Jak sledovat show Kelly Clarkson online zdarma bez kabeluNBC VÝSTAVA KELLY CLARKSON - Na snímku: Kelly ClarksonKelly Clarkson Show měla premiéru na NBC v pondělí 9. září s hlavní hvězdou nahrávacího umělce a Hlas trenér Kelly Clarkson jako její hostitel; denní talk show vysílá nové epizody ve všední dny ve 14:00 a 13:00 ČT.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .jak starý je tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Bravo.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bravo na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , mezi které patří Bravo.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled „Kelly Clarkson Show“

V tiskové zprávě NBC popsala novou show pro potenciální diváky: Ve své nové hodinové denní talk show, talentovaná umělkyně, držitelka ceny Grammy, Kelly Clarkson využívá svého daru spojení, aby divákům přinesla něco nového: zábavné, energické show, která je v rozporu s tradicí. V každé epizodě zažijí diváci hodinu plnou pozoruhodných příběhů, slavných hostů, spontánních překvapení, humoru, srdce a samozřejmě dobré hudby! Je to jako všední brunch s fascinujícím seznamem lidí, kteří by se jinak nikdy nesetkali.

Premiérová epizoda obsahovala úvod od Steva Carrella a hostování od Dwayna The Rock Johnsona, který nastoupil jako náhradní host Kevina Harta po autonehodě, které se účastnil. Týden zábavy přezkoumala nejnovější denní show, aby se připojila k síťové televizi jako k té, která vypadá, že míří k trochu více domácí verzi Ellen, v níž se mísí dobrý altruismus a lehká hloupost.

Mysleli jste si, že je dnes zábava? Zpátky na to ZÍTRA s @TheEllenShow @JohnLegend a VELKÉ překvapení! ? ? #KellyClarksonShow

Zjistěte, kde se dívat: https://t.co/qhpTdLnF9t pic.twitter.com/AFrelarDqe

- Show Kelly Clarkson (@KellyClarksonTV) 9. září 2019

Jak se ukazuje, Ellen DeGeneres je jedním z hostů Clarksona během druhé epizody přehlídky, vysílané v úterý 10. září. Oficiální synopse k epizodě říká, že bude zahrnovat hosty Ellen DeGeneres a John Legend; Kellyho „Tram of Dreams“; 91letý „Instagrannie“ a virová senzace; Kelly překvapí Michella Girarda a Chrise Barringtona, aby se dozvěděli o Michellově činu laskavosti.

Popis epizody 3, vysílaný ve středu ve 14:00 CT, škádlí hosta Jennifer Garner; Kelly zve Meryl Streep, aby se k ní přidala ve studiu; Matt Iseman a Sandy Zimmerman (americký ninja bojovník); pěstování udržitelných potravin; kouzelný zubař.

Hostem čtvrteční epizody 4 je Jay Leno a také 100letá pekařka Marjorie Johnson. V pátek 13. září završuje první týden epizod pro novou show slavný host Chance the Rapper, komiks Jillian Bell a skupina policistů, kteří dosáhli virální slávy.

Ačkoli Clarkson při premiéře žertoval, že její role moderátorky talk show je její první práce 9 až 5, rodina je stále na prvním místě a ujistila se, že jednou bude i nadále schopna být pro své děti dobrou matkou Kelly Clarkson Show začal natáčet. Řekla People Magazine Když jsme dělali plán představení, říkal jsem si: „Musím své děti odložit do školy.“ A já jsem vždy ten, kdo je ukládá do postele. Musíte jen upřednostnit a žonglovat a dát lidem vědět, že je to důležitá věc. A necítit se za to provinile.


Populární Problémy

Komentářové stereotypy se sbíhají na karneval

Reilly Opelka nastoupí v kvalifikaci Nino Serdarusic v prvním kole 2020 St. Petersburg Open. Vzájemný souboj mezi nimi je v současné době 0: 0.

Veronika Kudermetova a Eugenie Bouchard se utkají o místo ve 2. kole na Prague Open 2020. Kudermetova a Bouchard se proti sobě postavily jen jednou, přičemž Kanaďanka zvítězila ve dvou setech.

Kreslení vyžaduje hodně tréninku, aby se rozvíjely dovednosti a technika, ale můžete hned začít vytvářet skvělá umělecká díla. Pokud chcete vytvořit něco, co vypadá komplikovaně, začněte kreslením objektů, které se skládají ze základního 3D ...

Jak platit za rovnátka. Potřebujete, nebo vaše dítě, rovnátka? Rovnátka jsou drahá, takže by vás mohlo zajímat, jaké možnosti za ně musíte zaplatit. Ve skutečnosti existuje celá řada možností, od plánů bezúročných plateb po charitu ...

CiCi Bellis se utká s Jennifer Bradyovou v celoamerickém střetu druhého kola na US Open 2020. Bellis se úspěšně vrátil z několika operací, zatímco Brady je jedním z nejvíce in-form hráčů na turné.