Bratr Novaka Djokoviče Djordje jmenován ředitelem turnaje Serbia Open 2021

Novák Djokovic

Rodina Novaka Djokoviče s Djordje Djokovicem uprostřed (vlevo od Novaka)

Nejmladší bratr Novaka Djokoviče Djordje Djokovic bude ředitelem turnaje Serbia Open 2021. Potvrzení jmenování přišlo poté, co bylo oznámeno, že Bělehrad bude od nynějška hostit dnes již zaniklý Hungarian Open.

Web ATP potvrdila tento soubor změn a zároveň uvedla, že vydání Serbia Open 2021 se v Bělehradě uskuteční od 19. do 25. dubna.

Djordje Djokoviče jmenování ředitelem turnaje je vzhledem k jeho diskutabilní historii v roli překvapením. Djordje také sloužil jako ředitel turnaje nechvalně proslulé Adria Tour, která byla uprostřed cesty pozastavena kvůli spoustě hráčů - včetně samotného Novaka Djokoviče - pozitivního testování na COVID -19.

Djordjeho nezkušenost se dostala do popředí během Adria Tour, protože nedokázal prosadit klíčové zdravotní protokoly a snažil se zadržet negativní publicitu kolem této události.

Novak Djokovic na Adria Tour

Novak Djokovic na Adria Tour

Bratr Novaka Djokoviče je sám bývalý hráč. Pětadvacetiletý nejvyšší žebříček jednotlivců je 1463 a jeho nejlepší výkon byl na China Open 2015-kde se ve čtyřhře dostal do čtvrtfinále.

Bělehrad hostil akci ATP také dříve, v letech 2009-2012. Turnaj byl už tehdy znám jako Srbsko otevřený a dvakrát jej vyhrál 17násobný mistr Novak Djokovič (2009, 2011).

2021 Serbia Open se bude konat v tenisovém centru Novaka Djokoviče

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Rovněž vyšlo najevo, že Serbia Open 2021 se bude konat v tenisovém centru Novaka Djokoviče. Srbská rodina, která také vedla předchozí edice Serbia Open, získala zpět svoji pozici organizátorů turnaje poté, co souhlasila s pronájmem s Ion Tiriac.

Známý sportovní novinář Tumaini Carayol potvrdil zprávy o Djokovičově nejmodernější akademii, která pořádá akci ATP.

Novak Djokovic Tennis Center je jednou z nejvýznamnějších tenisových tréninkových institucí ve východní Evropě. Vyvolalo rozsáhlou chválu pro svou infrastrukturu a umístění a může se pochlubit 11 hliněnými hřišti - které jsou údajně svou kvalitou shodné s těmi v Římě a Monte Carlu.

To bylo také nedávno oznámeno V čele Djokovičovy akademie bude jeho blízký přítel Viktor Troicki . Nyní se uvidí, zda je Troicki včas nasazen, aby mohl poskytnout Djordje Djokovicovi tolik potřebné vedení.

Populární Problémy

Po téměř rozrušení Virginie minulý týden se Old Dominion vrací domů, aby v sobotu obsadil East Carolinu. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je vše, co potřebujete ke sledování všech zápasů basketbalového turnaje Summit League 2020, i když nemáte kabel.

Máte rádi Oshare Kei? Zde je jednoduchý návod, jak se oblékat jako vaše oblíbené kapely. Oblečte Oshare Kei pomocí make -upu. Při výběru make -upu používejte jasné barvy. Někteří nositelé Oshare Kei se však líčí ...

Nové boty, zejména ty s plastovou nebo koženou podrážkou, mohou mít frustrující kluzkou podrážku, stejně jako starší boty, které se nosí hladce po letech opotřebení. Jakkoli to může znít, mít kluzké boty není jen ...

Ve středu se Bucks a Celtics setkávají v obrovském otvíráku sezony 20-21 pro každý tým. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry bez kabelu.

Roger Federer i jeho (miliony) fanoušků doufali, že se dočká svého dlouho očekávaného návratu na nadcházející Australian Open 2021.