US Open 2021: Casper Ruud vs Jo-Wilfried Tsonga náhled, souboj a předpověď

Casprer Ruud je desátým semenem na US Open 2021

Casprer Ruud je desátým semenem na US Open 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (8) Casper Ruud vs Jo-Wilfried Tsonga

Datum: 30. srpna 2021

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 20:00 GMT, 1,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

modré tenisové kurty

Casper Ruud vs Jo-Wilfried Tsonga náhled

Casper Ruud a Jo-Wilfried Tsonga uzamknou rohy v vzrušujícím střetnutí v prvním kole na pondělním US 2021.

Ruud je uprostřed průlomové sezóny. Poté, co dosáhl po sobě jdoucích semifinále Masters 1000 v Madridu a Monte Carlu, se Nor vydal na neuvěřitelný běh a během následujících dvou měsíců získal čtyři tituly ATP.

Ruud také dosáhl čtvrtfinále na dvou hardcourtových turnajích Masters 1000 před přípravou na US Open a bude teď překypovat sebevědomím.

Jo-Wilfried Tsonga vyhrál v této sezóně pouze jeden hlavní zápas.

Jo-Wilfried Tsonga vyhrál v této sezóně pouze jeden hlavní zápas.

Tsonga zatím musela vydržet drsný rok 2021. Po návratu z další přestávky na zranění Francouz zahájil rok slibným 16. kolem, které předvedl na své domácí akci v Marseille. Od té doby však nedokázal zaznamenat výhru v hlavním tahu.

Šestatřicetiletý hráč předvedl záblesky svého nejlepšího tenisu - ve Wimbledonu posunul talentovaného Mikaela Ymera na pět setů - ale důslednost mu unikla.

Casper Ruud vs Jo-Wilfried Tsonga proti sobě

Toto je první setkání kariéry mezi Casperem Ruudem a Jo-Wilfriedem Tsongou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Casper Ruud vs. Jo-Wilfried Tsonga predikce

Casper Ruud si vedl dobře na některých nedávných hardcourtových akcích.

Casper Ruud si vedl dobře na některých nedávných hardcourtových akcích.

Vzhledem k jeho nedávným výsledkům bude Casper Ruud pevným favoritem této soutěže. Ruud, známý specialista na jílovité kurty, nadále působil svými výkony na červené hlíně. Ale Nor také výrazně vylepšil svoji hru na hardcourt a výsledky se začaly ukazovat.

Ruudův postup do čtvrtfinále v Torontu i Cincinnati - kde zaznamenal vítězství nad úspěšnými hráči hardcourt Marin Cilic a Reilly Opelka - je důkazem jeho růstu.

Dvaadvacetiletého hráče baví hrát na přední noze mnohem více, než tomu bylo dříve v jeho kariéře. Jeho mnohem vylepšené podání se také stalo silnou zbraní v rychlejších podmínkách. To znamená, že si bude muset dávat pozor na silovou hru Jo-Wilfreda Tsongy.

Když hraje nejlépe, může Tsonga vyzvat i ty nejlepší hráče na světě z jakékoli části hřiště. A zatímco jeho rychlost a strokeplay v průběhu let vybledly, Francouz má stále surovou sílu zasáhnout většinu protivníků.

Ruud bude muset pokračovat v agresivním hraní, aby se ujistil, že nenechá Tsongu diktovat hru. Mladík je rozhodně montérem obou hráčů a pokud se mu podaří udržet stabilní úroveň, měl by být schopen v tomto odrazit Tsonga.

Předpověď: Casper Ruud vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak nosit neodepnutou společenskou košili. Ačkoli nevycpané košile nejsou skvělou volbou pro formální události, mohou přidat vrstvu lesku a stylu neformálnímu souboru. Než si vyberete společenskou košili, porovnejte oděv s několika ...

Roger Kdo? Federer se nemůže dostat přes zabezpečení Australian Open.

Jak hrát Marth v Super Smash Bros Melee. Super Smash Brothers Melee je zábavná hra, pokud víte, jak hrát. Zde je pár tipů, které vám pomohou naučit se dobře hrát jako Marth. Použijte špičku meče. Marthovy útoky jsou nejvíce ...

Zde je návod, jak dnes v noci sledovat živý přenos Grizzlies vs Heat, ať už žijete v Memphisu, Miami nebo mimo trh.

I když s žonglováním s fotbalovým míčem nemáte mnoho zkušeností, stále můžete na ostatní udělat dojem vyvažováním míče. Se správným umístěním chodidla se vyvažování fotbalového míče snadno naučíte. Vylepšete svou techniku ​​pomocí ...

Jak se uzdravit ze zlomené kosti límce. Klíční kost, také nazývaná klíční kost, je dlouhá tenká kost poblíž spodní části přední části krku, která spojuje hrudní kost (hrudní kost) a ramenní pletenec. Https://www.nlm.nih.gov/medli .. .