BNP Paribas Open 2019: Serena Williams vs Garbine Muguruza- náhled a předpověď

Serena Williamsová a Garbine Muguruzaová ve finále French Open 2016

Serena Williams a Garbine Muguruza na finále French Open 2016

podpěrná opěrka předloktí

V 32. kole 2019 BNP Paribas Open, dvou bývalých světových jedniček, Serena Williamsová a Garbine Muguruzaová postavte se tváří v tvář při střetu s slzami v ústech.

Bude to už pošesté, kdy se dvojice postaví proti sobě. Je pozoruhodné, že to bude jejich první zápas mimo grandslamovou arénu! Všech jejich pět předchozích setkání proběhlo na grandslamech, včetně dvou grandslamových finále, jednoho na wimbledonském mistrovství a druhého na French Open. Američan vede tuto rivalitu 3-2.

Ačkoli jejich vzájemný záznam prozradí, že jeden hráč dominuje druhému, bližší pohled naznačuje jasný vzorec. Španěl vyhrál oba zápasy hrané na antuce a Američan vyhrál dva tvrdé kurty i osamělý trávník.

jaká velikost tenisové rakety pro 5 let

Vzhledem k tomu, že se BNP Paribas Open hraje na tvrdých a skákacích kurtech, jednoznačně upřednostňuje Serenu Williamsovou. Její epické vítězství nad bývalou světovou jedničkou, Victoria Azarenková „Ve velmi kvalitním zápase musela zajistit, aby byla bitevně odolná i poté, co nehrála žádný zápas, protože její srdcervoucí prohra na Australian Open Karolina Pliskova .

Na druhou stranu Muguruzaová od své prohry ve čtvrtém kole na Australian Open odvedla pořádnou část tenisu, ale zatím nedokázala zachytit svoji nejlepší formu. Sotva dokázala dosáhnout závěrečných fází mistrovství.

Ale její snadné vítězství nad Lauren Davisovou v jejím úvodním zápase jí muselo dát hodně sebevědomí. V zápase upustila pouze ze čtyř her, čtyřikrát zlomila soupeřku, aniž by se zlomila ani jednou, zatímco procento vítězství při prvním i druhém podání bylo nad 70.

Pokud dokáže nést takovou formu do zápasu proti Sereně, určitě z toho může udělat velmi konkurenční záležitost. Je jednou z mála hráček, které porazily Serenu na velkých akcích, z nichž to nejdůležitější přišlo na French Open 2016. Je to osvědčená hráčka velkého zápasu a rozhodně má v sobě to, že způsobí rozrušení, pokud Serena poklesne na její úrovni.

kovbojové vs lvi live stream zdarma

Předpověď: Serena Williamsová vyhraje ve 3 setech

Populární Problémy

Chcete streamovat klasický animovaný seriál Chrliče? Máme pro vás přehled - tady a kde streamujte Chrliče právě teď.

Francouzská tenisová federace ve čtvrtek dříve potvrdila, že vzhledem k současné situaci ve Francii ohledně COVID-19 a s tím spojeným omezením začne Roland Garros 2021 týden po svém vzniku

Wozniacki porazili Stosura a získali moskevský titul

Kyrgios absolvoval vůbec první semifinále ATP Masters na Miami Masters 2016 a prohrál s japonským esem Kei Nishikori.

Když se blíží vaše narozeniny, snadno vás ohromí výběr dárků. Jak tedy odpovíte, když vám zavolá babička a zeptá se vás, co chcete? Jedním ze způsobů je vytvořit seznam nápadů na dárky, které jsou pro vás a vaše zájmy. Li...

Williamsovy akce v sobotu večer vstoupí do historie stejně jako Zidanův headbutt.