Jak rychle srazit kriketovou pálku

Než budete moci ve hře použít kriketovou pálku, musíte stlačit vrbové dřevo na úderovou plochu, což je proces zvaný klepání. Správné stlačení dřeva může paličkou zabrat až 20 000 zásahů, ale je to nezbytný proces, který zajistí, aby váš netopýr mohl zasáhnout a byl připraven na hru!Část 1 ze 3: Olejování netopýra

 1. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 1

  1 Nalijte 1 lžičku (4,9 ml) surového lněného oleje na rovnou stranu netopýra. Olej nalijte přímo na pálku. Zabraňte vniknutí oleje do blízkosti obtisků nebo držadla netopýra. Lněný olej pomáhá zvlhčovat a změkčovat vlákna vrbového dřeva a usnadňuje stlačování netopýra.
  • Nepoužívejte vařený lněný olej, protože to odstraní ze dřeva vlhkost.
  • Surový lněný olej lze zakoupit online nebo v železářství.
 2. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 2

  2 Olej vetřete na dřevo prsty nebo měkkým hadříkem. Natřete celou plochou plochu, protože by mohla přijít do styku s kriketovým míčkem. Ujistěte se, že je olej rovnoměrně rozprostřen a neshromažďuje se v žádné oblasti vaší pálky.
  • Hadry pokryté lněným olejem mohou katalyzovat, což znamená, že při sušení a případně spalování může vytvářet teplo. Nechte hadry rozprostřené venku, aby mohly uschnout, než je uložíte do vzduchotěsné, ohnivzdorné nádoby. Při shromažďování nebezpečného odpadu zlikvidujte hadry.
 3. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 3

  3 Olej rozetřete na okraje pálky. Okraje netopýra bude také nutné srazit a zaoblit, takže je důležité zpracovat olej přes každý okraj. Přineste olej 1/4 palec (6,4 mm) dolů po straně pálky prstem a vetřete jej do okrajů.
 4. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 4

  4 Nechte olej tuhnout 24 hodin. Držte netopýra lícem nahoru, aby olej prosákl dolů do dřeva. Nechte olej vsáknout celý den, dokud nebude suchý.
 5. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 5

  5 Netopýra naolejujte ještě 2krát. Tím zajistíte, že je dřevo naplněno vlhkostí a váš netopýr bude absorbovat úder z paličky, nikoli z praskliny. Před nanesením další vrstvy nechte olej pokaždé 24 hodin zaschnout. reklama

Část 2 ze 3: Zaoblení hran a špičky

 1. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 6

  1 Udeřte dlouhou hranu pod úhlem 45 stupňů netopýří paličkou, aby se promáčkla. Použijte paličku z tvrdého dřeva se zaobleným výrazným povrchem. Držte pálku v jedné ruce a dominantní rukou zasáhněte 1 okraj pálky tak, aby zanechal dojem.
  • Nezasahujte hrany pod úhlem 90 stupňů. Tím se zmenší úderový povrch pálky a může dojít k poškození.
  • Místo paličky můžete k úderům na hrany použít také starý kriketový míček.
 2. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 7

  2 Vypracujte okraj netopýra tak, aby měl hladký a zaoblený vzhled. Pokračujte v úderu dolů po okraji netopýra se stejným množstvím síly. Ujistěte se, že je okraj rovný, aby žádné oblasti nebyly výše ani níže.
  • Vyvarujte se úderu na dno pálky.
 3. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 8

  3 Opakujte postup na druhém dlouhém okraji pálky. Ujistěte se, že úhel každého okraje pálky je stejný. Držte pálku tak, aby krátký konec úderné plochy nebo prstu byl v úrovni očí. Zkontrolujte oba okraje pálky, abyste se ujistili, že jsou rovnoměrné a zaoblené.
 4. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 9

  4 Udeřte špičkou netopýra. Pomocí stolní svorky připevněte pálku ke stolu, aby se při úderu do špičky nepohybovala. Srovnejte rohy na špičce pálky a zaoblete okraj. Pomalu zvyšujte výkon, abyste okraj dále stlačili. reklama

Část 3 ze 3: Komprese úderné oblasti

 1. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 10

  1 Upněte pálku dolů tak, aby plochý okraj směřoval nahoru. Pod netopýr položte hadřík, aby nedošlo k poškození dna. Pomocí stolní svorky zajistěte pálku, abyste do ní mohli snadno udeřit paličkou.
 2. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 11

  2 Trefte doprostřed rovné plochy, aby se promáčklo. Pomalu vyzkoušejte, kolik energie potřebujete použít, abyste nepoškodili pálku. Otočte paličkou s dostatečným výkonem, abyste zanechali zářez uprostřed zasažené oblasti.
  • Pokud je na netopýru obtížné vidět prohlubeň, uvolněte svorku a podržte ji na světle, abyste zjistili, zda jste udělali promáčknutí.
 3. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 12

  3 Udeřte na plochý povrch pálky, dokud nebude povrch rovnoměrný. Opakovaně trefujte celou plochou pálku, protože míč může být zasažen kdekoli na povrchu. Použijte stejné množství energie, jaké jste použili k vytvoření počátečního odsazení přes obličej netopýra.
 4. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 13

  4 Opakujte postup s tvrdšími zásahy, dokud jej nezasáhnete 20 000krát. Celý proces by měl trvat asi 6 hodin. Jak zvyšujete sílu, pokračujte ve vytváření povrchu netopýra, i když je plochý.
  • Rozdělte si čas klepáním do dřeva na 10 nebo 15 10minutových sezení, abyste se nespálili.
  • Dřevo občas otestujte nehtem. Nejprve by měl váš nehet zanechat na povrchu dřeva otisk, ale poté, co ho zaklepete, bude těžší jej stisknout.
 5. Obrázek s názvem Rychle zaklepejte na kriketovou pálku Krok 14

  5 Procvičte si odpalování pálkou na měkkých hřištích. Požádejte kamaráda, aby vám hodil mírná hřiště starým kriketovým míčkem, abyste je mohli odpálit pálkou. To vám pomůže zjistit, zda některé části netopýra zasáhly nerovnoměrně. Pokud zasáhnou nerovnoměrně, vraťte se a znovu udeřte do oblastí paličkou.
  • Použití nového míče by mohlo pálku poškodit, pokud by byla zasažena nesprávně.
  • Případně vložte míč do ponožky a přivažte jej k lanu. Položte lano přes větev stromu a udělejte houpačku. Trefujte míč, jak se houpá tam a zpět.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu připravit pálku do dvoudenního klepání? Rishabh Mehan
  Kriketový trenér Rishabhn Mehan je provozovatel kriketových systémů ve Velké Británii. V kriketu trénuje v Londýně od roku 2016, kdy získal certifikát úrovně 2 v koučování kriketu pro mládež a dospělé (QCF). Rishabh Mehan Odpověď odborníka na kriketový trenér Proces klepání bude trvat 3 až 4 dny, takže byste jej nemohli použít do 2 dnů.
 • Otázka Bylo by v pořádku pálit pálku poté, co ji jednou naolejujete? Rishabh Mehan
  Kriketový trenér Rishabhn Mehan je provozovatel kriketových systémů ve Velké Británii. V kriketu trénuje v Londýně od roku 2016, kdy získal certifikát úrovně 2 v koučování kriketu pro mládež a dospělé (QCF). Rishabh Mehan Odpověď odborníka na kriketový trenér Ano, to je v pořádku, nicméně doporučil bych pálku namazat alespoň dvakrát.
 • Otázka Pokud jsem zaklepal na netopýra bez netopýřího oleje, pak jsem jej zaklepal netopýřím olejem, měl bych jej naolejovat také podruhé? Rishabh Mehan
  Kriketový trenér Rishabhn Mehan je provozovatel kriketových systémů ve Velké Británii. V kriketu trénuje v Londýně od roku 2016, kdy získal certifikát úrovně 2 v koučování kriketu pro mládež a dospělé (QCF). Rishabh Mehan Odpověď odborníka na kriketový trenér Jedna vrstva oleje bude fungovat dobře, takže netopýra nemusíte mazat podruhé.
 • Otázka Co mám dělat, když můj netopýr řekne předem naolejovaný a sražený? Rishabh Mehan
  Kriketový trenér Rishabhn Mehan je provozovatel kriketových systémů ve Velké Británii. V kriketu trénuje v Londýně od roku 2016, kdy získal certifikát úrovně 2 v koučování kriketu pro mládež a dospělé (QCF). Rishabh Mehan Expert na kriketový trenér Vaše pálka již byla naolejována a sražena dovnitř. Doporučil bych však pálku pálit ještě několik hodin.
 • Otázka Mohu použít olivový nebo hořčičný olej nebo jakýkoli olej? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Na netopýra byste měli používat pouze surový lněný olej. Jiné oleje mohou odstranit vlhkost a způsobit, že pálka bude křehčí.
 • Otázka Jak poznám, že je můj netopýr připraven? Bude něco jiného, ​​když s ním míč přijde do kontaktu? Střed bude obecně znít lépe a při úderu do míče byste měli cítit minimální vibrace. Pokud jste netopýra řádně srazili, bude mít pálkač výbušnější ping.
 • Otázka Mohu zaklepat na pálku bez použití oleje? Můžete, nicméně, budete odepisovat životnost netopýra.
 • Otázka Musím poklepat na svou pálku, až bude naolejovaná, nebo bude v pořádku ji používat tak, jak je? Jednou za čas musíte pálku pořád klepat. Opakujte také postup mazání. To dává pálce lepší úder.
 • Otázka Co mám dělat, když tvář netopýra vykazuje praskliny? Začněte znovu s přípravou netopýra. To může být způsobeno několika věcmi, podmazáním netopýra, příliš rychlým úderem netopýra nebo použitím netopýra proti nadhazovači v plném tempu bez dostatečného času klepání. Zcela nový míč také určitě způsobí praskliny, pokud je zasažen špatně připravenou pálkou.
 • Otázka Jsou již noví netopýři naolejováni? Anish Somawar Ne nejsou. Před klepáním byste měli pálku namazat alespoň dvakrát, ale vždy pamatujte: podolejování kriketové pálky je lepší než přemazání.

Populární Problémy

The Cowboys and Giants se sejdou na týdenní zápas NFC East v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Zahajovací Chicago Women's Open, jedna z posledních akcí před US Open, začíná 22. srpna. Světové číslo

CiCi Bellis se utká s Jennifer Bradyovou v celoamerickém střetu druhého kola na US Open 2020. Bellis se úspěšně vrátil z několika operací, zatímco Brady je jedním z nejvíce in-form hráčů na turné.Chcete streamovat Kim Possible právě teď? Máme pro vás podrobné informace o tom, kam ji streamovat, obsazení, tvůrce a zábavná fakta o sérii.