Jak se dívat na dokumentární film Tekashi 69 Showtime online zdarma

Stále od SUPERVILLAIN.

Zobrazit čas Stále od SUPERVILLAIN.Nejnovější v řadě uznávaných dokumentů Showtime je Supervillain , pohled na The Making of Tekashi 6ix9ine. Premiéru má v neděli 21. února ve 22 hodin. ET/PT na Showtime.Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat několik různých způsobů Supervillain streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Showtime je pouze v balíčku Premier, ale může být také zahrnut jako samostatný doplněk k jakémukoli jinému balíčku. Navíc můžete do své 14denní zkušební verze zdarma zahrnout jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale když se zaregistrujete a vyberete jakýkoli balíček a doplňky, které chcete, uvidíte, že - pokud jste nový zákazník - splatná částka dnes je 0 $. Nebude vám účtováno 14 dní a předplatné můžete kdykoli zrušit:Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete k balíčku AT&T TV’s Choice nebo výše, můžeš se dívat Supervillain živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

hlavové těžké tenisové rakety

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .
Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Supervillain živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Supervillain živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Supervillain živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Supervillain“Hrát si

Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine (2021) Official Trailer | SHOWTIME Dokumentární série Tato třídílná dokumentární série profiluje epický vzestup hip-hopového umělce Tekashi 6ix9ine k proslulosti. Prostřednictvím exkluzivního rozhovoru s zápalným rapperem po jeho propuštění z vězení začátkem letošního jara zkoumá režisér Karam Gill (Ice Cold, G-Funk) kulturu vyrobené celebrity prostřednictvím zvládnutí sociálních médií 6ix9ine. Sledujte premiéru v neděli 21. února v ... 2021-01-27T17: 13: 38Z

Tekashi 6ix9ine (narozený Daniel Hernandez) je rapper a skladatel, který měl za posledních několik let několik úspěchů, ale také několik rvaček se zákonem, včetně zapojení dítěte do sexuálního výkonu, domácího násilí a gangových aktivit. V nové třídílné dokumentární sérii bude Showtime podle tiskové zprávy zkoumat epický vzestup 6ix9ine k proslulosti a velkolepý pád k odsouzeným zločincům.

Pokračuje:

Supervillain bude sledovat, jak se lahůdkář z New Yorku Daniel Hernandez vypracoval na virální hip hopovou senzaci Tekashi 6ix9ine, nemilosrdnou, potetovanou tvář Gen Z a hip hopového prince trollů. Série vychází z funkce Witt's Rolling Stone, „Tekashi 6ix9ine: The Rise and Fall of a Hip-Hop Supervillain“, a nabízí exkluzivní rozhovor ve vězení 6ix9ine po jeho vydání loni.

Prostřednictvím narativní páteře kontroverzního umění a osobních démonů Tekashi 6ix9ine je tento bizarní a komplikovaný příběh v mnoha ohledech nejpravdivějším odrazem současné doby, protože rozbíjí životem otřásající výsledky vlivu, dopadu sociálních médií a znepokojivých možností hluboce propojený svět.

Režisér Karam Gill v třídílné sérii zkoumá vyrobenou osobnost optikou kontroverzního umění 6ix9ine, osobních démonů a mistrovství v sociálních médiích jako odraz naší doby a spoluviny dnešní kultury. Sérii vypráví Giancarlo Esposito.

výsledková tabulka wimbledonského tenisu

Showtime představuje sérii docu a zkoumá, jak 6ix9ine představuje ochotu Gen Y a Z napadnout, a v mnoha případech ignorovat koncept autenticity.

Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine vysílá v neděli v 10 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Islanders se ve čtvrtek utkají s Rangers v otvíráku sezóny 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak vypracovat kliky lásky. Zbavit se rukojetí lásky nebo vršku muffinů je hlavně o hubnutí. To vyžaduje snížený příjem kalorií, obvykle tím, že budete méně jíst a zdravěji se rozhodovat o tom, co jíte. Cvičení může pomoci spálit ...

Zde je přehled o tom, jak sledovat přímý přenos jarních tréninkových her New York Yankees v roce 2019.

Hodinky Casio G Shock jsou robustní, odolné hodinky, které se snadno čistí a udržují. I když jsou hodinky Casio G Shock navrženy tak, aby odolaly většímu opotřebení než většina hodinek, měly by být pravidelně čištěny, aby byly hodinky ...

Jak nosit dodávky. Ať už jste bruslař, který hledá boty, které vyhovují vašemu aktivnímu životnímu stylu, nebo jen někdo, kdo chce vypadat dobře v běžném oblečení, boty Vans mohou být pro vás. S obrovskou škálou tenisek, topů a dalšího v ...