US Open 2021: Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Barty s miskou Venus Rosewater po vítězství ve Wimbledonu 2021

Ashleigh Barty s miskou Venus Rosewater po vítězství ve Wimbledonu 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

jak zastavit tenisový loket

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

badmintonové skóre

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Náhled Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva

Úřadující wimbledonská šampionka a světová jednička Ashleigh Bartyová v úterý v prvním kole US Open 2021 nastoupí proti světové jedničce Věře Zvonarevové.

Pro Bartyho to byla přinejmenším neuvěřitelná sezóna. Po návratu na turné po roční pauze kvůli pandemii vypadal Australan nezastavitelně.

V této sezóně nasbírala pět titulů, přičemž největší z nich přišel na svěží zelené trávníky SW19. Následná ztráta v prvním kole na olympijských hrách v Tokiu byla jen malým skokem; Barty okamžitě odskočil s titulem vítězný běh v Cincinnati.

Pětadvacetiletý hráč přichází do New Yorku na vlně sebevědomí. Nikdy se zde nedostala přes čtvrté kolo, ale toto bude ideální čas na opravu tohoto záznamu.

stroj na výrobu tenisových míčků
Věra Zvonarevová v akci na Internazionali BNL D

Vera Zvonareva v akci na Internazionali BNL D'Italia 2021

Mezitím se Vera Zvonareva, bývalá dvojka US Open, vrátila na turné v roce 2016 po narození své dcery. Ruska se po návratu nedokázala vyrovnat s vrcholem své první kariéry, ale přesto si může jednou za čas zabalit.

To bylo evidentní, když na cestě do 16. kola v Římě vyřadila dvojnásobnou wimbledonskou šampionku Petru Kvitovou. Dosud nejlepšími výkony Zvonarevy za rok je několik semifinálových umístění - v Petrohradě a na WTA 125 v Concordu.

Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva proti sobě

Ashleigh Barty a Vera Zvonareva se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Ashleigh Barty vs Vera Zvonareva

Ashleigh Barty v akci na Western & Southern Open

Ashleigh Barty v akci na Western & Southern Open

Vera Zvonareva tento týden v 16. kole v Clevelandu zaváhala Saru Sorribes Tormo, takže existují určité obavy o její zdraví. V 36 letech by pro Rusa mohlo být výzvou znovu získat plnou kondici v tak krátkém čase obratu.

Pokud Zvonareva nebude na 100%, je nepravděpodobné, že by dokázala klást jakýkoli druh odporu proti formální Ashleigh Bartyové.

jak vrátit rotaci ve stolním tenise

Bartyho podání je zbraň po celý rok a podpořila ji solidní hrou ze země. Aussie se bude snažit využít svou rychlost a rozmanitost, aby odhodila Zvonarevu z jejího rytmu, zejména s bekhendovým řezem.

Pokud je Rus zdravý, mohla by v některých soutěžích brzy zůstat na špici se světovou jedničkou. Bartyho přesné servírování, solidní údery země a vynikající předvídavost se ale nakonec pravděpodobně ukážou jako příliš obtížné.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak se naučit hrát na basovou kytaru. I když zkušený instruktor může ohromně pomoci, je možné se naučit hrát na basovou kytaru. Udělejte si čas na zvyknutí si na nástroj, i když už umíte hrát ...

Novak Djokovic se dostal do finále Australian Open 2021 známkovým způsobem a komplexně porazil svého semifinálového soupeře ve dvou setech.

Jak nosit těsné kalhoty. Těsné kalhoty jsou super univerzální možností, kterou můžete mít ve svém šatníku. Skinny džíny, cigaretové kalhoty, kalhoty na jógu nebo cokoli mezi tím lze přidat k vašemu outfitu a vytvořit tak elegantní siluetu, která může vypadat ležérně nebo ...

Orlando's Disney World je největší zábavní středisko na světě a každoročně hostí více než 50 milionů turistů. Díky své obrovské rozloze zábavních parků, restaurací a lázní si tu mohou užít lidé všech věkových kategorií. Od té doby...

Při venkovních sportech za slunečných dnů pomáhají sluneční brýle snižovat množství oslnění a jasu. V mlhavých nebo zatažených dnech sluneční brýle zvyšují kontrast a zlepšují váš zrak. Sluneční brýle také chrání vaše oči před škodlivým UV ...

Ve čtvrtek Rafael Nadal ve čtvrtek odstoupil z letošního Wimbledonu a olympijských her s odvoláním na potřebu fyzicky se zotavit po vyčerpávající jílovité sezóně.