Jak se dívat na Jets vs Giants Preseason online bez kabelu

Joe Judge oslovuje Kadariuse Toneyho

Getty Hlavní trenér New York Giants Joe Judge.Dva newyorští rivalové se utkají v bitvě Giants and Jets v předsezónním zápase v sobotu na stadionu MetLife.mHra (čas zahájení v 19:30 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Jets vs Giants, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

řezačka tenisových míčků
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím FuboTV New York, NY (NBC WNBC-4), Albany, NY (NBC WNYT-13), Syracuse, NY (NBC WSTM-3), Utica, NY (Fox WFXV-33), Elmira, NY (NBC WETM-18), Watertown, NY (ABC WWTI-50), Hartford, CT (Fox WTIC-61), Burlington, VT (Fox WFFF-44) nebo v jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který FuboTV nese na vašem trhuMůžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Jets vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.prodloužené tenisové rakety

AT&T TV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím televize AT&T New York, NY (NBC WNBC-4), Albany, NY (NBC WNYT-13), Syracuse, NY (NBC WSTM-3), Utica, NY (Fox WFXV-33), Binghamton, NY (Fox WICZ-40), Elmira, NY (NBC WETM-18), Watertown, NY (ABC WWTI-50), Hartford, CT (Fox WTIC-61), Burlington, VT (Fox WFFF-44) nebo v jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který AT&T TV je na vašem trhu

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Jets vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

pravidla pro tenisovou dvouhru

Hulu s živou televizí

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím Hulu New York, NY (NBC WNBC-4), Albany, NY (NBC WNYT-13), Syracuse, NY (NBC WSTM-3), Utica, NY (Fox WFXV-33), Binghamton, NY (Fox WICZ-40), Elmira, NY (NBC WETM-18), Watertown, NY (ABC WWTI-50), Hartford, CT (Fox WTIC-61), Burlington, VT (Fox WFFF-44) nebo v jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který Hulu působí na vašem trhu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Jets vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


NFL Game Pass

Poznámka : Hru můžete sledovat prostřednictvím NFL Game Pass, pokud žijete mimo trhy Jets a Giants (v USA)

Živě můžete sledovat každou mimosoudně předsezónní hru NFL mimo trh prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Jets vs Giants naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

jak se dívat na ufc 236

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

Poznámka : Pokud žijete v Kanadě, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Jets vs Giants naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Jets vs Giants Preseason

New York Jets bude odpočívat některé klíčové veterány proti Giants v jejich předsezónním náklonu v sobotu, ale počítejte s tím, že se poprvé podíváte na celkový výběr Zacha Wilsona. Bývalý rozehrávač BYU raketově zvýšil návrhové tabulky a v sobotu absolvuje svůj první test proti soutěži NFL.

loketní ortéza pro přetržený vaz

Jsem nadšený, bude dobré se připravit, jen abych se vrátil do sezóny, řekl Wilson. Je šílené, jak rychle to letí z vysoké školy do teď, příprava s těmito kluky. Mám pocit, že se hodně učíme a stále máme spoustu času na to, abychom se stále učili. Nyní se učíme, tento týden jsme se toho hodně naučili, a když uvidíme tyto různé protivníky, bude to pro nás skvělé.

Jets jsou pod vedením prvního ročníku hlavního trenéra Roberta Saleha. Je to obranný mozek, ale svému mladému zadákovi hodně věří.

Neotáčí se, řekl Saleh. Říkám vám, že je ve velkém prostoru mentálně, učí se každý den. … Je na tak skvělém místě a miluje soutěžení, miloval období soutěže v červené zóně, které jsme tam [v praxi tento týden] měli, protože ho to psychicky vyzvalo. Donutilo ho to rychle číst a rychle se rozhodovat, protože na tabuli byly hodiny a míč se musel dostat nahoru a dolů. Miluje a všechno to přijímá. Jsme opravdu nadšení z toho, kde je.

Od obrů se neočekává, že by nastoupili ke svému rozehrávači číslo 1 Danielu Jonesovi, kterého draftovali s celkovým výběrem č. 6 v roce 2019. Mike Glennon bude startovat a Clayton Thorson získá záložní opakování. S pouhými třemi předsezónními hrami mají všechny hry větší váhu pro lidi, kteří se snaží vytvořit soupisku.

Očekáváme, že většina našich hráčů bude hrát, řekl trenér Giants Joe Judge. Existuje několik kluků, pro které jsme se rozhodli z jednoho nebo jiného důvodu, ze všech různých důvodů, v této hře hrát nebudou, ale dnes si s hráči promluvíme a ujistíme se, že to vědí.

Díváme se na to z hlediska snahy vyhodnotit každého, nechat každého být venku a fungovat. Pokud se tedy pokoušíte vyhodnotit přijímače, bude vyhodnoceno blokování útočných linek pro quarterbacka. Pokouším se vyhodnotit běh zády, ať už to jsou přijímače, které se dostávají do bloků na bezpečnost, pak odříznout rohy. Každý musí fungovat jako tým. Uvažujete o tom, pokud jde o to, kdy dáte dohromady určité hráče nebo kteří mají v praxi trochu chemie, nebo možná určité jednotky, které ještě neklikly. Chcete se nějak udržet mimo pozici, kde nemůžete hráče na hřišti správně ohodnotit. Konečným cílem je ohodnotit naše hráče.


Populární Problémy

Jak se připojit k SAS. Special Air Service nebo SAS je elitní jednotka speciálních sil v britské armádě. Pokud se chcete připojit k SAS, budete potřebovat odhodlání, disciplínu a specializované školení. Staňte se členem Jejího Veličenstva ...

Pokud jde o vytvoření elegantní a nádherné ložnice, neexistuje žádná inspirace designem, jako je Paříž. Známé jako „město světla“ je ztělesněním půvabu, romantiky a ženskosti. I když může být váš domov daleko od Francie, můžete ...

Jak provést masáž ramen. Jen málo věcí je relaxačnějších než masáž ramen na konci dlouhého dne. Poskytnutí dobrého protažení ramen je o použití správné techniky k zasažení správných míst. Skrčte ruce do tvaru „C“ a ...

Rafael Nadal a Phil Mickelson: Levice má pravdu