Zprávy: Akademii Novaka Djokoviče povede Viktor Troicki

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novaka Djokoviče tenisovou akademii v Bělehradě by podle nedávných zpráv mohl brzy vést jeho krajan a bývalý světový hráč číslo 12 Viktor Troicki. Troicki je stále aktivní na turné ATP, ale je nařízeno převzít provoz akademie jakmile odejde do důchodu.

jak se zbavit bolesti tenisového lokte doma

Čtyřiatřicetiletý hráč je aktuálně na 201. místě světa a dostává se do závěrečných fází své kariéry. Troicki nedávno převzal Nenad Zimonjic jako kapitán srbského daviscupového týmu a dlouhodobě vyjadřuje svou touhu stát se trenérem, jakmile přestane hrát.

Viktor Troicki

Viktor Troicki

Novak Tennis Center je projekt, který je velmi blízký srdci Novaka Djokoviče. Srb z něj chce udělat špičkové zařízení na světové úrovni a k ​​tomu potřebuje jedny z nejlepších myslí v tenise u kormidla.

V tuto chvíli máme mini akademii, ve skutečnosti tenisový klub v Dorcolu, a cílem je nakonec se stát velkou akademií, Řekl Novak Djokovič . Už jsme začali shromažďovat lidi, kteří by podle mě měli být v profesionálním týmu, pomalu navrhujeme přístup na hřišti i mimo něj, aby byla nabídka co nejúplnější pro život a pro rozhodnutí učiněná mimo hřiště - jsou není to jednoduché a často potřebujeme pomoc někoho, kdo sportu rozumí.

Akademie Novaka Djokoviče byla v poslední době ve zprávách a byla k dispozici pro použití několika jeho vrstevníkům. V tenisovém centru Novaka Djokoviče už nějakou dobu cvičí řada srbských a bosenských hráčů, jako příprava na nadcházející australský hardcourtový švih.

Jaká je akademie Novaka Djokoviče?

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Tenisové centrum Novaka Djokoviče se údajně snaží každoročně přijmout 24 studentů, přičemž trénink je zaměřen více na kvalitu než na kvantitu.

Studentům je věnována na plný úvazek pozornost všech trenérů a příležitostně i samotného Novaka Djokoviče. Pro ostatní, kteří chtějí mít v Centru kratší pobyt, jsou k dispozici také týdenní kurzy.

Tenisové centrum se v současné době pyšní 14 tenisovými kurty, z nichž 11 je vyrobeno z hlíny, zatímco zbytek jsou tvrdé hřiště. Říká se, že hliněné hřiště má stejnou kvalitu jako Řím a Monte Carlo.

jak vrátit rotaci ve stolním tenise

Akademie se nachází na malebném místě, jak je vidět na videu níže. Srb zvláště toužil po tom, aby jeho střed byl výhodným místem pro prohlížení bohatého okolního ekosystému a kultury.Populární Problémy

Poslední den dámy bude pro Cibulkovou celý bílý

Barcelona se ve čtvrtek utká s Bilbaem ve čtvrtfinále Copa del Rey. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

Jak vytvořit server Minecraft zdarma. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit bezplatný server Minecraft. Existuje mnoho služeb hostování serveru Minecraft, ke kterým se můžete zaregistrovat. Minehut je jednou z mála služeb, které vám umožňují hostovat ...

Když jste dlouho nebyli v posilovně, může být zahájení nové cvičební rutiny skličující zážitek. Nejen, že se musíte starat o splnění svých cílů v oblasti fitness, ale také o to, jak vypadáte, když pro ně střílíte v ...

Jak připravit smažené brambory. Od steaku po kuře, brambory jsou ideální přílohou pro širokou škálu hlavních chodů. Pokud vás ale omrzely obvyklé šťouchané nebo pečené brambory, zkuste svůj jídelní stůl okořenit smaženou drcenou ...

Hledáte v neděli přímý přenos ze hry Bills vs. Rams? Zde je kompletní přehled všech vašich možností, ať už je hra na vašem trhu nebo mimo něj.