Roland Garros 2019: Roger Federer vs Leonardo Mayer - náhled a předpověď zápasu.

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer na letošním French Open zatím nepustil ani jednu sadu. Na cestě k rezervaci místa v 16. kole ulehčil všem svým soupeřům. Jeho nejtěžší výzva přišla v podobě mladého Nora Caspera Ruuda, který zvýšil úroveň své hry ve třetí sadě zápasu třetího kola proti Federerovi. . Švýcarský Maestro nakonec zvítězil, aniž by se vzdal jediné sady.

Jeho další soupeř Leonardo Mayer porazil ve druhém kole svého krajana Diega Schwartzmana, 4: 6, 6: 3, 6: 4, 7: 5, a poté ve třetím kole porazil místního favorita Nicolase Mahuta, 3: 6, 7-6, 6-4, 7-6. Mayer našel způsob, jak v těchto kolech porazit oba své protivníky, když bojoval až do samého konce, aby získal vítězství, a integroval po cestě kreativní a přesný výběr střel.

V průběhu dosahování těchto vítězství se zranil i Mayer; údajně informoval novináře, že má na levém stehně malou slzu. Mayerovo zranění bude pro Federera přínosem, protože by chtěl ušetřit energii před vstupem do čtvrtfinále, kde je soutěž ještě obtížnější. Pokud dokáže rychle porazit Mayera a vydá se do druhého týdne turnaje bez výrazných bolestí, měl by větší šanci porazit nejlepší uchazeče o French Open.

Head-to-Head rekord mezi Rogerem Federerem a Leonardem Mayerem

Federer porazil Mayera ve všech třech předchozích setkáních-tím posledním bylo loni čtvrté kolo Cincinnati Masters, kde Roger vyhrál 6-1,7-6.

Ve všech třech střetnutích, která proti sobě měli, Mayer dokázal Federera několikrát obtěžovat, ale nedokázal využít příležitosti, které měl. S touto hrůzou ze zranění bude zajímavé sledovat, jak Mayer zítra přistoupí k zápasu.

Pro Federera by chtěl dohrát zápas co nejplynuleji a vynakládat co nejméně energie. S potenciálním střetem proti Tsitsipasovi v příštím kole bude Roger potřebovat všechny své zkušenosti a talent, aby mladého Řeka nejlépe porazil. Federer se bude snažit pomstít prohru na Australian Open.

Mayer dá tomuto nadcházejícímu zápasu maximum, ale stále to nemusí být dost na to, aby porazil Rogera Federera, když vezmeme v úvahu, jak pohodlně vypadal na antuce; s největší pravděpodobností bude Federer případným vítězem této soutěže ve čtvrtém kole.

Předpověď zápasu: Roger Federer - 90% šance na výhru; Leonardo Mayer - 10% šance na výhru.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Christophera Robina online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Takto můžete sledovat premiéru seriálu My Big Fat Fabulous Life v sezóně 7 bez kabelu.

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Packers online bez kabelu v roce 2019.

Jak natáhnout semišové boty. Boty můžete snadno natáhnout, i když jsou vyrobeny ze skvěle jemného semiše. Protahovací sprej bezpečný pro semiš bude stačit, pokud se potřebujete trochu protáhnout. Pro náročnější práce investujte do ...

Jak snížit spotřebu paliva v automobilu. Všichni někdy musíme řídit auta - abychom se dostali na místa, kam potřebujeme. Možná však budete muset hodně řídit auto, což vám může způsobit spotřebu tun plynu. Chtěli jste někdy ...

Ve třetím kole se Laura Siegemund a Paula Badosa střetly mezi sebou na Roland Garros. Siegemund a Badosa se v minulosti střetli dvakrát, když se vzájemný zápas vyrovnal na 1: 1.