí místní oblíbenci Ash Barty a Nick Kyrgios - kromě Nadala, Djokoviče, Thiema, Osaky a Halepa. Akce se má konat 29. a 30. ledna.

Serena Williamsová a všichni ostatní špičkoví hráči v karanténě v Adelaide dokončí své 14denní období izolace před výstavou, která údajně pojme téměř 4 000 diváků.

Grandslamový rekord láká Serenu Williamsovou na Australian Open

Serena Williamsová na Australian Open 2017 - 13. den

Serena Williamsová na Australian Open 2017 - 13. den

Serena Williamsová vstoupí do sezóny 2021 a na Australian Open s velkým očekáváním na bedrech. Zůstává jen jedním plachým rekordem Margaret Courtové ve 24 grandslamových titulech jednotlivců - nejvíce v historii této hry jakýkoli hráč, muž nebo žena.

Serena Williamsová byla bezpochyby jednou z největších hráček, které kdy vzaly do ruky raketu. Ale kvůli zraněním, komplikovanému těhotenství a netypickým nervům nemohla Serena za poslední čtyři roky vyhrát majora - přestože za tu dobu udělala čtyři finále.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Serenou Williamsovou (@serenawilliams)

Serena ale letos v Melbourne zdaleka není oblíbená. Devětatřicetiletá žena, očividně na sklonku své kariéry, se bude muset o trefu na titul Australian Open vypořádat s osobnostmi jako Naomi Osaka, Simona Halep a dokonce i devatenáctiletá Iga Swiatek.

Všechny oči budou upřeny na Američanku, když se pokouší zapsat do historie, věk a nedávná forma jsou proti ní.

Populární Problémy

Jak zůstat střízlivý na svatbách jako uzdravující se alkoholik. Zatímco chcete podporovat své přátele v jejich zvláštních životních událostech, můžete váhat s účastí na svatbě, pokud víte, že se bude podávat alkohol. Můžete být v pokušení odmítnout ...

Dab je skvěle vypadající a snadný taneční pohyb, který se můžete naučit za pár minut. Je to skvělý krok vyrazit v klubu nebo ve školním tanci. Poté, co zvládnete dab, můžete také zkusit zasáhnout Quan nebo udělat ...

Zde je návod, jak sledovat Sharks vs Blackhawks online bez kabelu, ať už jste v San Jose, Chicagu nebo mimo trh.

Nejlepší citáty tenisového zlého chlapce Ernesta Gulbisa za ta léta.

Jak se dostat do West Pointu. Vojenská akademie Spojených států ve West Pointu (USMA, také známá jednoduše jako „West Point“), která se nachází poblíž Highland Falls, New York, je čtyřletá federální akademie služeb. Školné, pokoj a strava a další výdaje ...

Federer je ve skvělé formě a je nejlepším uchazečem o zisk rekordního sedmého titulu ve finále ATP World Tour Finals.