Finále mužů Miami 2019, Roger Federer vs John Isner: Náhled a předpověď

Roger Federer bude muset mít navrch ve svých návratových hrách a najít způsob, jak na Isnera vyvinout tlak

Roger Federer bude muset mít navrch ve svých zpátečních hrách a najít způsob, jak vyvinout tlak na Isnerovo podání.

Prach se usadil na poli Miami Open 2019. Nyní je na dvou mužích; Roger Federer a John Isner v neděli odehrají finále, ve kterém se rozhodne, kdo bude držitelem jedné z nejprestižnějších trofejí na turné mimo grandslamy.

Než se vrhneme do náhledu finále, tady je pohled na pár hráčů, kteří měli na letošním Miami Open slibný turnaj.

hráč tenis

David ferrer

Je jen málo tak příjemných památek, jako David Ferrer oslavující vítězství nad Alexandrem Zverevem ve druhém kole. Veterán hraje v poslední etapě své kariéry dobrý tenis a lze jen doufat, že tento sport nechá na plné obrátky. Ferrer je hráč, který si zaslouží pohádkový konec, pokud vůbec nějaký byl.

Roberto Bautista Agut

Další veterán tohoto sportu, který našel krok ve druhé polovině své kariéry, Roberto Bautista Agut předvedl naprosto skvělý výkon, aby zde ve čtvrtém kole vyhnal světovou jedničku Novaka Djokoviče. Nebyl příliš daleko od toho, aby způsobil další rozrušení ve čtvrtfinále proti Isnerovi, ale přišel jen krátce. Přesto je povinen budovat důvěru na základě svého pobytu v Miami.

Mladší partie

Mladíci, včetně Denise Shapovalova, Stefanose Tsitsipase a Felixe Augera-Aliassimeho, prokázali během turnaje zralost ve svých výkonech a nastavili velmi vysokou laťku všem dalším nováčkům v tomto sportu.

sledujte desus a mero online

Náhled na finále

V tomto bodě nemá smysl diskutovat o podrobnostech Federerovy hry, ale je pozoruhodné, že všechny prvky jeho hry vypadaly po čtrnácti dnech dobře. Když zpíval, když byl ve svém semifinále proti Shapovalovu, má soupeř málo co dělat, aby se vyhnul nevyhnutelnému.

Švýcar půjde v tomto zápase s očekáváním několika tie-breaků a možná bude chtít být trochu opatrnější s ohledem na Isnerův rekord. Američanka zde na cestě do finále vyhrála 10 setů, z toho devět zahrnovalo tie-breaky. To je mimořádná statistika, a pokud dojde na podobnou situaci ve finále, Isner si určitě získá velkou důvěru ze své nedávné formy v tie-breacích.

Pro Johna Isnera bude záležet na tom, jak moc chce tuto bitvu vyhrát

Pro Johna Isnera bude záležet na tom, jak moc chce tuto bitvu vyhrát

Isner půjde na středový kurt pod velkým tlakem, vzhledem k tomu, že obhajuje svůj titul a důležité body do žebříčku. Přestože má za sebou téměř bezchybný týden, poslední překážka se tentokrát může ukázat jako příliš velká.

Isner se rozhodně bude držet svého herního plánu dobře sloužit a ve snaze zpečetit vítězství posune věci o úroveň výš v tie-breacích. Ale pokud se může pokusit být agresivnější ve svých zpátečních zápasech proti Federerovi, mohlo by to pomoci zmírnit tlak z jeho mysli.

Tento zápas, na rozdíl od většiny předchozích Isnerových střetnutí, bude opět spíše mentálním soubojem se sebou samým a jeho vírou v rozvíjející se triumf v Miami.

Předpověď

V tomhle jsem opravdu rozdělený; můj instinkt mi říká, že Isner to chce víc než kdy jindy a že má všechny nástroje potřebné k tomu, aby sem přišel se zbožím. A přesto se do soutěže zapojil jeden z nejmodernějších velikánů tohoto sportu v podobě Federera, který sám hraje na příkladné úrovni.

průvodce nákupem tenisové rakety

Federer pravděpodobně přijde do zápasu připraven s odpověďmi na všechny otázky, které Isner v zápase položí. A jakmile narazí na krok, Federer mohl s tímto velmi dobře uprchnout.

Isner bude muset sloužit tak, jak na tom závisí jeho život, pokud musí mít nějakou šanci na vítězství. Pokud tak neučiní, Federer vycházející ze dvou setů (nerozhodných nerozhodně) je to, co by na konci zápasu mohla znamenat skóre.

Populární Problémy

Pokud žijete v USA, zde je návod, jak sledovat živý přenos 28 epizod seriálu „Top Gear“ online bez kabelu.

Podívejte se na kariéru jednoho z nejlepších serverů ve tenisu Andyho Roddicka.

Je velkou úlevou najít Novaka a Federera na opačných stranách remízy. Finále Federera-Djokoviče je určitě na spadnutí. .

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas UTSA vs Charlotte.

Zde je důvod, proč jeden z BIG 4 letos vyhraje Wimbledonské mistrovství.

Dnešní premiéra 29. série seriálu Dancing With the Stars. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.