Jak se Star Wars The Mandalorian hodí do světa Star Wars?

mandalorian se hodí do světa hvězdných válek

Mandalorian je nejnovějším záznamem v mýtech Hvězdných válek, ale na rozdíl od většiny filmů má tato show za cíl nahlédnout do kriminálního podbřišku tohoto vesmíru. Mandalorian je obvykle prozkoumáván pouze ve videohrách, komiksech a románech a je výrazně temnějším příběhem. Hrají Pedro Pascal, Taika Waititi, Gina Carano a Giancarlo Esposito, bude to první show Star Wars vytvořená exkluzivně pro Disney+.

Streamujte Mandalorian hned

Zde je to, co potřebujete vědět, kdy Mandalorian vychází 12. listopadu.

odemykání auta tenisovým míčkem

Mandalorianská časová osa

Podobně jako animovaný seriál Klonové války, Mandalorian snaží se prozkoumat časovou mezeru mezi filmy. Zasazeno několik let po událostech z Návratu Jediho, Mandalorian se odehrává v důsledku porážky Impéria. S Prvním řádem stále v plenkách, Mandalorian je nastavena na to, co předpokládáme, je Vnější okraj. Vzhledem k tomu, jak nezákonná tato část vesmíru obvykle byla, je to ideální prostředí pro show zaměřenou na kriminalitu.

Víme, že zbytky Impéria budou nějakým způsobem zapojeny, protože Giancarlo Esposito bude hrát vysoce postaveného imperiálního úředníka. Během upoutávky vidíme nejen Stormtroopery, ale také slyšíme nezaměnitelný zvuk AT-ST Imperial Walker. Existuje také krátký pohled na super bitevní droidy a separatistické bojovníky, což naznačuje, že planeta, na které se tato show odehrává, byla kdysi napadena droidy během Klonových válek.

Větší obrázek

Zatímco Mandalorian může vypadat jako knock-off Boba Fetta, show se ve skutečnosti spojuje s větším příběhem, který byl založen během televizního seriálu The Clone Wars. Pro neznámé byla Mandalore planeta nacházející se ve Vnějším okraji, která utrpěla zničující občanskou válku. Po přestavbě zůstala planeta a její populace během Klonových válek neutrální.

Tato pozice se setkala s konfliktem díky organizaci s názvem Death Watch. Skupina se zoufale snažila vrátit Mandalore na své válečnické cesty a snažila se znovu získat kontrolu nad planetou. Následovala série konfliktů, bitev a dokonce i změn vedení během celé show. Vstup do dalšího by zkazil některé úžasné momenty ze série, takže se nezapomeňte podívat na The Clone Wars před Mandalorian uvolňuje.

Mandalorianská zbroj

V show je brnění, které Mandalorian nosí, považováno za jedny z nejlepších v galaxii. Často používané na Mandalore mnoha vojáky, brnění je schopné odolat palbě blasterů, což je vidět na nejnovější trailer. Typicky bylo toto brnění spojeno s jetpackem, ale v této show se to nezdá.

tenisový tetherball

Většina uznávaných samozřejmě rozpozná toto brnění jako výstroj, kterou nosil lovec odměn Boba Fett. V současné době nemáme tušení, zda je Boba Fett naživu nebo mrtvý, což je předčasný osud v Návratu Jediho. Navzdory předchozímu kánonu, který viděl Boba Fetta uniknout Sarlaccovi Pittovi, Disney neobjasnil, zda je tato postava v novém kánonu živá nebo mrtvá.

IG-11 a Assassin Droids

IG-11 je jednou z mnoha nových postav, ve kterých má debutovat Mandalorian . Vyjádřený Taika Waititi, tento droid je popisován jako jako dítě, protože neví, jak lhát nebo co je to sarkasmus. Zpočátku mnozí věřili, že tento droid byl ve skutečnosti IG-88, což byl slavný démon zabijáků, který se objevil na pozadí Impéria vrací úder.

Jeden z pěti identických droidů vytvořených organizací zvanou Bankovní klan, tito roboti po aktivaci pobili své tvůrce a uprchli do galaxie. Věří se, že jsou v boji extrémně smrtící a efektivní. Nevíme však, zda byl IG-11 mimo tuto skupinu, nebo je prostě jiným modelem IG.

Tyto droidy se objevily v řadě různých příběhů Star Wars, včetně Klonové války , Darth Maul komiks, Star Wars: Galactic Defense videohry a Star Wars: Rebels .

spí s tenisovým loktem

Streamujte Mandalorian hned


Populární Problémy

Zlepšování vašich schopností, abyste se stali lepším softballovým hráčem, vyžaduje trénink, soustředění a další učení. Je to také o zachování dobrého přístupu ke svému trenérovi, týmu a ztrátám. Zjistěte, o čem hra je.

Phil Kessel debutuje doma Coyotes proti svému bývalému týmu Bruins. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online bez kabelu na různých trzích.

„Vraždy Jane Doe“ mají v neděli premiéru na Kyslíku. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Zde je návod, jak sledovat epizody „Údolí boomu“ na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, i když nemáte kabel.

Zjistit, co si vzít na umělecký otvor, může být matoucí. Nosíš celý černý? Potřebujete udělat módní prohlášení? Pravdou je, že máte velkou flexibilitu při výběru outfitu na umělecký vernisáž, pokud splníte ...