US Open 2021: Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Barty s miskou Venus Rosewater po vítězství ve Wimbledonu 2021

Ashleigh Barty s miskou Venus Rosewater po vítězství ve Wimbledonu 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

jak zastavit tenisový loket

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

badmintonové skóre

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Náhled Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva

Úřadující wimbledonská šampionka a světová jednička Ashleigh Bartyová v úterý v prvním kole US Open 2021 nastoupí proti světové jedničce Věře Zvonarevové.

Pro Bartyho to byla přinejmenším neuvěřitelná sezóna. Po návratu na turné po roční pauze kvůli pandemii vypadal Australan nezastavitelně.

V této sezóně nasbírala pět titulů, přičemž největší z nich přišel na svěží zelené trávníky SW19. Následná ztráta v prvním kole na olympijských hrách v Tokiu byla jen malým skokem; Barty okamžitě odskočil s titulem vítězný běh v Cincinnati.

Pětadvacetiletý hráč přichází do New Yorku na vlně sebevědomí. Nikdy se zde nedostala přes čtvrté kolo, ale toto bude ideální čas na opravu tohoto záznamu.

stroj na výrobu tenisových míčků
Věra Zvonarevová v akci na Internazionali BNL D

Vera Zvonareva v akci na Internazionali BNL D'Italia 2021

Mezitím se Vera Zvonareva, bývalá dvojka US Open, vrátila na turné v roce 2016 po narození své dcery. Ruska se po návratu nedokázala vyrovnat s vrcholem své první kariéry, ale přesto si může jednou za čas zabalit.

To bylo evidentní, když na cestě do 16. kola v Římě vyřadila dvojnásobnou wimbledonskou šampionku Petru Kvitovou. Dosud nejlepšími výkony Zvonarevy za rok je několik semifinálových umístění - v Petrohradě a na WTA 125 v Concordu.

Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva proti sobě

Ashleigh Barty a Vera Zvonareva se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva

Ashleigh Barty v akci na Western & Southern Open

Ashleigh Barty v akci na Western & Southern Open

Vera Zvonareva tento týden v 16. kole v Clevelandu zaváhala Saru Sorribes Tormo, takže existují určité obavy o její zdraví. V 36 letech by pro Rusa mohlo být výzvou znovu získat plnou kondici v tak krátkém čase obratu.

Pokud Zvonareva nebude na 100%, je nepravděpodobné, že by dokázala klást jakýkoli druh odporu proti formální Ashleigh Bartyové.

jak vrátit rotaci ve stolním tenise

Bartyho podání je zbraň po celý rok a podpořila ji solidní hrou ze země. Aussie se bude snažit využít svou rychlost a rozmanitost, aby odhodila Zvonarevu z jejího rytmu, zejména s bekhendovým řezem.

Pokud je Rus zdravý, mohla by v některých soutěžích brzy zůstat na špici se světovou jedničkou. Bartyho přesné servírování, solidní údery země a vynikající předvídavost se ale nakonec pravděpodobně ukážou jako příliš obtížné.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Vyrazit na víkend do lesa může být zábavné zpestření rutinního víkendu. Úspěšná cesta zahrnuje naplánování zboží a oblečení, které potřebujete mít u sebe. Noste méně zásob, pokud nemáte přístup k vozidlu nebo plánujete ...

Film „One Night Only: The Best of Broadway“ vysílá NBC ve čtvrtek večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Váš průvodce online streamováním filmu Mickey's Once Upon a Christmas - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Existuje mnoho různých způsobů, jak sledovat 2021 Grammy online. Zde je návod, jak můžete sledovat show na Amazon Prime.

Zlepšování vašich schopností, abyste se stali lepším softballovým hráčem, vyžaduje trénink, soustředění a další učení. Je to také o zachování dobrého přístupu ke svému trenérovi, týmu a ztrátám. Zjistěte, o čem hra je.