Bratr Novaka Djokoviče Djordje jmenován ředitelem turnaje Serbia Open 2021

Rodina Novaka Djokoviče s Djordje Djokovicem uprostřed (vlevo od Novaka)Nejmladší bratr Novaka Djokoviče Djordje Djokovic bude ředitelem turnaje Serbia Open 2021. Potvrzení jmenování přišlo poté, co bylo oznámeno, že Bělehrad bude od nynějška hostit dnes již zaniklý Hungarian Open.

Web ATP potvrdila tento soubor změn a zároveň uvedla, že vydání Serbia Open 2021 se v Bělehradě uskuteční od 19. do 25. dubna.Djordje Djokoviče jmenování ředitelem turnaje je vzhledem k jeho diskutabilní historii v roli překvapením. Djordje také sloužil jako ředitel turnaje nechvalně proslulé Adria Tour, která byla uprostřed cesty pozastavena kvůli spoustě hráčů - včetně samotného Novaka Djokoviče - pozitivního testování na COVID -19.

Djordjeho nezkušenost se dostala do popředí během Adria Tour, protože nedokázal prosadit klíčové zdravotní protokoly a snažil se zadržet negativní publicitu kolem této události.

Novak Djokovic na Adria TourBratr Novaka Djokoviče je sám bývalý hráč. Pětadvacetiletý nejvyšší žebříček jednotlivců je 1463 a jeho nejlepší výkon byl na China Open 2015-kde se ve čtyřhře dostal do čtvrtfinále.

Bělehrad hostil akci ATP také dříve, v letech 2009-2012. Turnaj byl už tehdy znám jako Srbsko otevřený a dvakrát jej vyhrál 17násobný mistr Novak Djokovič (2009, 2011).

2021 Serbia Open se bude konat v tenisovém centru Novaka Djokoviče

Novák DjokovicRovněž vyšlo najevo, že Serbia Open 2021 se bude konat v tenisovém centru Novaka Djokoviče. Srbská rodina, která také vedla předchozí edice Serbia Open, získala zpět svoji pozici organizátorů turnaje poté, co souhlasila s pronájmem s Ion Tiriac.

Známý sportovní novinář Tumaini Carayol potvrdil zprávy o Djokovičově nejmodernější akademii, která pořádá akci ATP.

Novak Djokovic Tennis Center je jednou z nejvýznamnějších tenisových tréninkových institucí ve východní Evropě. Vyvolalo rozsáhlou chválu pro svou infrastrukturu a umístění a může se pochlubit 11 hliněnými hřišti - které jsou údajně svou kvalitou shodné s těmi v Římě a Monte Carlu.

To bylo také nedávno oznámeno V čele Djokovičovy akademie bude jeho blízký přítel Viktor Troicki . Nyní se uvidí, zda je Troicki včas nasazen, aby mohl poskytnout Djordje Djokovicovi tolik potřebné vedení.

Populární Problémy

Zbývá jen několik hodin, než Mischa Zverev nastoupí proti Rogeru Federerovi, podívejte se na pět zajímavých faktů o Němci.

Jak odstranit gumu z boty. Každý někdy v životě chodil v žvýkačce - není to zábavný zážitek, zvláště pokud jsou vaše boty úplně nové. Naštěstí existuje několik snadných hacků, jak odstranit gumu z podrážky boty ....

Nebyl to skvělý zápas, který by se dal povýšit na klasický status. Ale za a.

Jo-Wilfried Tsonga nedávno vyslal bohatou chválu na Rafaela Nadala a promluvil o nároku Španělů na titul „KOZA“.

Ředitel turnaje Roland Garros Guy Forget a osmnáctinásobný grandslamový šampion Chris Evert podpořili rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z French Open, ale Patrick McEnroe věří, že švýcarské wi

Jannik Sinner má údajně nové personalizované logo, což z něj činí jednoho z nejmladších hráčů v poslední době, který takové získal.