Sledujte: Novak Djokovic děkuje Nolefamovi po obdržení speciálního dárku

Novak Djokovič na mistrovství - Wimbledon 2017Světová jednička Novak Djokovič se dobře a skutečně etabloval jako přední hráč současné éry, dokonce si vytvořil pozitivní vzájemné rekordy proti Rogeru Federerovi i Rafaelu Nadalovi. A Djokovičova legie fanoušků, lidově nazývaná 'Nolefam', patří mezi nejvášnivější, jaké tenisový svět kdy viděl.

Členka skupiny Nolefam byla nedávno v Bělehradě, kde měla možnost darovat Novakovi Djokovicovi speciální notebook se vzkazy od jeho fanoušků. Djokovic byl potěšen, že dárek dostal, a vyjádřil své hluboké poděkování svým fanouškům za jejich úsilí.'Ahoj Nolefame, v první řadě ti moc děkuji za tento úžasný dárek,' řekl Novak Djokovic. „Stránky jsem trochu procházel. Budu mít více času, abych to všechno prošel. Opravdu si vážím vaší podpory. Přeji vám vše nejlepší do roku 2021 a hodně lásky, štěstí a hlavně zdraví, které v dnešní době potřebujeme víc než kdy jindy. '

Novak Djokovič si užívá sněhu v srbských horách před sezónou 2021

Novak Djokovič na finále Nitto ATP

Novak Djokovič trávil mimo sezónu čas ve své domovské zemi a užíval si sněhu v srbských horách. Djokovič odtud nedávno zveřejnil aktualizaci na sociálních médiích a poslal všem přání k svátku.Nedávné zprávy naznačují Novak Djokovic bude soutěžit na poháru ATP v prvním únorovém týdnu, poté si zahraje Australian Open, které má začít 8. února.

Během prvního týdne karantény v Melbourne bude Djokovič spolupracovat se Srbem Filipem Krajinovičem, protože každý hráč bude moci trénovat pouze s jednou osobou podle vládních pravidel Victoria. Djokovič a Krajinovič jsou blízcí přátelé, kteří spolu často hráli Davis Cup, a příležitostně se také spojili ve čtyřhře na turné ATP.Djokovič bude usilovat o zisk 18. grandslamového titulu, až se rozběhne 'Happy Slam'. V současné době je o tři Majory za soupeři Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem, oba mají po 20 grandslamech, v závodě o nejúspěšnějšího hráče tenisové historie mužů.

Djokovič také téměř zaručeně překoná rekord Rogera Federera 310 týdnů na světové jedničce 1. Srb zatmění značku, pokud zůstane na předních příčkách žebříčku do 8. března 2021.

Populární Problémy

Šestý nasazený John Millman se ujme Kanady Vaska Pospisila o místo v semifinále Sofia Open. Pospisil vede na turné ATP Millmana 1: 0.

Novak Djokovic si v neděli vryl jméno do tenisového folkloru, když vyhrál Wimbledon a remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 grandslamových titulů.

Nikdo nechce poslouchat zvuk bot, které se třesou v sušičce. Veškeré řinčení a bouchání vyvolává otázku, zda sušička ničí vaše boty, nebo zda boty ničí vaši sušičku. Pokud jsou vaše boty bezpečné pro sušičku, ...

Jak vyrobit vodní kolo. Vodní kola využívají k pohybu rotující vodu a lidé je po staletí používají k výrobě energie, jako je pila dřeva a mletí zrna na mouku. Můžete předvést sílu a mechaniku ...

Novak Djokovic měl přinejmenším kontroverzní sezónu 2020, která ho vedla k čerpání tepla z různých částí tenisového světa z různých důvodů.

Donna Vekic narazí na Nicka Kyrgiose kvůli nechtěnému ozubu.